Sourcingpoint.cz


Holandská 2, Brno - Štýřice 639 00
VÝROBNÍ POPTÁVKY BEZ PAUŠÁLU.

Registrace na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Sourcing Point - internetový portál - české a slovenské výrobní poptávky bez nutnosti platit měsíční či roční paušální poplatky.
Firmy platí jen za konkrétní kontakty na poptávající dle vlastního výběru.
Specializace:
-kovovýroba a zpracování plastů, lisování, plastové polotovary
-poptávky výkresových komponentů, výrobních materiálů, polotovarů a dopravních služeb.
-materiály: hutní, plastové, kovové, nekovové, plechy, trubky, profily, tyče a dělení materiálu
-výrobní operace: obrábění, frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování, děrování plechů, lepení
-výrobky: výlisky, obrobky, výpalky, odlitky, výkovky, spojovací materiál, obalový materiál
-povrchové úpravy: zinkování, pokovování, leštění

Vyzkoušení služeb je zcela ZDARMA.

Produkty
  • telekomunikační služby, telefonní prodej, sjednávání schůzek, aktivní telemarketing, informace o službách, direct mailing
  • činnost třetí stranou, transakční podnikové procesy, externí zpracování mzdy, externí zpracování účetnictví, virtuální kancelář, outsourcing firemní úspora

E-shop pro každého motorkáře www.helmy-moto.cz. Přeprava nákladů dodávkami IVECO v ČR i po celé EU.

Prodejna hudebních nástrojů Kyjov – velký výběr včetně příslušenství.

Prodejna hudebních nástrojů Kyjov – velký výběr včetně příslušenství

Související články
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

EXPERIA GROUP, s.r.o.

Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na outsourcing IT!


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

DMC management consulting s.r.o.

Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.


Outsourcing ICT – IT bez starostí

EXPERIA GROUP, s.r.o.

Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.


Firemní články
Poptejte kovové a plastové díly a materiály

Poptejte kovové a plastové díly a materiály

Jste výrobní společnost poptávající kovové a plastové výkresové díly (odlitky, obrobky, výlisky apod.), výrobní operace (lakování, řezání, ohýbání, svařování,obrábění) nebo výrobní materiály (hutní materiály, plastové polotovary) ? Zadejte si zdarma poptávku na našem portálu vyrobni-poptavky.cz, který se specializuje na obory kovovýroba a zpracování plastů. Najdeme vám nové kvalitní dodavatele. Vaši nákupčí mohou zcela zdarma využívat náš online nákupní software- ušetřete jejich čas, poptávejte efektivněji, ušetřete náklady na nákup dílů a materiálů. Získejte nové kvalitní dodavatele. Do poptávek můžete nominovat své stávající dodavatele. Můžete zadat i uzavřenou poptávku určenou pouze pro vaše dodavatele. Začněte využívat výhod našeho portálu a bezplatného online nákupního softwaru. Pomáháme nákupním oddělením průmyslových podniků, pomáháme manažerům nákupu a operativním i strategickým nákupčím. Registrace vaší firmy Zdarma.