FLY UNITED s.r.o.


Zarámí 90, Zlín 760 01

Specializací agentury FLY UNITED je zajišťování „BUSINESS TRAVEL“ pro korporátní zákazníky.
Zajišťujeme VŠECHNY SLUŽBY SOUVISEJÍCÍ S CESTOVÁNÍM pro pracovní i soukromé účely - letenky, víza, ubytování, pojištění, pronájem aut, trajekty, zájezdy nejvýznamnějších domácích i zahraničních touroperátorů, atd.
Naší prioritou je spokojený zákazník, kterému jsou k dispozici vzdělaní a zkušení pracovníci, vynikající firemní kultura, etika a nejmodernější využívané technologie.

IČ: 49702891
DIČ: CZ49702891
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Renáta Mereďová

Komplexní a spolehlivé zajištění Vašich služebních cest do zahraničí

Komplexní a spolehlivé zajištění Vašich služebních cest do zahraničí

Komplexní zajišťování služebních cest pro firemní klientelu je pro nás kombinace profesionálního přístupu při organizaci jednotlivých cestovních služeb a poskytování odborných konzultačních informací. Již dvacet let je zabezpečení pracovních cest a rozvoj těchto služeb naší hlavní prioritou a naplňujeme i ty nejnáročnější požadavky ze strany klientů. Zkušení cestovní konzultanti se precizně věnují všem požadavkům v nejkratším možném čase a v souladu s cestovní politikou firemního klienta. Nabízené služby v rámci zajištění služební cesty •Letenky - včetně nízkonákladových letů, charterových a soukromých letů. •Ubytování - včetně doprovodných služeb (stravování, parking, pronájem místností, transfery, kulturní a sportovní programy, konferenční služby). Nabídka speciálních cen pro naše firemní zákazníky. •Pronájem automobilů - široká nabídka se speciálními tarify a vouchery. •Cestovní pojištění - včetně speciálních a unikátních produktů pro korporátní klienty. •Vízový servis •Vlakové a autobusové jízdenky •Parkování na letištích •Trajekty •Doplňkové služby - zájezdy se speciálními programy pro zaměstnance firem, vstupenky na kulturu s dodáním přímo na pracoviště, kongresové a incomingové akce, eurovíkendy, transfery a mnoho dalších. Travel management a přidané hodnoty pro profesionální služby firemním klientům •Pravidelné statistiky a analýzy s návrhy na snižování výdajů na služební cesty. •Jednání s dodavateli služeb v zájmu klienta a vyjednání speciálních cen, trojstranných dohod, incentivních smluv apod. •Flexibilní platební podmínky •Pohotovostní linka zdarma v českém jazyce – 24 hodin denně •Unikátní systém evidence a kontroly rezervací a obchodních případů „FLY ON-LINE“ včetně reportingu a dalších užitečných informací pro cestující, objednávající i ekonomické oddělení klienta. •Objednávkový systém využívaný pro dokonalou evidenci objednávek, nákladových středisek, projektů, cestujících atd., který je součástí FLY ON-LINE. •Online rezervační systém na letenky, včetně nabídky nízkonákladových společností, ubytování a cestovní pojištění. •Přidělení konkrétního cestovního konzultanta, přidělení speciální telefonní linky a další nástroje pro zajištění maximální flexibility a schopnosti plnit přání klientů. •Vedení profilů cestujících i celých firem včetně všech preferencí a priorit. •Výborné reference. Pro více informací se prosím obraťte na zlin@flyunited.cz nebo na +420 577 044 848.Další produkty a služby
  • zahraniční pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tuzemské pobyty, last minute, prodej letenek, průvodcovské služby


Související články
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.