Ubytovna Praha s.r.o.


Bryksova 940/35, Praha 9 - Černý Most 198 00
Telefon: +420 608 837 713

Ubytovna Praha s.r.o se sídlem Praha -Černý most. nabízí levné ubytování ubytování v Praze a v okolí Prahy.
Možnosti ubytování:
- ubytovny
- ubytování v apartmánech.
Firma má nyní 2 ubytovny a několik apartmánů.

Ubytovny jsou vhodné jak pro skupiny osob, např. sportovní či pracovní kolektivy, tak i pro jednotlivce. Tento způsob ubytování je vhodný pro turisty, cestovatele, pro služební cesty apod.
Ubytovnu Praha 9 Bryksova najdete v klidné části města s výbornou dopravní dostupností do středu Prahy. Při delším pobytu ubytovny nabízejí služby a úklid.

Pro větší soukromí a pohodlí hostů jsou k dispozici plně zařízené apartmány v Praze.

Výše uvedené levné ubytování je vhodné jak na krátkou dobu, tak i dlouhodobě.

V případě zájmu o levné ubytování nám zavolejte na tel. čísla 608 837 713 či 283 840 203 nebo napište na email: info@ubytovny-praha.com. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a těšíme se na Vaši návštěvu.

IČ: 26126389
DIČ: CZ26126389
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč

Telefon:
+420 608 837 713
+420 283 840 203

Email:
info@ubytovny-praha.com

Web:


GPS: 50°6′17.39″ N, 14°34′57.11″ E

QR kód firmy Ubytovna Praha s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Komíny - Krby s.r.o.

Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Pokud máte na domě komín, neměli byste zapomínat na jeho kontrolu. Nekvalitně zkonstruované či zchátralé komíny totiž mohou způsobit požár. Revize komínů ovšem nemůže dělat jen tak někdo, nýbrž pouze odborně způsobilý člověk s živnostenským oprávněním v oboru kominictví. Pokud potřebujete revizi či vložkování komínů, máme pro vás řešení – obraťte se na firmu Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž z Frýdlantu nad Ostravicí.


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.


Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. pomáhají klientům prostřednictvím přesných měřících, analytických a kontrolních systémů nalézat řešení pro zvyšování produktivity a dosažení shody s regulačními požadavky.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.