Honza Nor, s.r.o.


Moravičany 40, Moravičany 789 82

Zprostředkování:
pobyty v Norsku:
- rybaření
- turistika
- potápění
- místo pobytu je starobylý rybářský přístav - Eidestranda ve středním Norsku
- ubytování je ve čtyř a pětilůžkových pokojích
- možnost dopravy
- sportovní rybaření
- včetně průvodce
- rybaření v norských fjordech
- dovolená v Norsku
- relaxační pobyty
- rybaření na otevřeném moři
- rybářský kurz.

IČ: 26872684
DIČ: CZ26872684
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Šišma

Rybolov, sportovní rybaření Norsko

Rybolov, sportovní rybaření Norsko

Nabízíme pobyt spojený s rybařením v Norsku. Nabízíme Vám: - sportovní rybaření - potápění - nádhernou norskou přírodu ve starobylém rybářském přístavu s třistaletou tradicí patřící rodině Lindaasů s názvem Eidestranda. Místo nachází v nejvyhledávanějších lokalit z celého Norska. Ubytování je zajištěné ve čtyř a pětilůžkových pokojích. V ubytovací budově je k dispozici: - sušárna oděvů a bot - pračka se sušičkou - mikrovlná trouba - chladící box na uložení dovezených potravin - mrazící box pro nalovené ryby do -30 stupňů - mrazák do -18 stupňů - pečící trouba. Objednat si můžete termín pobytu telefonicky v naší společnosti nebo i osobně.


Rybaření, rybolov v Norsku, dovolená pro rybáře Norsko

Rybaření, rybolov v Norsku, dovolená pro rybáře Norsko

Nabízíme pobyt spojený s rybařením v Norsku - nejen dovolená pro rybáře. Pobyt je také spojen s nádhernou norskou přírodou ve starobylém rybářském přístavu s třistaletou tradicí patřící rodině Lindaasů s názvem Eidestranda. Nabízíme Vám: - sportovní rybaření - rybolov v Norsku - potápění. Místo se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit z celého Norska. Ubytování je zajištěné ve čtyř a pětilůžkových pokojích. Délka pobytu - 11 dní (10 nocí). V ubytovací budově je k dispozici: - sušárna oděvů a bot, pračka se sušičkou, chladící box na uložení dovezených potravin, mikrovlná trouba, mrazící box pro nalovené ryby do -30 stupňů, mrazák do -18 stupňů, pečící trouba. Služby v ceně - ke každému pokoji máte k dispozici kvalitní rybářské čluny typu LASE 15 ft osazené spolehlivými motory, záchranné vesty, námořní mapu okolního fjordu a servis po celou dobu pobytu. Objednat si můžete termín pobytu telefonicky v naší společnosti nebo i osobně. Neváhejte a objednejte si pobyt v Norsku ještě dnes, rybaření v Norsku nabízíme od dubna do konce září, na našem webu přehled termínů pro rok 2013.


Sportovní rybaření, rybolov Norsko

Sportovní rybaření, rybolov Norsko

Nabídka pobytu spojeného s rybařením v Norsku. Nabízíme Vám sportovního rybaření, potápění a nádhernou norskou přírodu ve starobylém rybářském přístavu s třistaletou tradicí patřící rodině Lindaasů s názvem Eidestranda. Místo nachází v jedné z deseti nejvyhledávanějších lokalit z celého Norska. Ubytování je zajištěno ve čtyř a pětilůžkových pokojích. V ubytovací budově je k dispozici: - pračka se sušičkou - sušárna oděvů a bot - mikrovlná trouba - pečící trouba - chladící box na uložení dovezených potravin - mrazák do -18 stupňů - mrazící box pro nalovené ryby do -30 stupňů. Objednat si můžete termín pobytu telefonicky v naší společnosti nebo i osobně v naší kanceláři.


Nabídka pobytu v Norsku, sportovní rybaření Mohelnice

Nabídka pobytu v Norsku, sportovní rybaření Mohelnice

Nabídka pobytu v Norsku Nabízíme Vám sportovního rybaření, potápění a nádhernou norskou přírodu. Místem vašeho pobytu bude starobylý rybářský přístav s třistaletou tradicí patřící rodině Lindaasů – s názvem Eidestranda. Umožníme Vám ideální podmínky k strávení příjemné dovolené a bohatým úlovkům od dubna do října.Další produkty a služby
  • cestovní agentury, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, kongresová turistika


Související články
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.