Autoškola Mach
Zdeněk Mach


Tyršovo nábřeží 5497, Zlín 760 01

Autoškola:
-ŘP sk. B
-kondiční jízdy
-školení řidičů
-navrácení ŘP.
-škoda Fabia III 1, 9TDi
-zvýhodnění pro studenty a ženy
-školení referenčních řidičů
-úrazové pojištění žáka.

IČ: 18754791
DIČ:
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zdeněk Mach

Autoškola akce Zlín, řidičský průkaz skupiny B Zlín

Autoškola akce Zlín, řidičský průkaz skupiny B Zlín

Autoškola Mach nabízí: - akce - studentské jaro 2012 - řidičský průkaz skupiny B, ŘP sk. B za akční cenu 8.999,- Kč - pro všechny přihlášky podané do 15.5.2012 - možnost platby až na 3 splátky - výuka v centru Zlína - salonek kavárny Master‘s of Rock na Čepkově - výcvik ve vozidle Škoda Octavia 1.9 TDI - závěrečná zkouška v ceně kurzu. Přihlášky a informace obdržíte: - na tel. 776 887 829 - u obsluhy kavárny denně od 11 – 20 hod.Další produkty a služby
  • výuka řízení automobilů, výcvik řízení motocyklů, výcvik motoristů, autoškola a motoškola


Související články
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a dálnicích chovat. Tato autoškola zajistí také kondiční jízdy.


Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola
Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.


Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel
Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Mít v dnešní době řidičský průkaz je téměř nezbytné a otázku, která autoškola v našem okolí je ta pravá, si klade celá řada nejen čerstvě osmnáctiletých. Ať už potřebujete dobře řídit kvůli dojíždění do práce či školy, kvůli služebním cestám nebo výletům, v bohatě vybavené Autoškole Pollak Havířov najdete kvalitní výuku, osobní přístup zkušených instruktorů i trenažér.


Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup
Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

První zkušenosti s řízením motorového vozidla jsou velmi důležité. Autoškola není jen prostředek pro získání řidičského průkazu, musí dotyčnou osobu opravdu něco naučit, předat cenné rady a připravit na řidičskou praxi. Při výběru autoškoly se zaměřte na to, aby byla profesionální, spolehlivá, měla dobré jméno a především aby byla oblíbená pro vstřícnost i lidský a rodinný přístup. Jaká autoškola v Praze 9 tyto požadavky splňuje?