A-Excelans s.r.o.


Skvrňanská 38, Plzeň 301 00

Naše společnost je obchodní společnost, která je rozdělena do tří oborů a to realitní a finanční, dále pak zastavárenská činnost a v neposlední řadě kulturně marketingová činnost. Realitní činnost vznikla z řad jedněch z nejlepších odborníků na finančním a bankovním trhu. Naše zkušenosti, flexibilita a možnosti ve spolupráci s největšími bankovními společnostmi zaručuje všem klientům skvělé komplexní služby. V součastné době jsme na základě požadavků našich klientů činnost rozšířili na nebankovní půjčky se zástavou a společenské akce na klíč (svatby, maturitní plesy, rauty, firemní večírky) a to v takové míře, že Vám dokážeme všechny tyto akce zajistit do detailů a bez Vašich zbytečných starostí. Proto chceme nabídnout Vám všem, našim potenciálním klientům něco nového co je všude ve světě zcela přirozené a doufáme, že s naší prací budete stejně spokojeni. Vaše spokojenost je naší odměnou. Děkujeme za důvěru.

IČ: 27985482
DIČ: CZ27985482
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: p.Hrůša

Společenské akce Plzeň

Společenské akce Plzeň

Zajistíme pro Vás svatby, plesy, rauty, firemní akce - vše na klíč: fotograf, video, vizážista, skleničky, pozvánky, programy, půjčení šatů, sál, kapela, moderátor, solárium, catering, kadeřnice, prsteny, další služby.Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře
  • bankovnictví a peněžnictví, úrokové sazby, hypoteční úvěry, leasingové společnosti, finanční služby


Související články
Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.