ASSEMBLY UNIT s.r.o.


Mírova 29, Ostrava 708 00

Prodej, e-shop:
Flexibilní kamenné obklady.
Nabízíme ohebný kamenný obklad ať už do interiéru či na fasádu domu. Kamenných obkladů je velké množství druhů, co se týče designu, barev či tloušťky obkladu. Stejně tak jsou i různé ceny – ta se většinou odvíjí od materiálu, ze kterého je obklad vyroben, ovšem hodně záleží i na jeho vzhledu, zda je moderní nebo se spíše jedná o klasický obklad. My pro vás máme jedinečné řešení, které je zaujalo již mnoho zákazníků, tím řešením jsou ohebné obklady na fasádu i do interiéru, který je k dostání v různých designech a barvách.
Co je ale hlavní, je k dostání za poloviční cenu než klasický kamenný obklad.Tyto obklady na fasádu i do interiéru jsou vyrobeny z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku a jsou určeny pro použití v interiéru např. k obložení krbu, barového pultu či na fasády a další venkovní plochy jako sokly, sloupy, komíny, vjezdy, oblouky apod. Jako základní surovina je používán vysoce kvalitní drcený přírodní mramor o zrnitosti 1, 2 mm. Vlastnosti cihlových obkladů jsou shodné s vlastnostmi obkladů skály a kamene. Tloušťka obkladů je 3-4 mm, čímž se dosáhne přírodního vzhledu. Flexibilní kamenné obklady vynikají lehkostí, pružností a ohebností. Jsou omyvatelné, odolné proti mrazu i vysokým teplotám. Pro svou pružnost a nízkou hmotnost jsou vhodné pro zateplení, neboť zajišťují vysokou paropropustnost. Vyrábí se v různém barevném provedení, používají se barevné písky nebo přírodní např. ozdobná cihla, bouraná cihla, skála, kámen, haklík, mini či pásky. Jejich velkou předností je jejich ohebnost, což vám nenabídne žádný klasický kamenný obklad. Tyto obklady jsou tedy vhodné na zaoblené i hranaté místa. Ohebné obklady je možné stříhat nůžkami, lepí se flexibilním lepidlem na obklady a po nalepení na plochu ztvrdnou. Ve výrobě jsou vyrobeny v tloušťce 3-4 mm v pravidelných rozměrech jako ozdobné cihly nebo v nepravidelných rozměrech jako štípaný a lámaný kámen. Ohebný neboli flexibilní kamenný obklad představuje perfektní řešení při zateplování nebo rekonstrukci omítek a zdí. Jeho pořizovací cena je nižší než u klasických kamenných obkladů a navíc je vyráběn v tak kvalitním designu, že lze jen těžko rozeznat rozdíl.

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 28649231
DIČ: CZ28649231
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Další produkty a služby
  • designové dlaždice, keramické obkladačky, velkoformátová dlažba, obkladové profily, dlažba venkovní, mrazuvzdorné dlaždice, ozdobné listely


Související články
Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády
Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců
Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců

Stavebniny jsou základem pro všechny objekty, které je možné vidět všude kolem nás. Abyste mohli i Vy stavět z těch nejlepších materiálů, budete potřebovat kvalitní obchod se stavebninami. Takovým obchodem jsou i Rajniš stavebniny Kladno, které Vás potěší jak svými cenami, tak především kvalitou, která předčí sortiment ostatních obchodů se stavebninami.


Kámen v mnoha podobách
Kámen v mnoha podobách

Kámen je materiál, jehož využití je skutečně velice široké. Můžeme si jím ozvláštnit interiér našeho domu, šlapeme po něm v ulicích a je nezbytný na místě posledního odpočinku. Krásu i účelnost kamenných výrobků odhalují v Kamenictví Daha Nehvizdy s.r.o.


Kamenné parapety dodají punc luxusu
Kamenné parapety dodají punc luxusu

Dokonalý byt tvoří dokonalé doplňky. Nejnovějším trendem v interiérové architektuře jsou kamenné parapety. Působí elegantně, luxusně a navíc vydrží velice dlouhou dobu nepoškozeny. Odolají totiž všem vnějším vlivům. A jistě i paní Módě.