Rodinné centrum Babočka
Renáta Kratochvílová


Malenická 1748, Praha 4 140 00

Školička je přípravný kurz Vašich dětí na opravdovou mateřskou školku. Počet dětí ve skupině je maximálně 12. S dětmi si protáhneme tělíčka, namalujeme obrázek či vytvoříme zajímavé dílko. Ve středu máme možnost navštívit divadýlko pro děti. K dispozici jsou pomůcky rozvíjející psychomotoriku dětí a řada zábavných hraček. Školičku vedou lektorky s pedagogickým vzděláním, které s dětmi pracují několik posledních let. V případě potřeby (čůrání, přesun do divadla atd.) vypomáhá asistentka Rodinného centra Babočka. Pondělní a čtvrteční školička je vyhrazena pro Montessori aktivity. Úterní a středeční aktivity jsou zaměřeny na pohyb, hudbu a tvořivost

IČ: 64587282
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Rodinné centrum Praha 4

Rodinné centrum Praha 4

Rodinné centrum BABOČKA je místo pro volnočasové aktivity. Naše centrum služeb je určeno rodinám s malými dětmi. Nabízíme široké spektrum kurzů pohybových, edukačních, hudebních, tvořivých, poznávacích a dramatických. Každý kurz je uzpůsoben věku dětí. Zápis do školičky a pidiškoličky od září 2013 se koná dne 11. června 2013 od 8.30 do 14 hod. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.



Další produkty a služby
  • kurzy hudební výchovy, výtvarné kurzy, zájmové kurzy umění, taneční kurzy, kurzy vaření


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku
Kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku

Pokud máte pocit, že se vy i vaše děti nudíte, tak to můžete napravit velice snadnou formou, a sice plaváním. A vůbec nemusíte čekat, až vaše děti vyrostou do určitého věku. Můžete s nimi plavat už ve věku kojeneckém. Užijete si zábavu společně, naučíte malých plavat a podpoříte zdraví vašich dětí. A to vše formou originálních plaveckých kurzů, které pořádá Plavecký klub Chobotnička s.r.o.