Kopf Václav & Jiří, s.r.o. - Těžba a přibližování dřeva


Špidrova 58, Vimperk 385 01
Společnost Kopf Václav & Jiří, s.r.o. se zaměřuje na kompletní služby v oblasti těžby, zpracování a přibližování dřeva. Těžbu provádíme klasickou těžební technikou a disponujme také širokým technickým vybavením i pro přibližování dřeva. Realizujeme probírkové i mýtní těžby v rámci celé České republiky i Evropy. Přibližování a manipulaci s dřevní surovinou vykonáváme v běžných i obtížných a těžko dostupných terénech.

Činnost, služby:
- těžba, kácení dřeva, těžební práce
- zpracování dřeva
- manipulace, přibližování dřevní suroviny (dřeva).

Technické vybavení:
- Harvestory: Timberjack 570, Timberjack 870, Timberjack 1270 A, C, D
- vyvážecí soupravy: Terri 2040, Timberjack 810 B, Timberjack 1110 D, John Deere 810 D.

Naše společnost Vám zajistí těžbu, kácení a odvětvování dřeva, dále manipulaci včetně nakládky, převozu a vykládky dřevní suroviny.
Pokud hledáte firmu, která provádí služby spojené s těžbou, zpracováním a přibližováním dříví, obraťte se na nás, budeme se těšit na případnou spolupráci. Najdete nás na adrese Špidrova 58, Vimper.

Další produkty a služby
  • kácení dřeva, skladování dřeva, odkorňování stromů, řezání dřeva, zpracování kulatiny, prodej dřevěné hmoty, pilařské zpracování dřeva


Související články
Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Milan SIHELSKÝ

Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.


Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

TVAR výrobní družstvo Pardubice

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na čtyři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.


Moderní technika šetří čas i finance

NESSY, spol. s r.o.

Moderní technika šetří čas i finance

Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.


Spolehlivé robotické a automatizační systémy od EXACTEC

EXACTEC

Spolehlivé robotické a automatizační systémy od EXACTEC

Poptáváte kvalitní robotické systémy? Přáli byste si, aby robot nahradil drobné stereotypní úkony, které jsou pro vaše zaměstnance ubíjející? Pak jsou pro vás vhodným řešením roboty od předního českého dodavatele EXACTEC.