Vranovice
Čáslav – Filipov
Vyškov - Křečkovice
Informační zdroje
Podlahářské práce,
Zednické práce,
Nová bytová výstavba,
Rekonstrukce a revitalizace,
Podlahářské práce,
Zednické práce
Společnost Vinlin Zlín s.r.o. provádí odbornou pokládku rigidní vinylové, laminátové i dřevěné podlahy. Podlahářské práce včetně přípravy podkladu a likvidace staré krytiny – pro Zlín, Vsetín, Přerov.
Sruby Urban s.r.o. ze Stařče u Třebíče staví srubové domy z masivní kulatiny s důrazem na ruční řemeslo, kvalitní dřevo z Vysočiny a dlouhou životnost stavby.
V dnešní době hledání udržitelných a zdravých způsobů života jsou dřevěné montované domy stále častější volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi příjemným bydlením a ohleduplností k životnímu prostředí. Společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc se zaměřuje na tuto vizi už od roku 2000 a nyní, po více než 500 zrealizovaných domech, se může pyšnit širokou nabídkou rodinných domů, bytových komplexů a rekreací.
Realizace bytových domů a rezidenčních projektů klade vysoké nároky nejen na stavební část, ale také na kvalitně navržené a provedené elektroinstalace. Moderní developerské projekty vyžadují komplexní řešení silnoproudých i slaboproudých systémů, důslednou koordinaci všech profesí a dodržení stanovených termínů. Společnost iEnergy stav a.s. poskytuje investorům, developerům a generálním dodavatelům kompletní elektroinstalační služby pro bytovou výstavbu v Praze, Středočeském kraji i po celé České republice.
Kolora.cz, s.r.o. zajišťuje odborné nátěry střech v Olomouci a okolí. Renovuje plechové, eternitové, taškové i asfaltové střechy a obnovuje jejich ochranné vlastnosti bez nutnosti výměny krytiny.
Z Plzně do celé oblasti – už od roku 1997 Stavět umí kde kdo. Ale stavět tak, aby to i za deset let drželo, dobře vypadalo a člověk nemusel přivolat opraváře – to už je jiná liga. LB stav s.r.o. z Plzně patří mezi ty, kdo hrají dlouhou hru. Od roku 1997 posouvají standardy stavebních prací a dokazují, že i zeď může mít styl.
Vydáno 16.06.2025
Od výkopů základů přes výstavbu rodinných domů až po rekonstrukce, půdní vestavby nebo zateplení fasád – R.K. M2 s.r.o. ze Sušice realizuje stavební práce v Plzeňském kraji i napříč Českou republikou a pomáhá proměnit pozemky, domy i byty v promyšlené a funkční prostory.
Stavíte nebo rekonstruujete a řešíte, jak dosáhnout dokonale rovných stěn a odolné fasády bez zbytečných průtahů? Právě tady vstupuje do hry firma Omítky Šiler, která spojuje rychlost moderní techniky s pečlivým řemeslem.
Rozhovor s Vratislavem Keplem, jednatelem společnosti BASTO Invest s.r.o., ukazuje, že služby jako účetnictví, daňové poradenství a pomoc při finančních potížích nejsou jen administrativní záležitostí. Pro klienta jsou to často důležité životní situace, ve kterých potřebuje jasné informace, klidný průběh a srozumitelnou pomoc. Firma působí v Plzni a obracejí se na ni podnikatelé, firmy i jednotlivci z celého Plzeňského kraje i dalších míst.