Ostrava-Vítkovice
Hradec Králové
Moravská Ostrava
IČ: 15527344
DIČ: CZ15527344
Kraj: Zlínský
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Covitar s.r.o. je velkoobchod a zárověň eshop, kde výrobci zdravé výživy najdou výběrové RAW a BIO suroviny – sušené ovoce, ořechy, semínka i superpotraviny. Vše snadno objednáte online, rychle a bez zbytečného čekání.
Potřebujete individuálně připravovaný léčivý přípravek podle receptu lékaře? Lékárna Rosa Canina zajišťuje laboratorní přípravu mastí, kapslí, roztoků i dalších léčiv přesně podle předepsané receptury.
Pro dodání energie můžete využít peruánské byliny Oro Verde - Vilcacora, Maca, Sangre de Drago a další, které můžete zakoupit na eshopu Bylinky Ludmila Pavlíková i v kamenné prodejně v Ostravě.
Společnost NaturSlim CZ, s.r.o. se zabývá produkty sestavenými pro proteinovou dietu, kterou si můžete zakoupit na e-shopu a snadněji tak dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí a udržení zdravé váhy.
V době, kdy roste zájem o zdravé potraviny, se otevírá prostor pro nové značky s originální vizí. COVITAR s.r.o. spojuje kvalitní suroviny – od datlí a fíkových kousků až po semínka a kokosové lupínky – se službami private label a fulfillmentu, které umožňují vytvořit vlastní produkt bez vlastní výroby či skladů.
Mogador s.r.o. patří mezi přední české výrobce zdravé výživy a potravin pro moderní životní styl. Již více než dvě desetiletí vytváří kvalitní müsli, výživné kaše, křupavé celozrnné chlebíčky i oblíbené sušené nápoje, které si získaly důvěru zákazníků v Česku i v zahraničí. Díky vlastnímu vývoji receptur, moderní výrobě a možnosti private label se Mogador stal partnerem řady významných značek na evropském trhu. Firma zároveň nabízí stabilní pracovní příležitosti v čistém a bezpečném potravinářském provozu, kde je důraz na kvalitu, pečlivost a lidský přístup.
Přední český výrobce produktů racionální výživy, společnost Mogador v Otrokovicích u Zlína, nabízí perspektivní zaměstnání na HPP na pozicích pekař/pekařka, pracovník/pracovnice sanitací, pracovník/pracovnice balení v potravinářské výrobě, skladník/skladnice, manipulační dělník, strojník-seřizovač. Vyberte si pracovní pozici, která Vás zaujme a pošlete nám svůj životopis.
Kromě instantních kaší, zapékaného a sypaného müsli, celozrnných pufovaných chlebíčků je výroba ve společnosti Mogador z Otrokovic ve Zlínském kraji zaměřena na velkokapacitní výrobu sušených sójových a rostlinných nápojů. Na český a zahraniční trh distribuujeme sušený rostlinný, rýžový, kokosový, sójový, pohankový nápoj Zajíc, sušenou syrovátku s potřebnými vitamíny a minerály a také přírodní vlákninu Psyllium.
Bioinformační přípravky, kombinující tradiční čínskou medicínu s moderními poznatky fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a bioinformačních metod, vám mohou pomoci obnovit rovnováhu těla a mysli. Přečtěte si, jak tyto přírodní produkty zlepšují imunitu a podporují celkovou pohodu, a objevte jejich možnosti prevence nemocí i návratu ke zdraví.