M&T úklid, s.r.o.


Na louži 947/1, Praha 10 101 00
Komplexní úklidové práce a služby po celé České republice.

Úklid:
- běžný denní, mimořádný, pohotovostní, po rekonstrukci...pro:
- zdravotnická zařízení, obchodní a sportovní centra,
hypermarkety, gastro provozy, hotely, administrativní budovy,
průmyslová zařízení a objekty, veřejné prostory....

Provádíme úklid celého zázemí včetně mytí nádobí, podlah, oken, čištění PVC, koberců, suché i pomocí pěny....

Mezi naše další služby patří:
- údržba zeleně
- odvoz odpadu
- prořezávání stromů
- ostraha objektů, majetku, osob
- recepční, pokojské služby
- donášková služba

Veškeré poskytované služby se zárukou kvality.
Máme pracovní tým s profesionálně vyškolenými pracovníky.

Produkty
  • kompletní hygienický servis, vysávání koberců, mytí podlah a oken, úklid sociálního zařízení, úklid po malování

Hodinářství Vísnerová Třebíč, opravy hodin, opravy hodinek, opravy budíků, upomínkové rytí.

Hodinářství Vísnerová Třebíč, opravy hodin, opravy hodinek, opravy budíků, upomínkové rytí

Půjčovna přívěsů Liberec, přívěsy bržděné i nebržděné, přepravníky aut a přepravníky motocyklů.

Půjčovna přívěsů Liberec, přívěsy bržděné i nebržděné, přepravníky aut a přepravníky motocyklů

Související články
Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

O povrch budovy je nutné dobře pečovat a zbavovat jej nečistot různého původu. Vašemu majetku tak dodáte delší životnost, navíc bude bez nečistot vypadat lépe. Potřebujete-li tedy vyčistit fasádu domu, obraťte se na skutečné odborníky z firmy ARS Praha. Zaměřujeme se na čištění všech povrchů, mytí fasád, tryskání povrchů a podobně. Poskytujeme kompletní čistící servis a zajistíme i související služby včetně pravidelné kontroly a údržby.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Firemní články
M&T úklid: spolehlivé úklidové služby Praha

M&T úklid: spolehlivé úklidové služby Praha

Potřebujete spolehlivý tým na úklid kanceláří, gastro provozu, zdravotnického zařízení nebo domácnosti? Firmy M&T úklid zajišťuje komplexní úklidové služby pro fyzické osoby i velké podniky.


Úklidy po řemeslnících | Praha

Úklidy po řemeslnících | Praha

Poskytujeme komplexní úklidovou službu po stavbě a rekonstrukci obchodních center, hotelů a dalších objektů. Provádíme běžné denní i mimořádné úklidy. Vyjíždíme i k pohotovostem. Umýváme okna ve výškách a dostaneme se i do těžko přístupných míst. Čistíme koberce suchou i mokrou metodou. Podlahové krytiny, jako jsou žula, PVC, mramor či pískovec ošetříme voskem, impregnací anebo krystalizací. V okolí budovy upravíme zeleň, prořežeme dřeviny a odvezeme veškerý odpad nahromaděný naší prací. Máme pro Vás i balíčky služeb, jako jsou kompletní služby zahrnující i mytí nádobí, desinfekci a hygienický servis. Jako speciální práci provádíme praní záclon a závěsů, odstranění grafitů a ostraha objektů, osob a majetku.


Ostraha objektů zajistí skutečné bezpečí - Praha

Ostraha objektů zajistí skutečné bezpečí - Praha

Hledáte ostrahu objektů, která by vám a vašemu majetku zajistila opravdové bezpečí? Potřebujete dohled nad nějakým objektem či nad jeho chodem? Firma M&T úklid, s.r.o. vám to všechno spolehlivě zařídí. Nabízíme nejen důkladnou kontrolu a ostrahu požadovaného objektu, ale v případě hrozícího problému jsme připraveni reagovat a krizové situace řešit. Ostraha objektů je vedle komplexních úklidových prací další službou, kterou nabízíme a vykonáváme. Ostraha objektů je v dnešní době něčím, do čeho se vyplatí investovat. Pokud tuto práci svěříte do rukou nám, budete moct v klidu a s důvěrou spát. Jsme si vědomi toho, že ostraha objektů je velmi zodpovědná činnost, a proto zaměstnáváme pouze dle přísných pravidel vybrané a kvalitní pracovníky, které navíc pravidelně proškolujeme ve všech potřebných oblastech. Spolehlivost našeho personálu je tedy zaručena. Nabízíme následující služby: - fyzická ostraha objektů, včetně bezpečnostního dohledu nad dodržováním režimu - provádění neodkladných úkonů v případě zpozorování trestné činnosti nebo v případě podezření na možné nebezpečí - poskytování dalších služeb souvisejících s ostrahou objektů na vyžádání klienta - správa klíčového režimu - poskytování informací návštěvníkům - systém obchůzkových kontrol s časovým harmonogramem - organizace případné evakuace objektu - dohled nad provozem technických systémů, reakce na poplachové stavy - spolehlivá reakce na mimořádné stavy a události - a další


Komplexní úklidové služby pro každého - Praha

Komplexní úklidové služby pro každého - Praha

Úklidové služby od naší úklidové firmy z Prahy. Firma M&T úklid je tady právě pro Vás!Provádíme úklid pro firmy i domácnosti. Našim cílem je vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům našich zákazníků. Provádíme úklidy obchodních center, gastro provozů, sportovních center, administrativních budov, hotelů, zdravotnických zařízení, veřejných prostor, průmyslových objektů a dalších na území celého státu. Abychom uspokojili i nejnáročnější klienty, vytváříme profesionálně školené týmy pracovníků, kteří poskytují vysoce kvalitní úklidové služby a nezastaví se před žádným problémem. Provádíme jak běžný denní úklid, tak i mimořádné úklidy, pohotovostní úklidy, úklidy po rekonstrukcích a podobně. Naši pracovníci jsou schopni vám velmi kvalitně zařídit následující úklidové služby: - mytí podlah - mytí nádobí - čištění koberců (s pěnou i suché) - čištění PVC - mytí oken - úklid střešních krytin - mytí plášťů budov - voskování/impregnace podlah - sanitární desinfekce - čištění žaluzií - hygienický servis - zahradnické práce - odvoz odpadu - další neúklidové služby (ostraha objektů, majetku, osob, recepční služby, pokojské služby, donášková služba) Na úklidových službách spolupracujeme pouze s takovými dodavateli, kteří mají pozitivní vztah k životnímu prostředí a jejich produkty jsou kvalitní. Našim cílem je také snižování spotřeby energií a zajištění recyklace odpadů. Snažíme se stále zvyšovat profesionalitu našich pracovníků prostřednictvím různých kurzů a školení. S naší firmou bude váš úklid už vždycky bezstarostný a vaše prostředí čisté.


Čištění okapních žlabů včetně povrchů střech Praha

Čištění okapních žlabů včetně povrchů střech Praha

Společnost M&T úklid, s.r.o.nabízí úklid střešních krytin. Služby: - čištění okapních žlabů - čištění povrchů střech - čištění okapních žlabů - odstranění sněhu ze střech - odstranění listí. Dodržujeme platné předpisy a normy. Více info naleznete viz odkaz níže:


Úklid střešních krytin Praha

Úklid střešních krytin Praha

Společnost M&T úklid, s.r.o.nabízí úklid střešních krytin. Služby: - čištění okapních žlabů - čištění povrchů střech - čištění okapních žlabů - odstranění sněhu ze střech - odstranění listí. Dodržujeme platné předpisy a normy. Více info naleznete viz odkaz níže: dodržení platných bezpečnostních předpisů a norem odstranění nečistot, listí, sněhu i ledu