EUROBI spol. s r.o.


Nádražní 371, Újezd u Brna 664 53
Společnost EUROBI s.r. o., vznikla v roce 1995 a zabývá se výrobou a prodejem potravinářského výrobku zdravé, racionální výživy Robi. Obohacujeme a zpestřujeme jídelníček nemasovým výrobkem ROBI mnoha vegetariánům, veganům, ale i běžným zákazníkům, kteří se zajímají o zdravý životní styl.

Výroba, prodej:
- nemasový výrobek ROBI
- plátky, nudličky
- sekaná
- oválky natural
- Jihomoravská Robi pikantní směs
- řízek Robi
- čína Robi
- tatarský biftek Robi
- saláty, pomazánky
- pečivo.

Výrobky ROBI jsou vhodné pro vegany, vegetariány i diabetiky. Mají nízkou energetickou hodnotu a neobsahuje syntetická barviva a konzervanty.

Další produkty a služby
  • redukční diety, zdravé stravování, nižší glykemický index, dia výrobky, minerály a stopové prvky
  • balená chlazená jídla, výroba teplých jídel, výrobky z bramborového těsta, linecké těsto, knedlíky a šišky

Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis.

Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis

Rekonstrukce a renovace výtahů Cheb, modernizace starších výtahů v panelových domech.

Rekonstrukce a renovace výtahů Cheb, modernizace starších výtahů v panelových domech

Související články
Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.


Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Klášterní officína s.r.o.

Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?


CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED s.r.o.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Další produkty a služby
Nemasové výrobky ROBI, racionální výživa Brno, plátky, nudličky, saláty, pomazánky ROBI

Nemasové výrobky ROBI, racionální výživa Brno, plátky, nudličky, saláty, pomazánky ROBI

Nemasové výrobky ROBI, racionální výživa Brno, plátky, nudličky, saláty, pomazánky ROBI, vhodné pro vegany, vegetariány i diabetiky, zdravý životní styl, přírodní suroviny.


Robi maso až k Vám domů, restaurace či prodejny

Robi maso až k Vám domů, restaurace či prodejny

Objednávejte cenově výhodná rodinná balení přímo od výrobce. Rozvoz zboží po Brně již od 150,-Kč zdarma. Dále zboží rozesíláme do všech částí ČR spolu se suchým ledem. Nyní si Robi maso můžete zakoupit jak ve formě polotovaru, který si sami nakořeníte dle vaší chutě, nebo pak jsou v nabídce Robi oválky, které jsou již naložené, dále pak jsou v nabídce již ochucená hotová jídla např. tatarský biftek, čína, karbenátky..., ze studené kuchyně pak můžeme nabídnout saláty a pomazánky. Nabízíme i cenově výhodná rodinná balení. ROBI MASO = Rostlinná bílkovina neobsahující žádné živočišné bílkoviny, tuky ani luštěniny. Vhodná všechny co se chtějí stravovat zdravě, pro vegetariány i vegany. DETAILNÍ SLOŽENÍ: ROBI - je směs rostlinných bílkovin – směs: pšeničné,kukuřičné a rýžové bílkoviny, šťáva z červené řepy, voda, přírodní barvivo: HEM - 3595 - 30.4.04 - 11597 - jedná se o barvivo rostlinného původu,získané z rostlin,které jsou součástí výrobního tajemství,které ani my neznáme, proto uvádíme číslo HEMky,která je schválená Ministerstvem zdravotnictví a deklaruje,že složení barviva je pouze rostlinného původu a je v souladu s potravinářskými normami. Robi maso se hodí pro vegetariány, vegany i všechny dietní režimy. Jediná dieta pro, kterou Robi maso není vhodné je bezlepková! ENERGETICKÁ HODNOTA: pouze 523kj/100g.