Olomouc
Praha 9 - Horní Počernice
Lišov
Praha 2
IČ: 13583913
DIČ: CZ13583913
Kraj: Liberecký
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 200 tis. až 500 tis. Kč
Kontaktní osoby:
Zdeněk Vegner
Studio míchání barev - na fasády i do interiéru, fasádní nátěry, široký výběr z odstínů barev od firmy STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v Bořeticích.
Akustik navrhuje účinná protihluková řešení pro ventilátory, klimatizace i technologická zařízení po celé České republice. Snižte hluk, zlepšete pracovní prostředí a splňte akustické požadavky.
Výrobce dřevěných vazníků ROOFTRUSS s.r.o. z Přerovska se specializuje na kvalitní řešení střech přímo na míru, a to i v Olomouci a v Prostějově. Zajistěte si dřevěné vazníky přímo od výrobce.
Výměna střešní krytiny a modernizace střechy pomáhají prodloužit životnost domu a zvýšit hodnotu nemovitosti. Pavel Velecký realizuje střešní práce v okolí Uherského Brodu i po celém Zlínském kraji.
Šrouby Klocová Kolín je váš partner pro kvalitní spojovací materiál na míru. Rychlé dodání a odborné poradenství v prodejnách Kolín a Kutná Hora.
POLYNET s.r.o. je specialistou na dodávku, montáž a technickou podporu systémů předizolovaného potrubí značky LOGSTOR, a to jak v ocelovém, tak plastovém provedení. S více než 30 lety zkušeností na českém trhu zajišťujeme komplexní řešení pro dálkové vytápění, chladicí systémy a průmyslové rozvody tepla. Nabízíme nejen trubky, tvarovky, armatury a spojky, ale i odborné poradenství, školení montážních týmů a monitoring provozu. Díky špičkovým materiálům, prefabrikovaným prvkům a propracovanému know-how garantujeme vysokou energetickou účinnost, dlouhou životnost systémů a výraznou úsporu nákladů.
LOGSTOR, přední světový výrobce předizolovaných potrubních systémů, nabízí komplexní výrobní program zahrnující předizolované trubky, tvarovky, armatury, kompenzační prvky, pevné body, spojky a alarm systém. Tento široký sortiment umožňuje vytvořit efektivní a spolehlivé systémy pro rozvod tepla, chlazení a dalších médií, která se využívají v různých průmyslových a komunálních aplikacích.
POLYNET s.r.o., renomovaná společnost se sídlem v Liberci, přináší na trh inovativní řešení v oblasti rozvodů tepla a dalších médií prostřednictvím plastových předizolovaných potrubí LOGSTOR PertFlextra. Tento moderní systém představuje špičku technologického vývoje v oblasti potrubních systémů, který kombinuje vysokou účinnost, spolehlivost a snadnou instalaci.
Společnost POLYNET s.r.o. z Liberce představuje špičkové řešení v oblasti předizolovaných potrubních systémů LOGSTOR, které se vyznačují vysokou odolností a dlouhodobou životností. Tyto systémy jsou nezbytné pro průmyslové a infrastrukturní projekty, kde jsou kladené vysoké nároky na technickou spolehlivost a robustnost.
Stavíte nebo rekonstruujete a hledáte dodavatele, na kterého je spoleh? MPS Semily s.r.o. dodává střešní krytiny a materiály pro střechy už od roku 1998. Nabízí široký sortiment, technické poradenství, přesný rozpis materiálu zdarma a dopravu až na stavbu. Díky zkušenostem, osobnímu přístupu a zázemí v Semilech patří mezi vyhledávané partnery nejen pro stavebníky, ale i pro řemeslníky.
Střecha nemusí být nekonečné rozhodování ani stresující stavba.MPS Semily s.r.o. už více než 25 let nabízí kompletní řešení střech pod jednou střechou – od krytin a izolací přes klempířskou výrobu až po dopravu materiálu přímo na stavbu. Srozumitelně, odborně a bez zbytečných starostí.