DentArt Brno s.r.o.
stomatologické centrum


Kozí 705/5, Brno 602 00
Telefon: +420 773 086 548

Pokud hledáte zubaře, který vám zajistí zdravý a krásný úsměv, pak je DentArt Brno s.r.o. tou pravou volbou pro vás. DentArt Brno s.r.o. je moderní stomatologická klinika v centru Brna, která nabízí širokou škálu služeb v oblasti dentální hygieny, estetické stomatologie, implantologie, protetiky a také bělení zubů.

DentArt Brno s.r.o. má profesionální a přátelský tým zkušených zubařů, kteří se postarají o vaše individuální potřeby a přání. Pracují s nejmodernější technikou a materiály, aby vám zajistili co nejlepší kvalitu ošetření.

DentArt Brno s.r.o. je rodinnou klinikou, která se zaměřuje na preventivní vyšetření dětí od jednoho roku až po nejstarší občany.
Snaží se překonat vžitý strach ze zubních lékařů a vytvořit příjemnou atmosféru v ordinaci. Nebojte se a kontaktujte DentArt Brno s.r.o. dříve, než vás začnou bolet zuby! Sídli na ulici Kozí 705/5 v Brně.

Můžete si také prohlédnout jejich webové stránky, kde najdete více informací o jejich službách, ceníku, týmu a kontaktech.

DentArt Brno s.r.o. je vaším partnerem pro zdravé a krásné zuby!

IČ: 29293804
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč

Telefon:
+420 773 086 548

Email:
info@dentartbrno.cz

Web:


GPS: 49°11′46.04″ N, 16°36′34.55″ E

QR kód firmy DentArt Brno s.r.o. stomatologické centrum

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Terapie fokusovanou rázovou vlnou řeší bolesti loktů, kolen nebo kotníků

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou řeší bolesti loktů, kolen nebo kotníků

Tenisový a golfový loket, skokanské koleno, bolesti ramen nebo kotníků patří mezi ty nejčastější bolestivé potíže aktivních sportovců každého věku. Ambulance ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně provádí odbornou diagnostiku a má v této oblasti skvělé výsledky s terapií fokusovanou rázovou vlnou.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

ON CLINIC, s.r.o.

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 25 let.


Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

ON CLINIC, s.r.o.

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. Nebojte se a začněte s léčbou hemeroidů včas.