SKI point MONTANA PRAHA


Dvorecké náměstí 405/3, Praha 4 - Podolí 147 00
Živnost subjektu byla ukončena.

Firma v roce 2014 ukončila veškerou činnost

Produkty
  • lyžařské boty, sjezdové lyže, lyžařské oblečení, lyžařské přilby, brýle pro lyžování, sjezdové hole

Hydroizolační systémy na bázi bentonitu - výrobky splňují parametry pro ekologické stavby..
Přírodní bentonit pro hydroizolaci staveb Most – podstata zásypu s vysokým obsahem minerálů.

Prodej luxusních hodinek a šperků, zlatnictví, klenotnictví Praha.

Prodej luxusních hodinek a šperků, zlatnictví, klenotnictví Praha

Související články
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Ladislav Pošík

Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Kola Author a Scott patří dlouhodobě ke světové špičce v oblasti cyklistiky. Pokud i vy hledáte kvalitní jízdní kola na míru vašim potřebám, neváhejte a navštivte společnost KOSKA Bike Hradec nad Moravicí. Kola Author i kola Scott pro vás máme připravena v nejrůznějších variantách včetně potřebného příslušenství i servisu.


Rider Sport je zárukou kvality jízdních kol, lyží a snowboardů

Rider Sport

Rider Sport je zárukou kvality jízdních kol, lyží a snowboardů

Rider Sport vám po celý rok nabízí služby, které ocení každý sportovec. V zimě naši odborní zaměstnanci zajišťují kompletní servis lyží i snowboardů, v létě zase prvotřídní servis jízdních kol. Staráme se o to, aby bylo vaše sportovní náčiní ve skvělé formě a dobře vám sloužilo po celou sezónu. Nově nás najdete v Praze 10 a na webových stránkách ridersport.cz. Poznáte nás podle našeho typického žlutého kola nad vchodem.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Firemní články
Prodej lyžařského vybavení Praha 4

Prodej lyžařského vybavení Praha 4

SKI point MONTANA PRAHA se zabývá prodejem lyžařského vybavení a servisem lyží. Naší prodejnu najdete na Praze 4, nedaleko tramvajové a autobusové zastávky. Náš sortiment: - Lyže včetně vázání, desky, hole, oblečení, přilby, svetry, funkční prádlo, rukavice, brýle, páteřáky a další lyžařské vybavení. Nabízíme sjezdové lyže značek: Nabízíme také výjimečné modely značek Marker a Look. Doporučujeme vstoupit na naše stránky a podívat se na naší nabídku zboží.


Prodej značkové, luxusní lyže Praha

Prodej značkové, luxusní lyže Praha

Naše společnost Magnetic Fields s.r.o. Skiservis Praha nabízí prodej luxusních lyží a ostatního lyžařského vybavení renomovaných značek. Lyže špičkové, jsou naším hlavním prodejným artiklem. Nabízíme sjezdové lyže především značek: - CORE - VIST - ZAI - BOGNER - INDIGO - STÖCKLI a další. Pro naší velkou nabídku sortimentu klikněte na odkaz viz níže.


Lyžařský trenažer Praha

Lyžařský trenažer Praha

Trenažer SKYTEC INTERACTIV - jako jediný v Praze. Carvingový trenažer Praha. Lyžařský trenažer Praha nabízí možnost nácviku lyžařských dovedností: - správný postoj - zahranění - koordinace pohybu za vizuální kontroly v zrcadle - posilování vybraných skupin svalů nutných pro sjezdové lyžování. Na trenažeru nabízíme akce pro skupiny a firmy s projekcí sjezdových tratí a měřenými časy. Zajištění občerstvení nebo cateringu je naší samozřejmostí. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Lyžařské sjezdové přilby KASK s integrovaným sklopným štítem  prodej Praha

Lyžařské sjezdové přilby KASK s integrovaným sklopným štítem prodej Praha

Lyžařské přilby KASK jsou určené pro sjezdové lyžování a vyznačují se: - velmi malou hmotností - komfortem nošení - dokonalým designem - vysokou bezpečností - velikostmi 51- 62 - jsou doplněny sklopným štítem z vysoce odolného polykarbonátu - široká nabídka 8 typů výměných štítů a další. Ceny přileb KASK včetně integrovaného štítu se pohybují od 6.490,-Kč do 8.890,- Kč. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Skiservis Praha 4

Skiservis Praha 4

Kompletní profesionální servis lyží a SNB. Specializace na individuální montáže a stavbu sjezdových lyží z jednotlivých komponentů - lyže, deska, vázání. Vše vybereme podle Vašich konkrétních potřeb a typu lyží. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Kompletní servis lyží Praha

Kompletní servis lyží Praha

Kompletní servis lyží Praha. Skiservis - Tuning Poskytujeme kompletní profesionální servis lyží a SNB včetně závodního na strojích MONTANA SWISS. Naší specializací je individuální montáž a stavba sjezdových lyží z jednotlivých komponentů: - lyže - deska - vázání. Vše vybereme podle Vašich konkrétních potřeb a typu lyží. Pro další podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Výstroje pro lyžaře prodej Praha

Výstroje pro lyžaře prodej Praha

Náš sortiment: - Lyže - Vázání - Desky - Hole - Oblečení - Přilby - Svetry - Funkční prádlo - Rukavice - Brýle - Páteřáky - Tašky - Batohy - Vaky na lyže - Vosky a nářadí. Lyže špičkové, jsou hlavním artiklem naší prodejny. Nabízíme sjezdové lyže především značek: - CORE, VIST, ZAI, BOGNER, INDIGO a STÖCKLI. Skladem téměř celý sortiment vázání VIST, kterým jsou dnes osazovány prakticky bez vyjímky všechny výjimečné značky lyží. Nabízíme také výjimečné modely značek Marker a Look. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.