SPIRIT DESIGN s.r.o.


Rybalkova 396/53, Praha 10 - Vršovice 101 00

Prodej
- tašky Hamigo
- dámské vycházkové tašky z textilních materiálů
- multifunkční tašky s organizérem a kapsami
- designové univerzální tašky ve škále motivů a barev
- praktické dámské tašky s kapsou na notebook (notebookové tašky)
- luxusní manažerské dámské tašky s plnou výbavou
- lehké a skladné dámské tašky na rameno
- kožené peněženky

IČ: 26771853
DIČ: CZ26771853
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Hana Mikalová

Export - HAMIGO, dámské tašky, textilní kabelky, batohy, ČR

Export - HAMIGO, dámské tašky, textilní kabelky, batohy, ČR

Česká společnost SPIRIT DESIGN nabízí přímý export dámských tašek a textilních kabelek zn. HAMIGO a batohů DOMINATOR zahraničním firmám. Exportní ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání. Aktuální nabídka zboží na www.e-batohy.net. Nejen reklamním agenturám, pro kampaně jejich klientů, nabízíme vývoj, výrobu a distribuci reklamních předmětů zejména z textilních materiálů, plastu a kůže. Můžeme pro vás vyrobit batohy, tašky, peněženky, opasky, trička, mikiny a čepice v designu korporátní identity klienta. Sortiment firmy: - batohy - dámské textilní tašky - vycházkové tašky z textilních materiálů - textilní kabelky - praktické notebookové tašky - kožené opasky - kožené peněženky - trička, mikiny a čepice Sdělte nám své požadavky a my vám připravíme nabídku.


Zakázková výroba reklamních předmětů, textilní tašky, batohy, atd

Zakázková výroba reklamních předmětů, textilní tašky, batohy, atd

Nabízíme zakázkovou výrobu reklamních předmětů: - reklamní předměty přímo pro firmy - propagační předměty pro kampaně klientů reklamních agentur. Můžete vybírat např. z následujících reklamních předmětů: - textlilní tašky - dámské kabelky - sportovní tašky - sportovní a školní batohy - peněženky - kožené opasky a pásky. Zakázková výroba - komplexní služby: - design podle přání zákazníka - od návrhu, přes výrobu, přímý dovoz, distribuci a prodej reklamních předmětů - zejména textilní materiály, plast a kůže Samozřejmostí je možnost firemního potisku. Vše za přijatelné velkoobchodní ceny!


E-SHOP - dámské tašky HAMIGO, tašky na notebook, textilní kabelky

E-SHOP - dámské tašky HAMIGO, tašky na notebook, textilní kabelky

E-SHOP, internetový prodej, internetový obchod dámských kabelek a tašek zn. HAMIGO. - vycházkové tašky z textilních materiálů - praktické notebookové tašky pro dámy Tašky jsou určeny pro ženy a dívky všech věkových kategorií: - moderní, ale přitom praktické řešení, jak uspořádat vnitřní obsah vaší tašky - každá kabelka nebo taška má dostatek vnitřních i vnějších přihrádek a kapes, které vám pomohou uspořádat vaše nezbytnosti - některé mají navíc vhodnou kapsou na notebook. Koupí jakékoliv zároveň přispějete na podporu záchranné stanice Veveruška, která se stará o nalezená, opuštěná mláďata a o zraněné veverky. Další sortiment e-shopu: - sportovní oblečení na golf - golfové kalhoty, trička s límečkem POZOR: NYNÍ SLEVA NA GOLFOVÉ OBLEČENÍ !!! - doprodej kolekce DOMINATOR - batohy a sportovní tašky. Společnost dále nabízí výrobu reklamních předmětů z textilních materiálů, plastových materiálů a kůže. Design dle přání zákazníka. Přímý dovoz.


Inzertní, nákupní a prodejní portál - kreativní, trendové výrobky

Inzertní, nákupní a prodejní portál - kreativní, trendové výrobky

Podporujeme DESIGN DOCK! Inzertní, nákupní a prodejní portál - zprostředkovává obchod nejen s uměním, designem a všeobecnou tvořivostí. Je určen pro profesionální i laickou veřejnost. E-shop, internetový prodej, internetový obchod: - zajímavé dárky, netradiční výrobky a nápady, kreativní zboží. Zkoušejte funkce a výhody na www.designdock.cz do konce listopadu 2010 ZDARMA. Neváhejte, již nyní můžete vyhrát jednu z designových kabelek! Propadli jste současnému trendu originálních, rukodělných a designových výrobků? Rádi děláte radost sobě, rodině či přátelům právě takovými dárky? Vy sami jste šikovní a máte co nabídnout? Pak vás jistě bude zajímat nový internetový prodejní portál www.designdock.cz, který zahájil svůj provoz 12.11.2010 Bezplatnou registrací získáte svůj účet, který vám přinese mnoho výhod. - jako registrovaný uživatel se můžete zúčastnit soutěží, blogovat, diskutovat a také prodávat a nakupovat nejen kreativní a trendové výrobky, ale i potraviny z domácích zdrojů, tvořivé kurzy, či vintage (neboli starobylé) věci. Těšíme se na Vaši návštěvu, váš DesignDOCK.cz


Originální dárek pro dámy - tašky na rameno, moderní, praktické

Originální dárek pro dámy - tašky na rameno, moderní, praktické

Nevíte, jakým dárkem byste potěšili svou přítelkyni, manželku, maminku nebo babičku? Nabízíme Vám řešení. Využijte akční vánoční nabídku - navštivte náš e-shop a do 20.12.2010 vám nebude účtováno poštovné! Nakoupíte snadno přímo z pohodlí Vašeho domova. Vybírat můžete ze sortimentu textilních tašek a kabelek pro dámy, ženy a dívky každého věku, povolání a koníčků. Nabídka internetového obchodu: - dámské textilní kabelky - dámské tašky na rameno - textilní notebookové tašky, tašky na notebook - multifunkční tašky s organizérem a kapsami. Veškeré tašky jsou moderní, ale zároveň praktické...


Reklamní předměty na zakázku - batohy, peněženky, textilní tašky

Reklamní předměty na zakázku - batohy, peněženky, textilní tašky

Společnost SPIRIT DESIGN s.r.o. nabízí přímo firmám i reklamním agenturám pro jejich klienty reklamní předměty. Zajistíme návrh, výrobu, přímý dovoz, distribuci a prodej reklamních předmětů zejména z textilních materiálů, plastu a kůže Design navrhneme dle přání zákazníka. Příklady realizovaných reklamních předmětů: - batohy, textlilní tašky, kabelky - peněženky, kožené opasky a pásky. Zajistíme rovněž potisk na textil a porcelán. Podporujeme www.DesignDock.cz - veřejný inzertní portál pro obchodování s designovým zbožím a rukodělnými výrobky. Registrace a vložení inzerátů zdarma.Další produkty a služby
  • kovové spony na opasky, ozdobné flitry, plastové korálky, organzy a stuhy, knoflíky, nalepovací kamínky, kožené galanterní zboží

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Související články
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9
Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.


Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky
V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky

Ušít si něco doma není tak složité. Stačí šikovné ruce a kvalitní materiál a nové originální šaty či halenka jsou na světě. Právě o dodávku kvalitního materiálu se staráme my. Výběr je skutečně pestrý!