Zdeněk Klindera


V Horkách 1406/17, Praha 4 140 00

Zprostředkování nebankovní půjčky a úvěry.

IČ: 13817761
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: p. Klindera Zdeněk

Vždy férově

Vždy férově

NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE, DNES PŘEDSCHVÁLÍME A POTOM TEPRVE PODEPÍŠETE. JENOM SE NEBÁT, NEVOLÁTE NA ŽÁDNÝ DRAHÝ TELEFON A POPLATKY NEMÁME A REGISTRY MOC NEŘEŠÍME, OD BŘEZNA JIŽ NEMÁME SMĚNKY !!!!!!JSTE PODNIKATEL, ŽENA NA MD, ZAMĚSTNANEC A NEBO DŮCHODCE, VŠICHNI MAJÍ ŠANCI .PŮJČKY NA DOBU 18 AŽ 48 MĚSÍCŮ. 10 000 AŽ 170 000 . POZOR !!!!!! ZRUŠILI JSME SMĚNKY VOLEJTE PIŠTE 723237331. http://nebankovkypoctive.cz 2 POZOR NOVÉ PŮJČKY PRO PODNIKATELE VŠE RYCHLE A ON – LINE .ZAVOLEJTE A UVIDÍTE JAK JE TO JEDNODUCHÉ ZPRACOVÁNÍ ONN- LINE DO 60 MINUT / bez ručitele a bezdlužnosti/ 4 POZOR NOVINKA RYCHLOPŮJČKY NA RUKU PENÍZE NA RUKU DNES , NEBO MAX. ZÍTRA . REGISTRY MOC NEŘEŠÍME A POPLATKY NEMÁME. 5000 až 15 000 STAČÍ ZASLAT NĚKOLIK ÚDAJŮ A DO DVOU HODIN VÍTE ZDA JSTE PROŠLI A POTOM NIC NEBRÁNÍ VAŠEMU VYPLACENÍ . ZA ŽÁDOST NIC NEDÁTE TAK PROČ TO NESKUSIT..JEDINĚ BEROUN A OKOLÍ. VOLEJTE NEPŘETRŽITĚ……734 311 378 NEBO 723 237 331 BEROUN A OKOLÍ 3. NEJVÝHODNĚJŠÍ ÚVĚRY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI !!!!!!!!! NEMÁTE A POTŘEBUJETE PENÍZE A NIKDO VÁM NEPŮJČÍ? MÁTE NEMOVITOST, CHATU, BYT A NEBO CHALUPU? MY VÁM NA NI PŮJČÍME AŽ 70 % Z  PRODEJNÍ CENY. NEBOJTE SE PODVODŮ ANI POPLATKŮ A DRAHÝCH TELEFONŮ. RYCHLÉ VYŘÍZENÍ S  NAŠIMI PROFESIONÁLY. VOLEJTE KDYKOLIV A NEBO PIŠTE NA EMAIL A MY SE VÁM OZVEME. VYPLATÍME I VAŠE EXEKUCE PŮJČUJEME AŽ NA 120 MĚSÍCŮ. VOLEJTE A PIŠTE : 723237331 NEBO z.klindera@quick.cz http://nebankovkypoctive.cz http://www.firmy.cz/detail/2433309Další produkty a služby
  • spotřebitelské úvěry, překlenovací úvěry, refinancování hypotéky, konsolidace půjček, leasing na auto


Související články
Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky
Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost financování zemědělské techniky formou leasingu nebo úvěru.


Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive
Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Chcete si užívat jízdu autem bez starostí? Nebo potřebujete zařídit firemní vozový park? V tom případě vyzkoušejte moderní a stále oblíbenější službu, kterou je operativní leasing vozů. Ten vám poskytne světově uznávaná společnost ALD Automotive, která v České republice patří k úplné špičce ve svém oboru.