Mgr. Zbyněk Bohdal


Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny 374 01
Mgr. Zbyněk Bohdal se zabývá psychologickým poradenstvím. Nabízím například pomoc s řešením náročných životních situací, rodinnou psychoterapii, kdy pomáhám při řešení vztahových otázek v rámci rodiny. V rámci psychologického poradenství a psychoterapie nabízím také spolupráci firmám a organizacím v rozsahu dle dohody. Jsem registrovaný adiktolog a nabízím možnost ambulantní léčby závislosti na alkoholu, drogách a jiných omamných či psychotropních látkách, léčbu patologického hráčství event. jiných závislostí formou individuálních setkání. V rámci hypnoterapie se zabývám také řešením porucha spánku, znovuzískáním duševní rovnováhy, léčbou různých fóbií, léčbou závislosti na nikotinu a dalším problémy. V průběhu měsíců říjen až květen nabízím také víkendové pobyty se všemi psychoterapeutickými rekreačně-relaxačními aktivitami v Českém Krumlově a jeho okolí.

Nabízím:
- psychologické poradenství
- rodinná psychoterapie
- adiktolologická poradna
- relaxačně-motivační hypnoterapie
- víkendové pobyty

Moji psychologickou poradnu najdete v obci Trhové Sviny na ulici Nábřeží Svat. Čecha 664.

Produkty
  • zvládání stresu, léčba deprese, řešení vztahových problémů, psychologická analýza, psychologické vyšetření, řešení problémů pod dohledem odborníka

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň


Související články
Myslíme na němé tváře a snažíme se jim pomoci, proto jsme kvalitní veterinární ošetřovnou v Jablonci nad Nisou

Veterinární ordinace, ošetřovna

Myslíme na němé tváře a snažíme se jim pomoci, proto jsme kvalitní veterinární ošetřovnou v Jablonci nad Nisou

Naše velice známá rodinná firma pracuje v Jablonci nad Nisou, kde má své pevné místo. Jedná se o ošetřovnu MVDr. Baudyš. Ošetření provádíme vždy s ohledem na dané zvíře, jeho povahu, ale také jeho trable či bolístky, se kterými k nám přijde.


BIPO - PLAST s.r.o.: Váš spolehlivý partner v oblasti obalů

BIPO - PLAST s.r.o.

BIPO - PLAST s.r.o.: Váš spolehlivý partner v oblasti obalů

Pokud potřebujete obalit, ochránit nebo prezentovat své výrobky nebo služby, jistě víte, jak důležitý je výběr správného obalového materiálu. Obal totiž nejen zajišťuje bezpečnost a kvalitu zboží, ale také ovlivňuje jeho atraktivitu a image. Proto byste měli spolupracovat s firmou, která vám nabídne kvalitní, cenově dostupné a ekologické obaly.


Nová prodejna Kominictví v Prostějově: vše pro vaše topení na jednom místě

Kominictví Marek Švécar

Nová prodejna Kominictví v Prostějově: vše pro vaše topení na jednom místě

Kominictví Marek Švécar je renomovaná firma, která se zabývá všemi kominickými pracemi, službami a nově pro své zákazníky otevřela prodejnu v Prostějově, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky krbů, kanadských kamen, designových kamen, kotlů na pevná paliva, pelety a plyn, stavebnice komínů.


Turck, s.r.o. - firma, která spojuje automatizaci a udržitelnost

TURCK, s.r.o.

Turck, s.r.o. - firma, která spojuje automatizaci a udržitelnost

Firma Turck, s.r.o. se sídlem v Modřicích u Brna od roku 1993 nabízí svým zákazníkům kvalitní a inovativní produkty přispívající k úsporám energie, materiálů a nákladů. Je součástí mezinárodní skupiny Turck, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem automatizačních řešení pro průmysl. Automatizační řešení od společnosti Turck podporují ziskovost, efektivitu a především udržitelnost strojů a zařízení, která je pro Turck důležitou hodnotou, jež se projevuje v jejích produktech, procesech i společenské odpovědnosti.