Ing. Jiří Němec
Oddlužení Olomouc


Tylova 1136/6, Olomouc 779 00

Nabízíme Vám poradenství v oblasti řešení Vaší dlužné situace. Zajistíme zpracování insolvenčního návrhu spojeného s návrhem na povolení oddlužení, osobní bankrot, řešení dluhů a exekucí formou oddlužení dle zákona, poradenství v exekuci. Zajišťujeme také společné oddlužení manželů. Dále zajistíme oddlužení Vaší nemovitosti, která se nachází v exekuci, případně je předlužena. Díky zákonnému oddlužení je možné snížit své dluhy až o 70%. Za dobu existence naší poradenské kanceláře evidujeme již více než 200 úspěšně oddlužených klientů, kterým jsme pomohli v nelehké životní situaci. Díky našim mnoholetým zkušenostem v oblasti insolvence můžeme garantovat úspěšnost v rámci insolvenčního řízení a povolení oddlužení soudní cestou. Zaručujeme Vám seriozní, diskrétní jednání a lidský přístup. Úvodní konzultace je zcela zdarma.

IČ: 88391051
DIČ:
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • odborné finanční poradenství, investiční poradenství, úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, financování bydlení

Tepelná čerpadla Miloslav Janata

Související články
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


Prodej ziskových firem a společností
Prodej ziskových firem a společností

Říkáte si, proč právě prodej ziskových společností? Jaký to má vůbec důvod? To si hned osvětlíme. Naše firma OMEGA, spol. s.r.o., má mnoho zkušeností a vždy se snaží jednat diskrétně a seriózně. Firmy se obecně prodávají hned z několika různých důvodů. Někteří majitelé už kvůli vysokému věku nemohou pokračovat, nebo jsou zde ti, kteří prodávají firmu, protože chtějí začít znovu anebo jednoduše jenom chtějí firmu zpeněžit. Proto se naše firma specializuje na tuto problematiku a prodeji firem věnuje vše.