ROGUM s.r.o.


Firma ROGUM s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou z pryže a silikonu. Sídlo firmy je v Rožnově pod Radhoštěm, kde vznikla v roce 2001. Od roku 2007 je firma certifikovaná podle norem ISO 9001 a 14001, což znamená, že dodržuje požadavky na systém managementu kvality a enviromentálního managementu.

Firma ROGUM s.r.o. nabízí široké portfolio výrobků z různých druhů pryže a silikonu, které jsou určeny pro různé průmyslové i domácí aplikace.

Mezi hlavní produkty firmy patří:

- Technická pryž: Tento materiál se používá pro výrobu těsnění, ozubených koleček pryž-kov, silentbloků a dalších prvků, které vyžadují odolnost proti mechanickému namáhání, teplotě, chemikáliím nebo tlaku.

- Silikonové výrobky: Silikon je speciální druh pryže, který má vysokou teplotní stabilitu, pružnost, biokompatibilitu a elektrickou izolaci. Firma ROGUM s.r.o. vyrábí z silikonu například dorazy, lišty, těsnění konvektomatů, membrány spínačů nebo lékařské pomůcky.

- Vytlačované výrobky: Tento proces spočívá v protlačování pryže nebo silikonu skrz trysku do požadovaného tvaru. Firma ROGUM s.r.o. takto vyrábí profily, rukojeti, madla, těsnění dveří, hadičky a další výrobky.

- Vstřikované výrobky: Tento proces spočívá ve vstřikování roztavené pryže nebo silikonu do formy pod tlakem. Firma ROGUM s.r.o. takto vyrábí těsnící prvky, membrány, dorazy, obvodová těsnění a další výrobky.

Pokud máte zájem o spolupráci s firmou ROGUM s.r.o., můžete se s nimi spojit pomocí telefonu nebo e-mailu. Na jejich webových stránkách najdete také více informací o jejich produktech, certifikátech a novinkách.

Štítky:

technická pryž, silikonové výrobky, vytlačované výrobky, vstřikované výrobky

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ROGUM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ROGUM s.r.o.
www.rogum.cz
Adresa

Adresa

Tvarůžkova 2739
Rožnov pod Radhoštěm 756 61

rogum@rogum.cz
+420 777 182 710


Najdete nás také zde:

ARES
captcha