Pivovar Kroměříž s.r.o.


Na Sádkách 2798/9, Kroměříž 767 01

Pivovar:
-pivo v PEt lahvích
-pivo v sudech
-minipivovar
-nepasterizované, nefiltrované pivo
-přírodní kvasnicové pivo
-13ti stupňové speciál polotmavé.

IČ: 29308666
DIČ: CZ29308666
Okres: Kroměříž
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Antonín Vrzal

Regionální pivovar Kroměříž-pivo Maxmilian, dárkové balení, výroba

Regionální pivovar Kroměříž-pivo Maxmilian, dárkové balení, výroba

Pivovar Kroměříž s.r.o. je regionální minipivovar, kde výroba piva Maxmilian probíhá podle tradičních receptur. Dárkové balení i pivo v sudu můžete zakoupit v naší podnikové prodejně - Kroměříž, Na Sádkách 2798/9, nebo u našich distributorů. Vaříme poctivé pivo jen z přírodních surovin - voda, slad, chmel a pivovarské kvasinky. Naše pivo je bez pasterizace a filtrace, není dosycované. Klademe důraz na tradiční podíl ruční práce při výrobě. Nabídka piva Maxmilian: - G-MAX - osvěžující pivo s příchutí růžového grepu - MiniMax 10st - nefiltrované odlehčené pivo, ideální pro horké letní dny - Světlý ležák 11st plzeňského typu dle tradiční receptury - Vídeňský ležák 12st - jemné kořeněné až oříškové aroma, vyšší hořkost, vyvážená chuť - Polotmavý speciál 13st - jemná karamelová chuť, výrazná chmelová hořkost - Tmavý speciál 14st - kombinace 5 druhů moravských sladů, temná barva, plná chuť, výrazné karamelové až kávové aroma - Polotmavý ležák 14st - kombinace 4 druhů sladu, temná karmínová barva, vyšší hořkost, potlačená karamelová sladkost, hustá pěna.Další produkty a služby
  • alkoholické nápoje, pivovarnické výrobky, pivovarnický slad, pivní speciály, druhy piv, pivní značky


Související články
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Ocenění pivovaru roku 2017
Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem
Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.