WHB STAVEBNÍ s.r.o.


Krmelínská 22, Ostrava 720 00
Naše firma nabízí prodej a montáž polykarbonátu MAKROLON, SUNLITE, PALRAM, polykarbonátového profilu, prosklenné polykarbonové zámkové panely RODECA:
- komůrkové polykarbonátové desky, polykarbonátové lišty vhodné pro zastřešení pergol, přístřešků, parkovacích míst, teras, zimních zahrad
- plný polykarbonát MAKROLON pro použití protihlukových stěn, přestřešení nástupiště, volných ploch, čekáren či zastřešení bazénů
- ultralight čirý, čirý, modrý
- polykarbonátové profily
- polykarbonátové desky
- polykarbonát
- skleníky
- plexisklo PLEXIGLAS XT
- trapézové a vlnité polykarbonátové, nerozbitné desky
- trapézové a vlnité blexiálně tažené polykarbonátové desky
ONDEX PVC
- prosklívací panely RODECA
- střešní světlíky MAKROTHERM
- RWA požární klapy
- montážní doplňky WT, ONDEX
- odmašťovací čistič, přípravek na polykarbonáty a plasty.

Produkty
  • prodej měkčeného PVC, distribuce prvoplastů, prodej plastových drtí, prodej plastových aglomerátů, distribuce odpadních plastových pytlů


Související články
Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


O kvalitní a přesné plastové výlisky se postará lisovna plastů Josefa Krčmy

Josef Krčma - lisovna plastů

O kvalitní a přesné plastové výlisky se postará lisovna plastů Josefa Krčmy

Získejte kvalitní plastové produkty přímo od výrobce. Na vstřikování plastů se specializuje společnost Josef Krčma – lisovna plastů, která vznikla už v roce 1995. Provádíme lisování, montáž a kompletaci kvalitních a přesných produktů z různých polymerních materiálů. Lisovna plastů sídlí vde Vsetíně.


Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.


Firemní články
Akční nabídka komůrkové polykarbonátové desky Ostrava

Akční nabídka komůrkové polykarbonátové desky Ostrava

Chystáte se zastřešit Vaši terasu, parkovací místo, zimní zahradu, bazén? Chcete si postavit nový skleník? Použijte komůrkové polykarbonátové desky. Ostravská firma WHB STAVEBNÍ s.r.o. na Slovenské 1A má speciální zimní akční nabídku na polykarbonátové desky: - PC light 2/10 Makrolon Ultralight v čiré barvě, síla desky 10mm za akční cenu 199,-Kč/m2 - Lightsun 3X/16 značky Palram, čirá barva, síla desky 16mm v akční nabídce 299,-Kč/m2 - Makrolon 2/10 čirá barva, síla desky 10mm v akci za 240,-Kč/m2 - Makrolon 2/10 v barvě bronz, síle desky 10mm v akci za 250,-Kč/m2 - Sunlite 3X/16 značky Palram, v barvě bronz, síla desky 16mm za akční cenu 340,-Kč/m2 - PC polykarbonát 2/10 FROST značky Politec, vnitřní struktura krupička, v barvě čiré za akční cenu 22,-Kč/m2 a bronz za cenu 240,-Kč/m2 Ceny jsou uvedeny bez DPH. Při nákupu nad 10.000,- Kč+21% DPH je doprava po celé České republice zdarma.


Komůrkový polykarbonát Makrolon v akci Ostrava

Komůrkový polykarbonát Makrolon v akci Ostrava

Komůrkový polykarbonát MAKROLON za akční cenu nabízí firma WHB STAVEBNÍ s.r.o. v Ostravě. Desky komůrkového polykarbonátu mají široké využití – jsou vhodné pro zastřešení pergoly, terasy a přístřešků, přestřešení parkovacích míst, zimní zahrady, zastřešení bazénů, světlíky, zahradní skleníky. Máte možnost volby z několika barevných odstínů – mléčná, hnědá kouřová, neprůsvitná bílá. Komůrkové polykarbonátové desky mají různé tloušťky i formáty desek. Pokud nemáte zkušenost s výběrem a montáží polykarbonátových desek, můžete vše přenechat profesionálům - kontaktujte nás a domluvte si konzultace a montáže. Našim sídlem je Ostrava. Osobní odběr je možný na několika místech České republiky - Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Olomouc, Brno, Praha.


Akce plný polykarbonát, plexisklo Ostrava

Akce plný polykarbonát, plexisklo Ostrava

Akční nabídka firma WHB STAVEBNÍ s.r.o. na polykarbonáty. Sleva 20% u plných polykarbonátů a 15% na plexisklo. ONDEX - PVC desky trapézové 0,8mm čiré nebo kouřové, šířka 1095mm, délka 2000mm, 2500mm, 3000mm, 4000mm za cenu 150,- Kč/m2 Polykarbonát MAKROLON ULTRALIGHT ČIRÝ 2/10 ve formátu 2100x6000 a 7000mm, 1,3kg/m2 za cenu 189,- Kč/m2 Polykarbonát MAKROLON ČIRÝ 2/10 ve formátu 2100x6000 a 7000mm, hmotnost 1,7kg/m2 za cenu 240,- Kč/m2 Polykarbonát MAKROLON MODRÝ 2/8, formát 2100x7000mm, hmotnost 1,5kg/m2, cena 223,- Kč/m2 Polykarbonát MAKROLON ČIRÝ 2/4, formáty 2100x6000mm, hmotnost 0,8kg/m2 za cenu 130,- Kč/m2 Prodáváme i v menších formátech 2100x2000mm; 2100x3000mm; 2100x4000mm. Polykarbonátové doplňky: - hliníkové lišty s pryží - U polykarbonátové a hliníkové profily - TEX - šrouby, vruty. Ceny jsou uvedeny bez DPH. U objednávky nad 10000,- + DPH doprava ZDARMA po celé České republice.


Plný polykarbonát Makrolon a plexisklo-akční nabídka Ostrava

Plný polykarbonát Makrolon a plexisklo-akční nabídka Ostrava

V rámci podzimní akce nakupte plný polykarbonát Makrolon se slevou 20% nebo plexisklo PLEXIGLAS XT extrudovaný, GS litý se slevou 15% u firmy WHB STAVEBNÍ s.r.o. Ostrava. Na ostatní sortiment polykarbonátových desek je sleva 5%. Pro větší objednávky nad 10 000,-Kč je i doprava zdarma po celé ČR. Desky plného polykarbonátu můžete využít jako kryty na bazény, prosvětlovací pásy, protihlukové stěny, přestřešení pro nástupiště, volné plochy nebo čekárny. Standardně jde o čiré desky, za příplatek však máte možnost volby i z dalších barevných odstínů – šedá, bronzová, modrá, opálová, zelená. Pokud budou polykarbonáty mít využití v exteriéru, zakupte variantu s oboustranou UV ochranou, do interiéru postačí bez UV ochrany. Objednané polykarbonátové desky i plexisklo si můžete osobně vyzvednout v několika městech – Brno, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Olomouc, Ostrava, Praha. Montáže přenechejte našim zkušeným zaměstnancům.