studio KAA! s.r.o.


Lazaretní 1/7, Brno-Zábrdovice 615 00

Tisk, plošný sítotisk aj.

IČ: 26940868
DIČ: CZ26940868
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Miloš Kovář

Absolventská trička Brno

Absolventská trička Brno

Jihomoravská společnost studio KAA! s.r.o. s provozovnou v Brně na ulici Lazaretní nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti potisku textilií. Máte-li zájem o potisk absolventských či maturitních triček, využijte naše služby. Realizujeme potisky nejen triček, ale také mikin a doplňků k nim, jako jsou kšiltovky, čepice, šátky a další, dle Vašeho přání. Absolventská trička. Ceny jsou kalkulovány na počet 30 ks a jsou účtovány za kompletní potisk trička, tedy za potisk přední i zadní strany. Máte-li zájem o větší množství triček, uděláme Vám na vyžádání cenovou kalkulaci na Vámi určený počet kusů. Nabízíme širokou škálu vlastních potisků, ale vyrobíme Vám i motiv absolventského trička na míru dle Vašeho přání. Vybrat si můžete z různých velikostí a provedení, např. dámské tričko na ramínka, pánské s límečkem, bez límečku, s dlouhým či krátkým rukávem a další. Zašlete svůj motiv na tričko ve formátu .pdf s uvedeným množstvím požadovaných kusů na naši mailovou adresu kaa@kaa.cz a my Vám obratem zašleme vyhotovenou cenovou kalkulaci. Pro ty, co hledají originální a jedinečný design absolventských triček, nabízíme potisk svítícími fosforeskujícími barvami na textil a to v mnoha různých barevných odstínech. Více informací a kompletní nabídku služeb a motivů potisků našeho studia naleznete na webových stránkách.


Maturitní trička Brno

Maturitní trička Brno

Brněnská společnost studio KAA! s.r.o. nabízí svým zákazníkům služby v oblasti grafiky, sítotisku, tisku a potisku textilu a jiných. Naše studio realizuje potisk různých druhů textilií, jako jsou mikiny, trička i pracovní oděvy. Maturujete a chcete mít celá třída hezkou vzpomínku? Pak jsme tu pro Vás. Maturitní trika s potiskem našimi návrhy Vám nyní nabízíme již od 143 Kč/kus. Naše ceny jsou za kompletní tričko, tedy za potisk přední i zadní strany a kalkulujeme je na množství třiceti kusů. Na vyžádání Vám uděláme cenovou kalkulaci i na větší množství maturitních triček. Nabízíme Vám možnost potisku zadní strany trička na míru dle Vašeho přání nebo si můžete vybrat ze široké škály námi navržených motivů. Pošlete nám svůj motiv ve formátu .pdf s uvedeným množstvím na náš e-mail: kaa@kaa.cz a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci na míru. K maturitním tričkům lze objednat i doplňky s potiskem jako jsou čepice, šátky a další. Chcete-li originální design maturitních triček, můžete si zvolit potisk svítícími fosforeskujícími barvami na textil a to v mnoha různých barevných odstínech. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Brně na ulici Lazaretní. Kompletní přehled služeb a motivů k potisku naleznete na webových stránkách.


Klubová trička Brno

Klubová trička Brno

Chcete kvalitní tričko vhodné nejen na trénink, ale i k běžnému nošení s logem Vašeho klubu? Nechte si jej od nás vyrobit. Máte-li svůj vlastní klubový motiv, který chcete natisknout na tričko, zašlete nám jej na ve formátu .pdf s uvedeným množstvím požadovaných kusů na naši mailovou adresu kaa@kaa.cz a my Vám obratem zašleme vyhotovenou cenovou kalkulaci. Tričko s klubovým logem je vhodný nejen na sportování a reprezentaci Vašeho klubu, ale také jako upomínkový dárek pro různé skupiny, jako jsou sportovní kluby a týmy, zájmová sdružení, příspěvkové organizace, školy a školky a mnoho dalších. Ceny kalkulujeme na počet 30 ks, máte-li zájem o větší množství triček, uděláme Vám na vyžádání cenovou kalkulaci na Vámi určený počet kusů. Vybrat si můžete z různých druhů a velikostí dámských a pánských triček. Klubové logo Vám natiskneme také na mikiny, nátělníky, kšiltovky, deštníky a další předměty. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte provozovnu studia KAA! v Brně na ulici Lazaretní.


Firemní trička Brno

Firemní trička Brno

Brněnská společnost studio KAA! s.r.o. nabízí dlouholeté zkušenosti s potiskem textilií. Nechte si od nás zpracovat kreativní grafiku a tisk firemního trička a lidé budou propagovat Vaši firmu při různých příležitostech, i ve svém volném čase. Trička s firemním logem se hodí nejen pro zaměstnance obchodů, restaurací a dalších prvozů, ale můžete je využít i jako dárek pro své klienty, spolupracovníky či dodavatele. Firemní trika se skvěle hodí také na team buildingové akce, různé firemní večírky, vzdělávací akce a konference a další. Využít je můžete také k propagaci Vašich stávajících i nových produktů. Zašlete motiv firemního trička ve formátu .pdf s uvedeným množstvím požadovaných kusů na naši mailovou adresu kaa@kaa.cz a my Vám obratem zašleme vyhotovenou cenovou kalkulaci. Naše ceny jsou kalkulovány na počet 30 ks a jsou účtovány za kompletní potisk trička, tedy za potisk přední i zadní strany. Na vyžádání Vám uděláme cenovou kalkulaci i na větší množství triček než je 30 ks. Vybrat si můžete z různých druhů a velikostí dámských i pánských triček a nabízíme také možnost potisku i doplňků k trikům, jako jsou kšiltovky, mikiny apod. Více informací a kompletní nabídku možností potisku firemních triček naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu v Brna na ulici Lazaretní.


Potisk triček,textilu a pracovních oděvů Brno

Potisk triček,textilu a pracovních oděvů Brno

Firma studio KAA! s.r.o., se sídlem v Brně nabízí: -sítotisk, potisk oděvů, textilu, konfekce -potisk pracovních oděvů -potisk triček -potiskujeme reklamní materiály pro firmy -reklamní textil. Potisk textilu sítotiskem patří k velmi trvanlivé a nejkvalitnější volbě potisku. Vodou ředitelná barva se vsaje do textilních vláken a po zaschnutí ji lze prát, žehlit přes motiv, přidáním aditiva do barvy lze její odolnost ještě zvýšit. Pro náročný tisk nebo rastrový tisk se používá plastizolová barva. Náhradním řešením k přímému potisku textilu je výšivka. PUFF efekt je plastický 3D efekt. Největší možná velikost potisku je cca 350 x 500 mm. Více informací na webových stránkách.


Reklamní cedule a polepy velkoformátový tisk Brno

Reklamní cedule a polepy velkoformátový tisk Brno

Společnost studio KAA! s.r.o. se sídlem v Brně nabízí služby v oblasti velkoformátového tisku. Signmaking - výroba značení a nosičů reklamního sdělení. V nabídce: -reklamní cedule -polepy výloh a polepy automobilů -podlahové samolepky -bannery, transparenty, reklamní stojany -autoplachty -reklamní lišty, pultovní stojánek na letáky -magnetická tabule, skládací tabule. Více informací a kompletní nabídku velkoformátového tisku naleznete na webových stránkách.


Plošný sítotisk- sítotisk na malé předměty Brno

Plošný sítotisk- sítotisk na malé předměty Brno

Firma studio KAA! s.r.o., se sídlem v Brně nabízí: -plošný sítotisk, sítotisk na malé předměty -kvalitní sítotiskové práce od nejmenších tisků až do formátu 1600 x 1200 mm. -sítotisk jedno či vícebarevně barvami, které mícháme dle vzorníku Pantone; plnobarevné motivy tiskneme v barevném modelu CMYK. -potiskujeme kartony, dřeva, plast, kůži, kovy, sklo, keramiku, umělou hmotu i textil -sítotiskové efekty-celoplošné lakování nebo parciální lakování -speciální barvy: -barvy reagující na teplo(Thermochromické barvy) -perleť & glitter -metalické barvy -tabulové barvy pro popis křídou - zelená, černá. -reflexní barvy -fosforeskující barvy -fluorescentní barvy -barvy s vůní. Více informací najdete na webových stránkách.


Mikiny trička s potiskem Brno

Mikiny trička s potiskem Brno

Naše společnost studio KAA! s.r.o. se sídlem v Brně se mimo jiné zabývá potiskem textilu, mikin, triček a pracovních oděvů. Grafika na zadní strany trička se zhotovuje na míru po obdržení Vaší objednávky. Naše ceny jsou za kompletní tričko včetně potisku přední i zadní strany a kalkulujeme je na množství 30 ks. Na vyžádání uděláme kalkulaci i na větší množství triček. Lze k nim objednat i doplňky jako čepice, bandany, šátky. Pošlete svůj motiv ve formátu .pdf s uvedeným množstvím na náš e-mail: kaa@kaa.cz a my vám obratem zašleme kalkulaci na míru. Mikiny i trička lze potisknout i svítícími barvami na textil(fosforeskující barvy)v různých barevných odstínech. Více informací o potisku mikin a triček a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Firemní reklamní předměty potisk triček Brno

Firemní reklamní předměty potisk triček Brno

Naše společnost studio KAA! s.r.o. se sídlem v Brně se mimo jiné zabývá potiskem triček, firemních reklamních předmětů. Firemní reklamní předměty. V nabídce reklamní deštníky (holové, manuální, vystřelovací), potisk deštníků probíhá sítotiskem. Dále vyrábíme vlajky (tištěné, vyšívané, beach vlajky - muší křídla) včetně konfekce - tunýlek, karabiny, vázací šňůry. V nabídce také stolní vlaječky a stojánky. Potisk triček. Grafika na zadní strany trička se zhotovuje na míru po obdržení Vaší objednávky. Trička lze potisknout i svítícími barvami na textil. Více informací o reklamních předmětech a potisku triček naleznete na webových stránkách.


Tisk bannerů a transparentů – venkovní reklama Brno

Tisk bannerů a transparentů – venkovní reklama Brno

Společnost studio KAA! s.r.o. se sídlem v Brně se mimo jiné zabývá tiskem bannerů a transparentů, venkovní reklamou. Signmaking - výroba značení a nosičů reklamního sdělení. Velkoformátový tisk Tisk na samolepící folie, laminace Podlahové samolepky Bannery, transparenty, autoplachty Řezaná grafika ze samolepicích folii, s přenosovou folii Reklamní panely, cedule - barevný tisk s laminem Světelná reklama Světelné výstrče Nasvětlené panely Bezpečnostní tabulky, samolepky Stojany roll-up Reklamní stojany Skládací A-stojany Závěsky na pípu Stolní stojánky, mincovníky Bezpečnostní tabulky. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • počítačové přípravy, digitalizace obrazových předloh, grafické práce, pc platforma, elektronická data
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk

Hanoka - Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno

Související články
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.


Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin
Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Každý, kdo se opravdu pečlivě věnuje vytvoření své diplomové, bakalářské nebo disertační práci, chce mít dokonalý nejen obsahový, ale i vizuální výsledek. Proto se mnoho studujících obrací na profesionální tiskárny, které se vazbou a tiskem těchto materiálů zabývají.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.