Kopf Václav & Jiří, s.r.o. - Těžba a přibližování dřeva


Špidrova 58, Vimperk 385 01
Společnost Kopf Václav & Jiří, s.r.o. se zaměřuje na kompletní služby v oblasti těžby, zpracování a přibližování dřeva. Těžbu provádíme klasickou těžební technikou a disponujme také širokým technickým vybavením i pro přibližování dřeva. Realizujeme probírkové i mýtní těžby v rámci celé České republiky i Evropy. Přibližování a manipulaci s dřevní surovinou vykonáváme v běžných i obtížných a těžko dostupných terénech.

Činnost, služby:
- těžba, kácení dřeva, těžební práce
- zpracování dřeva
- manipulace, přibližování dřevní suroviny (dřeva).

Technické vybavení:
- Harvestory: Timberjack 570, Timberjack 870, Timberjack 1270 A, C, D
- vyvážecí soupravy: Terri 2040, Timberjack 810 B, Timberjack 1110 D, John Deere 810 D.

Naše společnost Vám zajistí těžbu, kácení a odvětvování dřeva, dále manipulaci včetně nakládky, převozu a vykládky dřevní suroviny.
Pokud hledáte firmu, která provádí služby spojené s těžbou, zpracováním a přibližováním dříví, obraťte se na nás, budeme se těšit na případnou spolupráci. Najdete nás na adrese Špidrova 58, Vimper.

Další produkty a služby
  • kácení dřeva, skladování dřeva, odkorňování stromů, řezání dřeva, zpracování kulatiny, prodej dřevěné hmoty, pilařské zpracování dřeva

TEMPO, obchodní družstvo

Související články
Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí

PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.

Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. nakupuje a prodává hutní materiály. Mezi hlavní produkty se řadí ocelové plechy a výpalky pro výrobu ocelových konstrukcí, tlakových nádob, svařovaných rour, zařízení a strojů pro obnovitelné zdroje energie, petrochemický průmysl, energetiku a ekologii.


Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

JIRY spol. s r.o.

Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.


Zateplování domů a jejich rekonstrukce

M-Stavby, s.r.o.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost M-stavby, s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.


Služby odborné technické podpory jsou na dosah i vám

TÜV SÜD Czech s.r.o.

Služby odborné technické podpory jsou na dosah i vám

Společnost TÜV SÜD není na trhu žádným nováčkem. Ba naopak, naše působení se datuje už od roku 1866. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti nezávislého ověřování, auditu, správy vozového parku a dalších služeb, které vaši firmu pozvednou opět o něco výše.