Ryze česká výrobní společnost KOVONA SYSTEM, a.s. se specializuje na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu. Širokému spektru zákazníků, mimo jiné z řad automotive či nábytkářských řetězců, nabízí nejen samotnou produkci výrobků, ale i kompletní škálu…
Ryze česká výrobní společnost KOVONA SYSTEM, a.s. se specializuje na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu. Širokému spektru zákazníků, mimo jiné z řad automotive či nábytkářských řetězců, nabízí nejen samotnou produkci výrobků, ale i kompletní škálu…
Společnost Pavlínek s.r.o. působí v oblasti vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky a ocelových lan. V její nabídce najdete například textilní, řetězové i lanové vazáky nebo upínací popruhy. Firma provozuje jak e-shop, tak prodejnu v Ostravě.
Červený Kostelec
Prostějov
Jihlava
Otrokovice
Stěbořice
IČ: 28593375
DIČ: CZ28593375
Kraj: Moravskoslezský
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
M-Recycling, s.r.o. z Nového Města na Moravě zajišťuje bezpečnou ekologickou likvidaci technologických celků, kotelen a prádelen včetně demontáže a odvozu zařízení.
Miroslav Kyselý zajistí dodávku dílů pro majitele stavebních, zemních, zemědělských strojů v okolí Uherského Hradiště, Hodonína. Skladem pneumatiky, části motoru, radlice i jiné strojní příslušenství.
Společnost Kovo-Kopeček, s.r.o. z okresu Blansko zajišťuje vyvažování rotorů, turbín i ventilátorů s důrazem na přesnost, životnost a tichý provoz. Omezte vibrace a chraňte své stroje.
Kvalitní veřejné osvětlení je nezbytnou součástí moderních měst, obcí, parků i dopravní infrastruktury. Za každým funkčním osvětlovacím systémem stojí nejen kvalitní svítidla, ale také odolné a bezpečné stožáry, které zajišťují jejich stabilitu a dlouhou životnost. Společnost AMAKO, spol. s r.o., patří již více než 25 let mezi přední české výrobce stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení a nabízí řešení pro nejrůznější typy projektů.
Vyrábíme a dodáváme ocelová lana a nerezová lana, která nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích - LANA VAMBERK s.r.o.
GIGA montáže, s.r.o. je specialista na dodávku, montáž a servis mostových jeřábů, jeřábových drah a kladkostrojů, který přináší spolehlivá řešení pro průmyslové provozy po celé Moravě. Díky úzké spolupráci s renomovaným českým výrobcem GIGA, spol. s r.o., nabízí nejen špičkovou kvalitu zvedací techniky, ale také rychlou realizaci, profesionální přístup a dlouhodobý servis. Ať už stavíte nový provoz, modernizujete stávající zařízení nebo potřebujete pohotovou revizi, GIGA montáže je odborníkem, na kterého se můžete spolehnout.
Zajistíme dodávku a montáž jeřábových drah, mostových jeřábů, jednonosníkových, podvěsných i speciálních, nejen v Ostravě, ale i po celé Moravě. Jsme partnerem předního českého výrobce mostových jeřábů a kladkostrojů GIGA s.r.o. Součástí našich služeb je také odborný servis a revize.
Naši odborníci vám zajistí dodávku a především montáž kladkostrojů a jeřábových drah nejen v Ostravě, ale i po celé Moravě. Dodáváme lanové i řetězové kladkostroje pro různé typy mostových jeřábů. Jsme partnerem předního výrobce kladkostrojů GIGA s.r.o.
Máte v hlavě vysněný dům nebo chuť proměnit starý prostor v místo, kde to konečně dává smysl? Biomaros vás provede celou cestou – od prvního nápadu až po poslední detail, s lehkostí, jistotou a výsledkem, který si zamilujete na první pohled.
Škrábance a zašlý vzhled? Povrchová úprava kovů dokáže z obyčejného dílu vytvořit odolný a esteticky čistý prvek. Pokud řešíte galvanické zinkování nebo práškové lakování (komaxit), v HOBES spol. s r. o. z Horního Benešova v Moravskoslezském kraji přesně ví, co váš materiál potřebuje, aby vydržel a zároveň dobře vypadal.
Trubky, profily, nosníky, plechy, kulatina z oceli, hliníku, nerezu. Společnost GAVENDA s.r.o. prodává zkrátka veškerý hutní materiál. Touto činností se zabývá od počátku své existence. Naše středisko najdete v Oticích i v Krnově, kde se sice jedná o menší sklad, ale s podobným sortimentem.