MM Credit s.r.o.


Oldřichova 512/42, Praha 2 - Nusle 128 00

Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí, organizování a zpracování výměn bytů.

Dále se zabýváme:
- vymáháním pohledávek
- zakládáním a prodejem ready-made firem.

Obchodní společnost MM Credit s.r.o. poskytuje realitní služby v celém spektru realitního sortimentu rezidenčních, komerčních i průmyslových nemovitostí a v úplné škále forem prodeje včetně organizování výměn bytů.

Naše komplexní realitní služby zahrnují nejen zajištění marketingu a realizaci realitních transakcí včetně realitního poradenství, ale rovněž zajištění právního servisu, finančního a daňového poradenství i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí.

IČ: 26210231
DIČ: CZ26210231
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Finanční poradenství v oblasti hypoték a pojištění nemovitostí

Finanční poradenství v oblasti hypoték a pojištění nemovitostí

Společnost MM Credit s.r.o. nabízí pro své klienty finanční poradenství v oblasti hypoték a pojištění nemovitostí. Dále také nabízí: - realitní poradenství - finanční poradenství v oblasti stavebního spoření. Společnost navrhuje, poskytuje a nabízí: - nejvýhodnější způsob financování v závislosti na bonitě klienta, jeho požadavcích na splátky a délku splácení úvěru - jistotu poskytnutí doporučeného nebo zvoleného typu úvěru ještě před podpisem závazné rezervační smlouvy na nemovitost a složením jakékoliv zálohy - vystavení certifikátu bonity - kompletní vyřízení hypotečního úvěru (popř. úvěru ze stavebního spoření) včetně nezbytné dokumentace - koordinaci hypotečního makléře s osobním realitním makléřem - stoprocentní bezpečnost transakce, záruku mlčenlivosti a ochrany osobních dat poskytnutých za účelem získání příslušného úvěru. Za standartní finanční poradenství NIC NEPLATÍTE.Další produkty a služby
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.