ArmyShop Sniper
armádní oblečení a výstroj


Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupné armádní oblečení a výstroj, pak je Armyshop Sniper právě pro vás. Armyshop Sniper je obchod s dlouholetou tradicí, který nabízí široký sortiment zboží pro vojenské nadšence, hráče airsoftu nebo paintballu, lovce, rybáře, turisty a všechny, kdo mají rádi outdoorové aktivity.

V Armyshopu Sniper najdete kalhoty, bundy, košile, mikiny, rukavice, čepice, ponožky a další oblečení v různých barvách a vzorech. Můžete si také vybrat z mnoha doplňků, jako jsou batohy, opasky, nože, kompasy, baterky, plachty, spacáky a další. Armyshop Sniper také prodává plynové masky, ochranné oděvy, respirátory a další vybavení pro případ nouze. Originální zboží pochází z přebytků armády nebo od renomovaných výrobců.

Armyshop Sniper se nachází ve městě Jihlava na adrese Havlíčkova 27. Otevřeno je od 8.30 - 12.00 a 13.00-17.00 a
v sobotu od 9:00 do 12:00. Můžete také navštívit jejich webové stránky www.armyshopsniper.com, kde si můžete prohlédnout celý sortiment a objednat si zboží online.

Přijďte se podívat na jejich nabídku a přesvědčte se sami o jejich kvalitě a profesionalitě. Armyshop Sniper - obchod pro ty, kdo žijí aktivně!

Katalog firem:

Outdoorové vybavení

,

Štítky:

kalhoty, bundy, mikiny, batohy, nože, spacáky

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ArmyShop Sniper armádní oblečení a výstroj
WEBOVÁ STRÁNKA
ArmyShop Sniper
www.armyshopsniper.com
Adresa

Adresa

Havlíčkova 1401/27
Jihlava 586 01

jaris.ji@seznam.cz
+420 606 273 901


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha