Vladimír Jelínek
Pradlenka Lenka


Masarykova 612, Rudná 252 19

Jsme profesionální prádelna, která se postará o Vaše hotelové a restaurační prádlo – pereme, mandlujeme, čistíme, žehlíme, impregnujeme a desinfikujeme. Kvalitu poskytovaných služeb zajišťuje nejmodernější vybavení značky MIELE PROFESSIONAL.

IČ: 66047994
DIČ: CZ8312010256
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vladimír Jelínek

Prádelna

Prádelna

Jsme připraveni splnit veškerá přání našich zákazníků a Vaše nevšední požadavky jsou pro nás výzvou. Čas pro nás není překážkou a proto poskytujeme naše služby po celý rok včetně víkendů a svátků. Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme na přání zákazníka včetně tzv. kontejnerové služby (převážení prádla v klecích). Vaše prádlo se pere v nejmodernějších průmyslových plynových pračkách Miele Professional, zajišťujících svou technologií maximální ochranu Vašeho prádla. Naše prádelna je vybavena různými typy praček (praní po 6 kg, 14 kg, 20 kg a další), tak aby byla zajištěna ochrana prádla a Vaše prádlo se mohlo prát samostatně. Jako jedni z mála se specializujeme se na velice účinnou techniku impregnace a desinfekce. Další služby: ruční žehlení, půjčování prádla, barvení a opravy prádlaDalší produkty a služby
  • chemické čištění oděvů, čištění koberců, praní záclon, praní bytového textilu, praní prádla pro hotely


Související články
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas je také potřebné něco zašít, zkrátit či prodloužit a vy na to nemáte čas ani trpělivost. Abyste však nepřišli o čisté a vyžehlené prádlo od oblečení až po polštáře a pracovní oděvy, stačí se obrátit na profesionály na slovo vzaté, a sice na firmu Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. s provozem v Praze.


Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů
Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů

Spolehlivá čistírna, která vás odborným způsobem zbaví nečistot z veškerých textilních oděvů, ale i z dekoračních textilií, závěsů, dek, polštářů, přikrývek, záclon, předložek a mnohých dalších obyčejných, ale i neobyčejných věcí, jakými jsou například maskoti. Vyčistí textilní masky a díky tomu se budete cítit zase příjemně a pohodlně, když si danou masku budete oblékat.


Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice
Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Dokonale vyprané a vyžehlené prádlo či oblečení je důležitou součástí dobré pověsti každého hotelu, ubytovny, restaurace či nemocnice. Rodinná prádelna v Praze 4, Prádelna v Čechtické, klade velký důraz na profesionalitu a nadstandardní služby v této oblasti. Firmám i koncovým klientům poskytuje služby praní a čištění, žehlení a mandlování, ale také šití dek, opravy oděvů či praní outdoorového vybavení.


Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo
Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Zkušenosti ani moderní nadhled jim rozhodně nechybí. Velice kvalitně se starají o veškeré prádlo a také jakékoliv materiály. To je velice důležité, protože je potřeba dbát na různé druhy látek, aby se neničily špatnou manipulací nebo nevhodným žehlením.