Jiří Mrkos
StínTech


Holandská 7, Praha 10 - Vršovice 101 00

Služby, zajištění, dodávka, montáž, servis, e-shop:
- montáž stínící techniky všeho druhu
- čištění vertikálních žaluzií
- těsnění oken a dveří
- rolety, roletky
- plisé - plissé
- folie solární - privátní, bezpečnostní
- markýzy
- těsnění oken a dveří
- dveřní síťové žaluzie
- rolety pro střešní okna
- rolety exteriérové a interiérové
- zastřešení zimních zahrad, markýzové clony
- shrnovací dveře
- japonské stěny
- římské rolety
- okenice, slunolamy
- sítě proti otravnému hmyzu
- exteriérové žaluzie
- interiérové žaluzie
- vertikální žaluzie
- venkovní žaluzie
- zastínění zimních zahrad
- doplňky na střešní okna
- bambusové roletky
- Luxaflex
- plastové shrnovací dveře
- autofólie
- tónování autoskel bez demontáže
- pojezdová zastřešení
- funkční zastřešení
- okenní sušáky
- ohrádky květin.
Náhradní plnění.

Konzultace, zaměření, nabídka a doprava je zdarma.

Působíme v oblasti Šumperk, Praha, Olomouc, Pardubice, Kolín, Hradec Králové, Nymburk, Slovensko.

IČ: 73287636
DIČ: CZ7712045814
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Mrkos

Roleta den-noc, akce japonské stěny, žaluzie Šumperk, Olomouc

Roleta den-noc, akce japonské stěny, žaluzie Šumperk, Olomouc

Nabízíme Vám prodej, montáž, servis stínící techniky: - žaluzie horizontální a vertikální - dřevěné žaluzie - bambusové žaluzie - exteriérové a interiérové rolety - exteriérové a interiérové žaluzie - rolety - roletky - látkové rolety - materiál může být bavlna, len, polyester, nebo jejich kombinace - klasická interiérová roleta s ovládáním na řetízek - luxusní volánová roleta s horizontální lamelou. Roleta den - noc. Měli jste na oknech hlíníkové žaluzie a chcete změnu? Originální roleta s výhodami horizontální žaluzie. Roleta bez kompromisů. Sleva 15% při zakoupení do konce srpna. Japonské stěny: - japonské posuvné stěny jsou esteticky dekorativním prvkem - zajišťují plošné zastínění - hlavní výhody japonské stěny je její moderní vzhled, snadná obsluha, její elegance a variabilita - shrnování panelů je pomocí ovládací šňůrky, ale také lze použít motorové ovládání. Akce - japonské stěny Ke každé objednávce japonské stěny od nás dostanete luxusní těžítko zdarma. Akce je časově omezená Konzultace, zaměření, nabídka a doprava je zdarma! Působíme v oblasti: Šumperk, Olomouc, Praha. Staňte se našimi spokojenými zákazníky i Vy.


Římské rolety, japonské stěny Šumperk, Praha, Olomouc

Římské rolety, japonské stěny Šumperk, Praha, Olomouc

Nabízíme dodávku a montáž stínící techniky. Římské rolety: - rolety jsou dekorativní a vytvářejí příjemnou atmosféru - maximální rozměry jedné římské rolety jsou 300 x 300 cm - jeden sklad při úplném vytažení římské rolety má výšku cca 22 cm - ovládají se po straně kuličkovou šňůrkou. Japonské stěny: - japonské posuvné stěny jsou esteticky dekorativním prvkem - zajišťují plošné zastínění - hlavní výhody japonské stěny je její moderní vzhled, snadná obsluha, její elegance a variabilita - shrnování panelů je pomocí ovládací šňůrky, ale také lze použít motorové ovládání. Funkční zastřešení - pojezdové zastřešení, které nabízí: - ochranu před deštěm a větrem - rozšířený obytný prostor domu - pořízení až o 50% levněji než pevná zimní zahrada - možnost v horkých dnech, zastřešení zcela odsunout - úspory nákladů na vytápění - výběr barvy zastřešení, které bude ladit s domem - tepelnou pohodu i v chladnějším počasí díky solárnímu efektu - řada doplňkového vybavení - bezbariérový vstup. Konzultace, zaměření, nabídka a doprava je zdarma. Působíme v oblasti: Šumperk, Olomouc, Praha.


Montáž žaluzií, stínící technika, roletky Šumperk, Olomouc, Praha

Montáž žaluzií, stínící technika, roletky Šumperk, Olomouc, Praha

Nabízíme Vám prodej, montáž, servis: - žaluzie horizontální a vertikální - dřevěné žaluzie - bambusové žaluzie - exteriérové a interiérové rolety - exteriérové a interiérové žaluzie - rolety - roletky - látkové rolety - materiál může být bavlna, len, polyester, nebo jejich kombinace - klasická interiérová roleta s ovládáním na řetízek - luxusní volánová roleta s horizontální lamelou. Horizontální žaluzie instalujeme do všech typů oken. Rolety mají dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Vše nabízíme v široké paletě motivů, vzorů a barev. Nabízíme i čištění vertikálních žaluzií a japonských stěn. Působíme v oblasti Olomouc, Šumperk a Praha.


Římské rolety, plisé, plissé, japonské panely, Luxaflex Šumperk

Římské rolety, plisé, plissé, japonské panely, Luxaflex Šumperk

Nabízíme Vám montáž, prodej a servis stínící techniky. Nabízíme kvalitní výrobky, proto se nezaměřujeme jen na cenu, ale i na kvalitu. Naše reklama je spokojený zákazník. Máme na výrobky 5 let záruku. Montujeme, zaměřujeme v Olomouckém kraji a v Praze přímo u zákazníka. Novinka v naší nabídce: římské rolety - dekorativní a pomáhají vytvořit příjemnou atmosféru, při vytahování římské rolety vytvářejí pravidelné sklady. Plisé - plissé: - možnost použití plisé jak v tradičně pojatých, tak i v moderně zařízených interiérech - nejvariabilnější stínící prvek - plisování látky šíře 22 mm je na profilech 25 mm - ovládají se vytahovací šňůrkou, madlem na pohyblivém profilu nebo elektricky. Japnské stěny, japonské panely: - esteticky dekorativní prvek -originální pohled na plošné zastínění - nemá žádné řasení, krása je v jednoduchosti - elegantní, moderní vzhled - snadná obsluha a rozmanitá variabilita - posuvné stěny tvoří souvislou stěnu a jsou vyrobeny z látek, které jsou připevněny v horní části na posuvné profily pomocí suchého zipu - účelně zastíní větší plochy nebo rozdělí místnost. V naší nabídce také máme žaluzie a rolety Luxaflex. Konzultace a doprava, zaměření i nabídka je od nás zdrama. Působíme v oblasti: Olomouc, Šumperk - Olmoucký kraj, Praha.


Japonské stěny, římské rolety Praha, Šumperk

Japonské stěny, římské rolety Praha, Šumperk

Nabízíme dodávku a montáž stínící techniky, žaluzie, plisé, japonské stěny, roletky. . . Japonské stěny: - posuvné stěny jsou esteticky dekorativním prvkem - zajišťují plošné zastínění - hlavní výhody japonské stěny je její moderní vzhled, snadná obsluha, její elegance a variabilita - shrnování panelů je pomocí ovládací šňůrky, ale také lze použít motorové ovládání. Římské rolety: - dekorativní a vytvářejí příjemnou atmosféru - maximální rozměry jedné římské rolety jsou 300 x 300 cm - ovládají se po straně kuličkovou šňůrkou. Funkční zastřešení - pojezdové zastřešení, které Vám nabízí: - ochranu před deštěm a větrem - rozšířený obytný prostor domu - pořízení až o 50% levněji než pevná zimní zahrada - výběr barvy zastřešení, které bude ladit s domem - možnost v horkých dnech, zastřešení zcela odsunout - úspory nákladů na vytápění - tepelnou pohodu i v chladnějším počasí díky solárnímu efektu - řada doplňkového vybavení - bezbariérový vstup. Konzultace, zaměření, nabídka a doprava je zdarma. Působíme v oblastech: Šumperk, Olomouc, Praha.


Stínící technika, žaluzie, rolety Šumperk, Praha, Olomouc

Stínící technika, žaluzie, rolety Šumperk, Praha, Olomouc

Nabízíme Vám montáž, prodej, servis: - žaluzie horizontální - žaluzie vertikální - žaluzie dřevěné - žaluzie bambusové - exteriérové žaluzie - interiérové žaluzie - rolety, roletky - exteriérové a interiérové rolety - luxusní volánová roleta s horizontální lamelou - klasická interiérová roleta s ovládáním na řetízek Horizontální žaluzie instalujeme do všech typů oken. Velká výhoda je snadná nastavitelnost díky neomezenému sklonu lišt. Rolety mají dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Nabízíme v široké paletě motivů, vzorů a barev. Dále nabízíme čištění vertikálních žaluzií a japonských stěn. Působíme v oblasti: Olomouc, Šumperk, Praha.


Montáž stínící techniky - žaluzie, plisé Šumperk, Praha

Montáž stínící techniky - žaluzie, plisé Šumperk, Praha

Firma StínTech nabízí dodání a montáž všeho co se týká zastínění a stínící techniky. Nabízíme Vám montáž žaluzií venkovních i interiérových. Nabízíme velký výběr stínící techniky: - dřevěné žaluzie - bambusové žaluzie - horizontální - vertikální - žaluzie s různým potiskem - potisk realizujeme do maximálního formátu 2 x 3m. Místo žaluzií si u nás můžete také vybrat z velkého výběru plisé - plissé: - ovládají se vytahovací šňůrkou, madlem na pohyblivém profilu, nebo také elektricky. Plisé je nejen významný dekorativní prvek, ale také eliminujete až 60 % tepelného záření.Další produkty a služby
  • stínicí technika, zastínění oken, venkovní i vnitřní žaluzie, sítě proti hmyzu, látkové stínění
  • čelní autosklo, prodej bočních autoskel, zadní skla automobilů, zasklívání automobilů


Související články
Výměna autoskla
Výměna autoskla

Řeknete si, že je to na pohled obyčejná a jednoduchá záležitost. Jenomže takovouto záležitost si neprovedete doma v garáži a proto existují firmy, které se na výměnu autoskel specializují. Některé z nich se zabývají pouze a výhradně touto profesí, a proto můžeme říci, že mají opravdu mnoho zkušeností, ze kterých mohou čerpat. Stejně jako firma Autoskla Kudrna-Car.


Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.


To nejlepší od značek Citroën, Mitsubishi a Nissan pod jednou střechou UNICARS CZ ve Zlíně
To nejlepší od značek Citroën, Mitsubishi a Nissan pod jednou střechou UNICARS CZ ve Zlíně

Ať už hledáte živý, energický vůz či elegantního společníka na dlouhé cesty anebo třeba rodinné auto, do kterého se vejdou všichni vaši potomci i velký nákup, jistě jej najdete v UNICARS CZ ve Zlíně. UNICARS CZ ve Zlíně je autorizovaným prodejcem vozů Nissan, Citroën a Mitsubishi, zároveň provozuje i autobazar a servis. Svým zákazníkům neustále přináší zajímavé akce a slevy. Nyní si za akční ceny můžete pořídit například ASX Mitsubishi, Lancer Mitsubishi či nový Nissan Qashqai. Výhody, které poskytuje UNICARS CZ, jistě ocení každý zákazník.


1A TRADE: Okna a dveře pro každého
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.