Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

ELNA-renovace s.r.o.

Otryskání suchým ledem - čištěné povrchy zůstávají nepoškozené

ELNA-renovace s.r.o.

CZKzinkování

Naše firma ELNA-renovace s.r.o. z Jihlavy se zabývá povrchovými úpravami, renovacemi a nátěry povrchů. Průmyslová mokrá a prášková lakovna, tryskání, pískování, čištění suchým ledem.

Tryskání
Nejčastější předúprava povrchu před použitím nátěrových hmot nebo žárového nástřiku. Využívá se hlavně u kovů a výrobků z nich ocelových konstrukcí, ale i betonu, fasád, kamenů, obkladových desek ad. Jsme vybaveni těžkou technikou pro manipulaci s velkými díly. Tryskáme ocelové mosty, konstrukce, betonové nádrže a mosty, zásobníky krmných směsí, zemědělské stroje a zařízení, vleky a mnoho dalších. Tryskáme i veterány. Máme mnohaleté zkušenosti s jemným tryskáním veteránů, kde hrozí poničení těchto pískovaných vozidel.

Zinkování
Metalizace je nanášení kovových povlaků žárovým nástřikem. Povrchově ochraňuje ocel a další jiné kovy před zrezivěním. Zinkování několikanásobně prodlouží kovů. Stříkaný povrch musí být předupraven tryskáním. Používáme materiály: zinek, zinacor, hliník, měď a mosaz. Metalizujeme ocelové mosty, nádrže, potrubí, zemědělské stroje, vleky, návěsy a součásti automobilů, veterány a další.

Lakování
Lakujeme od malých dílů až po velké konstrukce a nákladní vozidla. Náš lakovací box má rozměry 4, 5×4, 5×18m takže se tam vejde klidně i přívěs a autobusy. Použité nátěrové volíme dle přání zákazníka. Provádíme nástřik, vysokotlaký nástřik a nátěr.

Suchý led
Tryskání suchým ledem je ekologická, rychlá a efektivní metoda a lze s ní odstranit různé druhy znečištění. Využití najde v automobilovém, elektrotechnickém, potravinářském, strojírenském chemickém, opravárenském průmyslu i dopravě a dalších oblastech.

Čištění
Odstraňuijeme graffiti z cihel, fasád, dlažeb, mramoru, kamene, dřeva, skla, plastu, kovů, vlaků, autobusů ad. Používáme nechemická, ekologicky šetrné metody mikroabrazivního granulátu.


Katalog firem:    

Povrchové úpravy kovů

,  
Štítky:

průmyslová mokrá a prášková lakovna, tryskání, pískování, čištění suchým ledem