Krematorium Ostrava, a.s.
poslední rozloučení

CZKBudova krematoria

Nemůžeme zmírnit Váš zármutek, ale můžeme Vám být nápomocni při rozhodování, jakým způsobem doprovodíte na poslední cestě milovanou osobu, která Vás opustila.

Krematorium Ostrava zajišťuje profesionální pohřební služby a kremace pro celé ostravsko. Vámi vybrané rozloučení může proběhnout ve velké či malé obřadní síni.

Pozůstalým jsme schopni nabídnout různé formy smutečního rozloučení.

Přehled obřadů:
- standardní občanský smuteční obřad, který probíhá ve velké klimatizované obřadní síni
- rozloučení v úzkém rodinném kruhu, které probíhá v klimatizovaném salonku v krematoriu, který má kapacitu 7 míst k sezení a nejvýše 5 míst ke stání
- privátní rozloučení
- rozloučení bez obřadu
- vystavení bez obřadu.

Obřadní síň našeho krematoria slouží i jako místo pro pietní rozloučení se zesnulým, který bude následně pochován do hrobu či hrobky. Po ukončení obřadu převeze příslušná pohřební služba rakev včetně květinových darů ke hrobu na příslušném hřbitově.

Nedílnou součástí smutečních obřadů je hudba. Obřadní síň je kvalitně ozvučena. Náš repertoár uspokojí i náročného posluchače, ať již v oblasti hudby světské nebo duchovní. Pokud si přesto z naší nabídky nevyberete, jsme připraveni přehrát z Vámi donesených originálních CD požadované skladby.


Katalog firem:    

Pohřební služby

,
Štítky:

kremace, smuteční obřady, pohřební služby