Bytové, domovní a průmyslové vodoměry pro přesné měření a úsporu nákladů na energie

Maddeo CZ s.r.o.

Bytové, domovní a průmyslové vodoměry pro přesné měření a úsporu nákladů na energie

Velmi přesné bytové SMARTm vodoměry, měřáky s dálkovým odečtem a pro snížení rozdílů dodává a montuje pražská profesionální společnost Maddeo CZ s.r.o., která se specializuje na přesné měření vody v Online Systému Maddeo OSM, cílící na úsporu a přehled nákladů na energie. Instalujeme také domovní a průmyslové vodoměry Bmeters nejen v Praze, ale po celé ČR.

A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.
EKO úklid Praha Brno


Na Plzeňce 1236, Praha 5 150 00
Naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. se specializuje především na komplexní úklidové služby, pravidelný a jednorázový úklid.
Naše firma sídlí na Praze 5, naší pobočku najdete v Brně.

Můžeme Vám nabídnout široký sortiment služeb.
Provádíme:
- pravidelný úklid kanceláří, domů, nemocnic a zdravotnických zařízení
- mytí oken
- strojové čištění garáží, hal a skladů
- čištění koberců a voskování parket
- chemické čištění a voskování schodů a podlah.

Pravidelný úklid kanceláří zahrnuje: luxování, mytí WC, koupelen, kuchyňky a radiátorů. Stíráme podlahy a prach, vyneseme Vám koš s odpadky, vypereme utěrky, ubrusy a záclony a také Vám dodáme toaletní papír a tekuté mýdla. V případě zájmu vyčistíme koberce.

Úklid Vašeho domu zahrnuje to samé jako úklid v kancelářích.

Rozpis pravidelného úklidu činžovních a panelových domů můžeme provádět v následujících intervalech s vybranými službami. 1x týdně, 1x měsíčně, 2x měsíčně a nebo 2x ročně.

Mytí oken provádíme školám, kancelářím a především je důležité mytí oken po stavbě, které Vám také poskytneme.
Myjeme:
- obyčejná okna na dosah od země (špaletová, plastová, vakuová, euro okna)
- členitá či atypická okna, s patentní ventilací, šroubovací, do 3 m výšky
- okna otvíraná ven a okna špatně přístupná
- šroubovací okna na dosah od země
Všeho druhu nad 3 m do 5 m výšky.

Strojové čištění garáží, hal a skladů provádíme za pomocí profesionální úklidové techniky, vlastníme kotoučové stroje.

Při úklidu více domů poskytujeme množstevní slevy.
Operativně řešíme jakékoli další požadavky zákazníka.
Dbáme především na spokojenost našich zákazníků.

Produkty
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah


Související články
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

U-SERVIS

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy.


JIVKO Company s.r.o.: Dokonalá čistota a pořádek

JIVKO Company s.r.o.

JIVKO Company s.r.o.: Dokonalá čistota a pořádek

Pokud hledáte firmu, která vám zajistí dokonalou čistotu a pořádek vašich domů, bytů, kanceláří či administrativních budov, je JIVKO Company s.r.o. tou pravou volbou pro vás. V rámci nabízených služeb se specializuje na kompletní úklidové práce, které poskytuje pro různé typy objektů. Sídlo firmy se nachází v Praze-Běchovicích.


Pravidelné čištění fasád zajistí zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Pravidelné čištění fasád zajistí zdravé bydlení

Jedním z klíčových faktorů, který ovlivňuje zdraví vašeho domova, je fasáda. Fasáda je totiž neustále vystavena vlivům počasí, znečištění, plísním, mechu, lišejníkům, graffiti a dalším nečistotám, které snižují její estetickou i funkční hodnotu. Dále má vliv na tepelnou pohodu, vlhkost, kvalitu vzduchu a energetickou náročnost vašeho domova a na zdravé bydlení, které je důležité pro naše fyzické i psychické zdraví. Čištění fasád současně také prodlužuje její životnost. Pokud hledáte profesionální a spolehlivou firmu, která se zabývá čištěním fasád, obraťte se na společnost ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.


Firemní články
Úklid zdravotnická zařízení Praha - zneškodňování nežádoucích bakterií a mikrobů

Úklid zdravotnická zařízení Praha - zneškodňování nežádoucích bakterií a mikrobů

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. zajištuje pravidelný úklid zdravotnických zařízení.


Ekologický úklid kanceláří i domácností Praha - moderní technologie

Ekologický úklid kanceláří i domácností Praha - moderní technologie

Chcete mít zdravý domov, kancelář? Prostě máte rádi čistotu a ještě navíc zdravou a ekologickou? Bez roztočů, plísně, mikrobů..?


Pravidelné úklidy domů Praha - rychlé a kvalitní úklidové služby

Pravidelné úklidy domů Praha - rychlé a kvalitní úklidové služby

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v obytných domech v rámci celé Prahy.


Úklid kanceláří a domů Praha - Cena měsíčního úklidu již od 1.850,- Kč

Úklid kanceláří a domů Praha - Cena měsíčního úklidu již od 1.850,- Kč

Naše společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. provádí a nabízí úklidy kanceláří, úklid domů, úklidové služby a úklidové práce.


Pravidelný úklid domů a kanceláří od podlah až po mytí oken (Praha, Brno)

Pravidelný úklid domů a kanceláří od podlah až po mytí oken (Praha, Brno)

Potřebujete kompletně uklidit váš dům nebo kancelář, ale žádná úklidová společnost vám neumí zajistit všechny potřebné služby? Ušetřete si nervy i peníze a vsaďte na společnost A.W.I.S. Správa, systémy. My se nebojíme žádného úkolu a o vaše prostory se postaráme od čistění koberců až po vyprání špinavých záclon. Nejen rodinné domy potřebují pravidelný úklid, proto nabízíme také úklid kanceláří, nemocnic, nebo škol. Provedeme pro vás jednorázový úklid po rekonstrukci, nebo se o váš objekt budeme starat v pravidelných intervalech. Problémem pro nás nejsou drobné práce, jako je luxování, mytí koupelen, vynášení koše nebo praní, ani nestandardní úkoly. Pro vaši spokojenost nabízíme například tyto úklidové služby: · Strojové čistění garáží, hal a skladů · Čistění koberců · Voskování parket · Chemické čistění a voskování schodů Také s mytím oken si díky společnosti A.W.I.S. Správa, systémy nemusíte už nikdy dělat starosti. Perfektně umyjeme i okna těžko dostupná nebo atypicky řešená. Dokonce okna na stavbě nebo po rekonstrukci budou po našem zásahu jako nová. Naše úklidová společnost je zkrátka sázka na jistotu, tak na nic nečekejte a navštivte naši pobočku v Praze nebo Brně.


Úklidové práce Praha

Úklidové práce Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. nabízí úklidové práce v Praze a blízkém okolí. Například: pravidelný úklid kanceláří - pravidelně uklízíme pro firmy po Praze - uklízíme kanceláře, provozy, kavárny - mytí oken, čištění koberců na mokro - uklízíme 7 dní v týdnu (dle požadavků) - nárazové úklidy kanceláří při stěhování. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Jednorázové a pravidelné úklidy Praha

Jednorázové a pravidelné úklidy Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. nabízí jednorázové a pravidelné úklidy v Praze a okolí. Úklidové služby všeho druhu: - pravidelné úklidy domů, kanceláří, provozoven - veškeré úklidové služby pro činžovní a panelové domy - mytí oken - generální úklidy - pravidelné úklidy - strojový úklid - čištění koberců extraktorem - úklid a čištění kanceláří, bytových prostor, supermarketů - úklid hotelů. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Úklid činžovní a panelové domy Praha

Úklid činžovní a panelové domy Praha

Naše společnost zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v obytných domech v rámci celé Prahy. Pravidelný úklid domů Pravidelný úklid činžovní a panelové domy, novostavby Při úklidu více domů poskytujeme množstevní slevy. Cena měsíčního úklidu od 1.650,- Kč Pro více informací nás kontaktujte na 773 233 884 Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Úklid kancelářské prostory Praha

Úklid kancelářské prostory Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. provádí pravidelné i jednorázové úklidy administrativních a kancelářských budov a prostor. Pro administrativní budovy zajišťujeme také dodávky hygienických potřeb. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


CRM systém UNIQ, ERP systémy Praha

CRM systém UNIQ, ERP systémy Praha

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. poskytuje služby z oblasti internetu a software se zaměřením na: - CRM SYSTÉM - internetové obchody - redakční systémy (dynamické www stránky) - webhosting. Prodáváme a upravujeme na zakázku: - CRM systém - Internetové obchody - Redakční systémy - Fakturační software. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Komplexní úklidové služby Praha - Ceny měsíčního úklidu od 1.650,- Kč

Komplexní úklidové služby Praha - Ceny měsíčního úklidu od 1.650,- Kč

Naše společnost nabízí: - úklidové služby všeho druhu - pravidelné úklidy domů, kanceláří, provozoven - veškeré úklidové služby pro činžovní a panelové domy - mytí oken - generální úklidy - pravidelné úklidy - strojový úklid - čištění koberců extraktorem - úklid a čištění kanceláří, bytových prostor, supermarketů - úklid hotelů. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.