Dluhové centrum Jitky Vosáhlové
Cesta k řešení dluhů


Studentská 1/1554 ( Přízemí v budově Savela ), Havířov - Podlesí 736 01

Nečekejte až Vám u dveří zazvoní exekutor, pomůžeme i Vám!
10 + 1 důvodů proč využít služby Dluhového centra!!!

Finanční analýza pouze 200, -Kč
100% úspěšnost schválení návrhu soudem
Garance schválení osobního bankrotu, jinak vracíme peníze!
Připravení podkladů do 72 hodin
Možnost vyřízení i u vás doma (v rámci celé republiky)
Jsme Vám k dispozici po celou dobu procesu schvalování soudem (může to trvat několik měsíců, v některých případech i rok) až do úplného schválení, kde Vás přebere Váš insolvenční správce.
Můžete se na nás obrátit kdykoliv na naší telefonní lince:
776 004 188
Připravujeme Vám dokumenty, které si soud vyžádá v průběhu soudního řízení.
Všechny složitější případy konzultujeme s partnerskou advokátní kanceláří.
Ušetříme dlužníkům maximum peněz díky zvýšení životního minima v rámci možné situace
Pokud na osobní bankrot nedosáhnete, poradíme Vám, jak na něj dosáhnout bez nutnosti ručitele

Pozor na oddlužovací agentury!!!

Na trhu působí velké množství „agentur“, které zneužívají tíživé situace důvěřivých lidí a nabízejí svou pomoc v nouzi. Za svou práci, která je na pochybné úrovni, si účtují vysoké poplatky a nic negarantují. Argumentují výmluvou se, na rozhodnutí soudů.

Dluhové centrum má své kamenné pobočky v Moravskoslezském kraji a na Vysočině, protože právě zde působíme a jsme obeznámeni s tíživou situací dlužníků.Po domluvě přijedeme i k Vám domů ( zde se hradí náklady na cestovné ) a nebo můžeme vše vyřešit on - line a nebo poštou.
Garantujeme úspěšné vyřízení osobního bankrotu – jinak vracíme peníze. Přesvědčte se!


Non stop, a nebo pošlete sms, my Vám zavoláme zpět.
776 004 188
Vaše Dluhové centrum - Cesta k řešení tíživé situace.
www.dluhove-centrum.cz

IČ: 13449028
DIČ:
Okres: Karviná
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jitka Vosáhlová

Dluhové centrum Jitky Vosáhlové Cesta k řešení dluhů

Dluhové centrum Jitky Vosáhlové Cesta k řešení dluhů

Osobní bankrot mohou využít také OSVČ, nezaměstnaní či ženy na mateřské!!! ŘEŠÍME ZA VÁS VŠE VIZ NÍŽE!!! A VŽDY OSOBNĚ!!! Co obsahuje služba OSOBNÍ BANKROT??? Ověříme jestli splňujete podmínky osobního bankrotu, vyplníme s Vámi veškeré potřebné formuláře, zajistíme veškeré potřebné právní náležitosti a vypracujeme pro Vás podklady pro podání oddlužení. Služba obsahuje: 1) Zhodnocení Vaší situace a vyhodnocení šancí na Osobní bankrot - ZDARMA 2) Převzetí podkladů potřebných k vyhlášení Osobního bankrotu - ZDARMA 3) Zpracování podkladů, vypracování žádosti k soudu – služba hrazena 4) Podání návrhu k soudu - ZDARMA 5) Průběžné poradenské služby v rozsahu potřebném k úspěšnému Osobnímu bankrotu - ZDARMA K oddlužení: - provedeme finanční analýzu Vašeho zadlužení hrazeno : cena 200,-Kč/osoba - vypracujeme pro Vás podklady pro podání oddlužení - zajistíme veškeré potřebné právní náležitosti - tyto služby poskytujeme v rámci Moravskoslezského kraje, i u Vás doma - dohlížíme nad dodržováním splátkových podmínek * Všechny informace jsou orientační. Každého klienta v Moravskoslezském kraji řešíme individuálně. Řešíme pro Vás: Půjčky. Problémy se splácením více půjček najednou. Insolvence. Osobní bankrot či osobní bankroty pro rozvedené. Zařídíme Vám oddlužení. Dostanete se z dluhových pastí. Chcete sloučit půjčky, zařídit konsolidaci? I pro Vás má naše dluhové centrum řešení! Ručíte na dluhu známým? Hrozí Vám exekuce? Potřebujete oddlužit. Chcete si vyřídit osobní bankrot nebo jen získat informace? Zajímá Vás konsolidace půjček? Zajímá Vás, co je dluhová past? KONTAKT: Volejte kdykoliv paní Jitce Vosáhlové: 776 004 188 * Pomáháme lidem v Moravskoslezském Kraji, protože právě zde působíme. ÚVOD Osobní bankrot Ostrava, přeúvěrování Opava, exekuce Karviná, půjčky Třinec, konsolidace Orlová, insolvence Český Těšín, oddlužení podnikatelů Frýdek-Místek, oddlužení manželů Nový Jičín, dluhy Kopřivnice. DLUHOVÉ CENTRUM JITKY VOSÁHLOVÉDalší produkty a služby
  • odborné finanční poradenství, investiční poradenství, úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, financování bydlení


Související články
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


Prodej ziskových firem a společností
Prodej ziskových firem a společností

Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku nemohou pokračovat, nebo jsou zde ti, kteří prodávají firmu, protože chtějí začít znovu anebo jednoduše jenom chtějí firmu zpeněžit. Proto se naše firma specializuje na tuto problematiku a prodeji firem věnuje vše.