LaQueen je luxusní svatební a společenský salon sídlící v Boskovicích. Specializuje se na pronájem svatebních a společenských šatů a poskytuje komplexní služby pro nevěsty i další zákaznice, včetně profesionálního líčení, modeláže nehtů a prodlužování řas. Součástí nabídky jsou i účesy a možnost rezervace služeb jako „nevěsta na klíč“ pro svatební den. Salon klade důraz na osobní přístup, kvalitu služeb a péči, aby se každá klientka cítila výjimečně.
IČ: 01177796
Kraj: Jihomoravský
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
S účesem a líčením na Vaši svatbu nebo společenskou akci jako je ples, Vám pomůže Kateřina Šindelková v Kadeřnictví Katrin v Olomouci. Svými kvalitními službami si získala i klientky z okolí Přerova.
Svatební salon Veronica Zlín má pro Vás v půjčovně originální luxusní svatební šaty. K zapůjčení vždy nová kolekce značkových šatů, jsme dealerem zn. Enzoani, Demetrios, St. Patrict, La Sposa.
Svatební salon Veronica Zlín řeší kompletně i svatební design. Floristiku máme v malíčku, připravíme květinovou výzdobu. Dekorace a rekvizity na svatbu jsou v naše svatebním studiu na prodej.
Svatební salon Veronica ze Zlína není jen běžnou půjčovnou, ale zaměřuje se na šití svatebních šatů na míru. Pokud preferujete originalitu, připravíme Vám návrh modelu podle Vašich představ.
Krásné plesové, společenské šaty můžete pořídit ve Svatebním studiu Gabriela Želechovice u Zlína. Naše půjčovna je Vám k dispozici od Pondělí do Soboty po předchozím objednání.