HL CZECH GROUP s.r.o.


Italská 13, Praha 2 120 00

Naše společnost provádí výstavby rodinných domů a staveb, rekonstrukce domů i bytů, koupelen a bytových jader.
Stavební práce provádíme v Praze, v středočeském a jihočeském kraji.

Dále nabízíme komplexní sortiment:
- stavebních, obkladačských, zednických, topenářských, zámečnických, malířských a natěračských prací včetně elektroinstalací i jejich revizí.

Montujeme sádrokartonové interiéry, kazetové podhledy, izolace podkroví.
Provádíme půdní vestavby včetně rekonstrukcí.

V rámci portfolia našich služeb jsme schopni zajistit:
- projektovou dokumentaci
- vyřízení stavebního povolení a kolaudace
- stavební dozor a další.

Druhy domů :
- rodinné domy na klíč
- rodinné domy do hrubé stavby
- rodinné domy do „hobby standardu“ - rozšířená hrubá stavba
- bytové domy.

Při naší práci používáme materiály včetně výrobků od renomovaných firem a garantujeme nejlepší kvalitu za přijatelnou cenu a profesionální přístup.

IČ: 28536487
DIČ: CZ28536487
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jan Beneš

Obkladačské a zednické práce pro stavbu i rekonstrukci, Praha

Obkladačské a zednické práce pro stavbu i rekonstrukci, Praha

Jak udělat ze staré místnosti zcela jiný prostor? No přece díky novým obkladům. A protože pokládka obkladů a práce se sádrokartonem je velmi náročná a vyžaduje přesnost, nesvěřujte ji jen tak někomu, ale zvolte si firmu HL CZECH GROUP, jedničku v poskytování obkladačských a zednických prací. Sádrokarton umí divy a za minimální vstupní náklady vám umožní vytvořit i z obyčejné místnosti jedinečný a originální prostor. Ve společnosti HL CZECH GROUP to víme, a proto vám nabízíme montáž sádrokartonových interiérů, včetně tvorby kazetových podhledů. Díky sádrokartonu ale můžete šetřit také náklady za energie, stačí využít izolace podkroví, kterou vám nabízíme. Práce se sádrokartonem nebo jinými obklady vyžaduje zkušenosti a přesnost. Jedině tak budete mít jistotu, že vaše obklady něco vydrží a budou dlouho vypadat hezky. My vám proto nenabízíme pouze obkladačské práce, ale i kompletní zednické práce, které využijete při stavbě domu i rekonstrukci. Dokonale tak vyrovnáme a připravíme vaše zdi k dalšímu použití. Už vás rozčiluje staré bytové jádro nebo popraskané kachličky v kuchyni? Pak je ten pravý čas obrátit se na společnost HL CZECH GROUP. Nemusíte se o nic starat a my zařídíme veškeré zednické i obkladačské práce za vás. Stačí si jen vybrat, co by se vám ve vašem novém interiéru líbilo.


Veškeré stavební práce včetně revize elektroinstalace (Praha)

Veškeré stavební práce včetně revize elektroinstalace (Praha)

Stavíte rodinný dům nebo přistavujete další patro? Bydlíte v bytě a potřebujete ho zrekonstruovat? Netroufáte si na opravy sami a hledáte odborníka, který udělá práci za vás? Pak je tu pro vás stavební firma HL CZECH GROUP. Zajistíme veškeré stavební práce i opravy na klíč. Potřebujete obložit koupelnu kachličkami, položit novou podlahu, vymalovat pokoj nebo opravit zámek? Teď už nemusíte běhat po všech firmách, u nás najdete vše na jednom místě. Stavební firma HL CZECH GROUP, to je vše pro váš dům i byt. Nabízíme nejrůznější služby, ze kterých si vybere každý. - stavební práce - obkladačské práce - topenářství a zámečnictví - zednické práce - výmalba a nátěry - revize elektroinstalace Objednat si nás také můžete na půdní vestavby. Namontujeme vám sádrokartonové interiéry, kazetové podhledy a zateplíme dům i podkroví. Navíc nabízíme stavbu hrubých nebo rozšířených základů a zajišťujeme také velmi oblíbené rodinné domy na klíč. A kde nás najdete? Naše stavební firma působí v Praze a po domluvě i ve středočeském a jihočeském kraji. Obáváte se velkého papírování a úřadování? S námi nemusíte! Vyřídíme pro vás veškerou projektovou dokumentaci, stavební povolení, kolaudaci i stavební dozor. Stavět s námi je snadné, vyzkoušejte nás. Stavební firma HL CZECH GROUP se těší na spolupráci!


Rekonstrukce domů i bytů přesně podle vašich představ, Praha

Rekonstrukce domů i bytů přesně podle vašich představ, Praha

Plánujete rekonstrukci domu nebo bytu ale na úpravy sami nestačíte? Nepodceňujte výběr stavební firmy a spolehněte se na HL CZECH GROUP, firmu, která má tradici a zkušenosti. V Praze i okolí vám nabízíme kompletní služby od hrubých stavebních prací až po finální malování. Staré jádro, kuchyň nebo půdní vestavbu tak proměníme v moderní a vkusné prostory. Rekonstrukce domu nebo bytu je často velmi nákladná a každá ušetřená koruna se počítá. Ve firmě HL CZECH GROUP to víme, a proto se o vaši rekonstrukci postaráme od začátku až do konce. Nemusíte tak utrácet za řemeslníky z několika firem, my máme odborníky na všechno. Zaměstnáváme zkušené zedníky, obkladače, topenáře i malíře. Zvládneme proto rekonstrukci kuchyně, ložnice i koupelny. Také ze starého půdního prostoru vám vytvoříme krásné nové prostory a to včetně elektroinstalací a jejich revizí. Nemáte o své rekonstrukci domu či bytu zatím konkrétní představu? Nevadí. My vám s plánováním rádi pomůžeme. Díky našim dlouholetým zkušenostem totiž přesně víme, co který interiér potřebuje, poradíme vám s výběrem materiálů i barev a vytvoříme detailní plán rekonstrukce pro vaši lepší představu. Hledáte firmu, která se nebojí výzvy a provede vám rekonstrukci domu či bytu přesně na míru? Pak už nehledejte. Společnost HL CZECH GROUP je pro vás jako stvořená.


Stavební práce Praha a okolí

Stavební práce Praha a okolí

Naše společnost provádí veškeré stavební a řemeslné práce a poskytuje mnoho dalších služeb převážně v Praze. Po předchozí domluvě je však možné provést stavební práce i ve středočeském a jihočeském kraji. Nabízíme profesionální zednické práce. Zajistíme vám kompletní stavební práce takzvaně na klíč. V rámci našich komplexních služeb v oblasti stavebnictví Vám vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci k vašemu rodinného domu. Provádíme i veškeré drobné opravy a ještě mnohem více za Vás rádi uděláme. Našim prioritním cílem je vždy spokojenost zákazníka. Kontaktujte nás!Další produkty a služby
  • měření elektrické energie, vadný jistič, montáž elektroměru, revize nízkého napětí, elektroměrové rozvodnice
  • izolace střech, opláštění budov, tepelná a protihluková izolace, zateplení a nátěry, sanace vlhkého zdiva
  • malování interiérů, nátěry dveří a zárubní, nátěry kovových konstrukcí, nátěry fasád, drobné zednické práce, aplikace tapet
  • zateplování budov, malířské práce, sádrokartonářské práce, prodej sádrokartonu, minerální podhledy
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • výroba zábradlí, osazení mříží, osazení schodišť, zámečnická výroba konstrukčních celků, výroba ocelových dílů
  • opravy fasád, rekonstrukce bytů a domů, štukování a omítání, zateplení a odhlučnění stěn
  • stavby bytových domů, rodinné domky na klíč, rezidenční bydlení, nové družstevní byty
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken
  • úpravy bytového jádra, rekonstrukce koupelny, výměna vany, výměna sprchového koutu, výměna koupelnových dlaždic


Související články
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Dům, který umí energii nejen šetřit
Dům, který umí energii nejen šetřit

Ušetřit za vytápění domu se dá mnoha různými způsoby. Jedním z nich je i instalace takzvané švédské podlahy. Systém umožnuje obnovitelnost zdrojů energie a tím pádem dochází k žádaným úsporám. Toto řešení je možné i u starších objektů, které procházejí rekonstrukcí.


Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina
Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.