Postele-Matrace-Rošty.cz - Studio zdravého spánku - Ložnicové studio Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky
Olomouc-Nové Sady
Praha 2 - Vinohrady
Velké Karlovice
Chotěboř
Březník
Moravská Ostrava
Slušovice
Informační zdroje
Bytové doplňky - zrcadla, polštáře, svíčky,
Kuchyňský nábytek,
Ložnice - postele, rošty, matrace, skříně,
Sedací nábytek - křesla, sedačky, sofa,
TV, audio a video technika,
Zařízení pro sport, turistiku a rekreaci
Toužíte po nadčasové kožené sedací soupravě, která zaujme kvalitou i designem? Společnost GALLPRO ze Žďáru nad Sázavou dodává do Brna, Olomouce i Ostravy špičkový nábytek značek Franco Ferri, Calia Italia, LC Partners, Sofanova a Polstrin Design – precizně zpracovaný, stylový a 100% kožený.
Některá videa člověk vypne po pěti vteřinách. Jiná si zapamatuje ještě cestou domů. A právě v tom je rozdíl mezi obyčejným záznamem a profesionální videoprodukcí. VideoStudio POLAS pomáhá značkám, firmám i projektům proměnit nápady v obraz, který má energii, atmosféru a hlavně smysl.
Prodejna MASARO STORE v Uherském Hradišti přináší keramické vázy, hrnky, mísy i dekorativní keramiku v boho a přírodním stylu. Stylové doplňky a originální dárky pro každodenní radost i útulný domov.
Některé věci zkrátka v obchodě nenajdete. Ať už hledáte originální dárek, praktický doplněk nebo výrobek s vlastním motivem, dnešní technologie dokážou proměnit nápad ve skutečnost. Pavel Edr z Benešova propojuje svět 3D tisku a gravírování, díky kterým vznikají jedinečné produkty pro jednotlivce i firmy.
Letní sportovní příměstský tábor provozuje CDU SPORT OSTRAVA. Tábor je určen pro děti od sedmi do čtrnácti let, zajištěn pitný režim, oběd, zapůjčení sportovního náčiní.
Náročný zákazník nehledá jen další kus vybavení. Hledá věc, která do prostoru patří – materiálem, tvarem i atmosférou. Dřevo s charakterem. Detail, který nepůsobí náhodně. Prvek, který interiéru dodá osobitost, klid a vytříbený rukopis. Právě pro takové interiéry tvoří plzeňská společnost HUMANIX s.r.o. pod značkou KAMOHOME nábytek z masivu, menší dřevěný nábytek, originální dekorace i praktické doplňky pro každodenní použití.
Poctivé řemeslo, vůně dřeva a originální kusy, které vydrží generace. Truhlářství Martin Škopek se sídlem v Sušici a provozovnou v Hrádku u Sušice už od roku 1992 tvoří zakázková okna, schodiště, dveře, kuchyně i nábytek z masivu. Každý výrobek je spojením tradice, inovace a pečlivého zpracování, díky kterému české řemeslo nachází své místo nejen v domácnostech po celé republice, ale i v zahraničí.
Pokud hledáte kuchyni, která vám zajistí pohodlí, eleganci a dlouhou životnost, pak jsou kuchyně Lube tou pravou volbou. V České republice si můžete vybrat ze tří kuchyňských studií, které nabízejí kuchyně Lube a jedním z nich je i kuchyňské studio Kuchyně Kuchař s.r.o., které se nachází v Plzni, ale působí po celých Čechách. Tato společnost vám nabízí široký výběr kuchyní různých stylů, materiálů, barev a rozměrů, které si můžete sestavit podle svých představ a potřeb.