edu4U, s.r.o.
Jazyková škola Mladá Boleslav


Železná 33, Mladá Boleslav I 293 01
Jazyková škola edu4U nabízí výuku cizích jazyků a pořádá jazykové kurzy.
Poskytujeme:
- firemní a veřejnostní jazykové kurzy
- kurzy pro veřejnost, pro děti
- jazykové pobyty v zahraničí
- přípravu na mezinárodní zkoušky z cizích jazyků
- individuální výuka jazyků.

Jazykové lekce-kurzy v těchto jazycích:
- anglický, německý, francouzský, španělský a ruský jazyk v oboru začátečník i pokročilý.

Firmám zdarma Vám zařídíme jazykový audit zaměstnanců a rozřadíme je do skupin podle pokročilosti.
Po dokončení kurzu každý jednotlivec získá certifikát. Výuku zajišťujeme také ve Vámi stanovených prostorách. Na konci výuky Vám dodáme výkaz o jazykovém pokroku zaměstnanců i jejich docházku.

Pro veřejnost pořádáme kurzy ve výjimečně malých skupinkách, kde jsou maximálně 3 - 4 studenti. Na přání můžeme připravit na zkoušky z anglického, německého, francouzského, ruského a latinského jazyka.

Pokud vám skupinová výuka nevyhovuje, nabízíme vám individuální výuku pro jednotlivce přizpůsobenou přímo vašim potřebám.

Dětem pomáháme s doučováním cizích jazyků a rozšiřováním znalostí již získaných ve škole.

Studenti mají u nás možnost zvýšit svoji šanci na přijetí na střední a vysoké školy pomocí absolvování mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge English a ÖSD.
Pokud už jste na škole, pomůžeme vám se zvládnutím maturity či absolutoria.

Uchazeči o nové zaměstnání si mohou ve spolupráci s námi sestavit kvalitní strukturovaný životopis v cizím jazyce, naučit se popisovat své pracovní zkušenosti, zdůrazňovat své silné stránky a také připravit motivační dopis i otázky na pracovní pohovor vedený v anglickém i jiném jazyce.

Pro školy zařizujeme výukové pobyty v Anglii s ubytováním v rodinách, hotelích či na ubytovně. Studenti se učí standardně, nebo Callanovou metodou. Zajišťujeme také výuku němčiny v Německu.

Spolupracujeme se středními a základními školami v okresech Mladá Boleslav a Mělník. Jsme autorizovaným partnerem Evropského centra jazykových zkoušek.

Zprostředkováváme zkoušky Cambridge English:
- KET, PET, FCE a CPE pro mládež i dospělé
- YLE pro děti
- BEC, ILEC a ICFE vhodné pro odborníky.
Tyto zkoušky uznává více než 15 tisíc univerzit a zaměstnavatelů po celém světě. Mohou dopomoci k lepší práci či přijetí na školu.

Pro němčináře zde máme sadu zkoušek ÖSD ve všech úrovních pokročilosti:
- Grundstufe Deutsch 1 a 2
- Zertifikat Deutsch 1 a 2
- Oberstufe Deutsch
- Kompetenz in Deutsch pro děti
- Wirtschaftsprache Deutsch pro odborníky.

Pokud máte vy nebo vaše škola zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Kurzy i zkoušky připravíme v dané lokalitě bez nutnosti dlouhého dojíždění.

O vaše vzdělání se postarají zkušení rodilí mluvčí vámi vybraného jazyka i kvalifikovaní čeští lektoři. Naši výuku neustále upravujeme a zdokonalujeme podle nejnovějších trendů a také především podle požadavků zákazníka.

Produkty
  • výuka cizích jazyků, rodilí mluvčí, centrum vzdělávání, zahraniční lektoři, pomaturitní studium

Stomatologická ordinace Strakonice, zubní ordinace, profesionální zubní péče pro děti i dospělé.

Stomatologická ordinace Strakonice, zubní ordinace, profesionální zubní péče pro děti i dospělé

Věnujeme se distribuci elektromechanických a elektronických součástek pro průmyslové aplikace.


Související články
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

UniStudies s.r.o.

Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Jazyková škola LITE Brno

Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.


Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Jazyková škola LITE

Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.


Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

VIA FUTURA - Vzdělávací centrum a jazyková škola Opava

Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

Škola a učení. Každý to bere po svém. I děti k tomu mají svůj individuální přístup. Proto se také často jako rodiče obáváme toho nejhoršího a tím je fakt, že se ve škole určitě nic nenaučily. Co potom v životě, když se nedostanou ani na pořádnou střední školu?


Firemní články
Rozvíjejte své jazykové schopnosti – kvalitně, efektivně a individuálně

Rozvíjejte své jazykové schopnosti – kvalitně, efektivně a individuálně

Otřepané, ale stále pravdivé přísloví „kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“, se stává stále aktuálnějším. Setkání osob různých národností a jazykových schopností, cestování, komunikace v angličtině, ale i v jiných jazycích je na denním pořádku mnoha z nás. Ať už se chcete zlepšit v jakémkoliv jazyce pro vlastní potěšení, rozvoj či pracovní potřebu, vyzkoušejte jazykové kurzy pro veřejnost, děti i firmy, pořádané jazykovou školou edu4U v Mladé Boleslavi.


Jazykové kurzy pro veřejnost Mladá Boleslav -  Podzimní semestr od 5. 9. 2016 do 31. 1. 2017

Jazykové kurzy pro veřejnost Mladá Boleslav - Podzimní semestr od 5. 9. 2016 do 31. 1. 2017

Jazykové kurzy pro veřejnost, angličtinu, španělštinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu a italštinu v Mladé Boleslavi v malých skupinkách, max. o 4 lidech pořádá edu4U s.r.o.


Jazykové kurzy pro malé skupiny Mladá Boleslav - maximální počet studentů ve skupince 4

Jazykové kurzy pro malé skupiny Mladá Boleslav - maximální počet studentů ve skupince 4

V dnešní době je totiž znalost cizích jazyků naprosto nezbytná. Angličtina se bere již jako samozřejmost, a s každým dalším jazykem stoupá vaše šance na trhu práce.


Firemní jazykové kurzy Mladá Boleslav – výuka s odborníky a rodilými mluvčími

Firemní jazykové kurzy Mladá Boleslav – výuka s odborníky a rodilými mluvčími

Dopřejte svým pracovníkům kurz cizího jazyka s odborníky a rodilými mluvčími v učebnách v Mladé Boleslavi.Pomozte zlepšit zaměstnancům jejich psaný a mluvený projev v angličtině, němčině....,


Jazyková škola hledá lektory cizích jazyků | Mladá Boleslav

Jazyková škola hledá lektory cizích jazyků | Mladá Boleslav

Hledáme perspektivní lektory cizích jazyků a rodilé mluvčí pro naši jazykovou školu v Mladé Boleslavi. Pokud jste absolventem či studentem VŠ s výbornou angličtinou, němčinou či jiným cizím jazykem, nebo jste rodilým mluvčím, baví vás vyučovat a nebojíte se dětí, sháníme právě vás! U nás se profesně zdokonalíte v lektorské činnosti. K dispozici vám vždy bude osobní počítač, wifi, knihovna a příjemné zázemí. Učebnice a další materiály k našim kurzům dostanete zdarma, stejně jako zaškolení. Abyste se nadále vyvíjeli ve svých znalostech a schopnostech, máme připraveny workshopy, supervize při vyučování a možnost získat CELTA certifikát. V neposlední řadě vás čeká možnost zajímavého výdělku. Na naší škole provozujeme kurzy pro veřejnost i jednotlivce, firemní kurzy i přípravu na zkoušky Cambridge English a ÖSD. Vyučujeme i na základních a středních školách okresu Mladá Boleslav a Mělník. Najdete nás v Mladé Boleslavi, cca 45 minut od Prahy. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 721 715 490.