DU-MI CZ, s.r.o.


Železná 45, Mladá Boleslav 293 01
Jsme personální agentura, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti zabezpečení lidských zdrojů pomocí dočasného přidělování zaměstnanců naší agentury. Nabízíme tedy krátkodobý i dlouhodobý pronájem našich pracovníků dle potřeby a požadavků klienta. Kandidáty vybíráme na základě osobních pohovorů a dle kritérií stanovených zákazníkem tak, aby byli schopni ve velmi krátkém čase vykonávat konkrétní pracovní činnost. Naše personální agentura v současné době realizuje práci s našimi pracovníky nejen v Mladé Boleslavi, ale v celém Středočeském kraji. Výsledkem naší práce je komplexní personální servis se zcela individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Hlavními prioritami naší práce jsou vysoká profesionalita a korektní vztahy s našimi zákazníky a výsledkem je potom komplexní personální servis.Nabízíme Vám:

- individuální přístup

- flexibilní zajištění pracovníků v dobách nárůstu zakázek, sezónních prací a v nárazových situacích, kdy potřebujete z jakéhokoliv důvodu navýšit počet pracovnách sil

- komplexní personální služby

- šetříme Vaše náklady spojené s personální, administrativní a mzdovou agendou

- šetříme Váš čas při hledání nových pracovníků a při řešení situací vyplývajících z pracovně právních vztahůNaši agenturu najdete v Mladé Boleslavi na ulici Železná 45.

Další produkty a služby
  • vyhledávání zaměstnanců, zprostředkování práce, personální a mzdová agenda, řízení lidských zdrojů

Neviditelná rovnátka Invisalign, dentální hygiena, bělení zubů pro krásný úsměv.
Stomatologická chirurgie a implantologie v Praze na Pankráci.

Ocelové konstrukce, zpracování plechů, kovovýroba.

Ocelové konstrukce, zpracování plechů, kovovýroba

Související články
Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

ADECCO spol.s r.o.

Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

Ať už sháníte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, nikdy se v této oblasti neumíte pohybovat tak, jako to dovedou personální agentury. V případě, že hledáte vhodné zaměstnance do své firmy, je nejlepší obrátit se na takovou, která má vysoké nasazení, odborné kontakty, velkou databázi a spolehlivé informace. Proto Vám může pomoci portál firmy ADECCO spol. s.r.o.


Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Manuální práce vás baví a chcete se v této oblasti uplatnit? Manuální a dělnické pozice jsou hodně obsazovanými a z pozice zaměstnavatele žádanými. Kvalifikované i nekvalifikované profese pro muže i ženy od operátorů až po zámečníky a obráběče, dokáže obsadit personální agentura zaměřena právě na dělnické pozice Personal fabric – agentura práce, a.s.


Agenturní zaměstnávání, světová jednička ve specializovaném recruitmentu a HR consultingu

ManpowerGroup, spol. s r.o.

Agenturní zaměstnávání, světová jednička ve specializovaném recruitmentu a HR consultingu

Společnost ManpowerGroup, spol. s r.o. představuje nové portfolio hledání zaměstnání a také hledání zaměstnanců. Tato společnost funguje obousměrně, takže je zde možnost z pohledu jedné strany hledat zaměstnání a z pohledu druhé hledat vhodné a přijatelné zaměstnance.


Adecco: Personální agentura s lidským přístupem

ADECCO spol.s r.o.

Adecco: Personální agentura s lidským přístupem

Poskytneme vám pomocnou ruku při výběru práce či zaměstnanců. Jsme personální agentura Adecco, která v České republice pomáhá zaplňovat pracovní trh už od roku 1992. V naší databázi na vás čeká mnoho volných míst nebo ideálních zaměstnanců. Tak na co ještě čekat?


Další produkty a služby
Výhodné pracovní příležitosti přes agenturu práce

Výhodné pracovní příležitosti přes agenturu práce

Pracovní agentura z Mladé Boleslavi má pro vás přijatelné řešení v otázce zaměstnanosti - DU-MI CZ, s.r.o. Mladá Boleslav


Výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků DU-MI | Mladá Boleslav

Výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků DU-MI | Mladá Boleslav

Výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků vám poskytne personální agentura DU-MI z Mladé Boleslavi. Toto unikátní řešení je výhodné pro obě strany. V souladu se zákonem lze flexibilně měnit počet pracovníků na dané pozice. Podle výhradních potřeb klienta jsme schopni poskytnout potřebný počet pracovníků na požadovanou pozici. Přínosem pro firmy je právě krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Kandidáty na jednotlivé pracovní pozice vybíráme z široké databáze uchazečů, na základě osobních pohovorů, dle kritérií stanovených zákazníkem. Tito vybraní pracovníci jsou schopni v krátkém čase získat potřebné dovednosti a jsou tím pádem velkým přínosem. Naše personální agentura v současné době realizuje práci s našimi pracovníky nejen v Mladé Boleslavi, ale v celém středočeském kraji.


Personální agentura Mladá Boleslav

Personální agentura Mladá Boleslav

Personální agentura z Mladé Boleslavi pro vás sežene vhodné kandidáty na všechny pracovní pozice. Jsme personální agentura s individuálním přístupem ke klientovi. Dnešní nestálá doba se bohužel týká i pracovních pozic. Naše personální agentura je tu od toho, aby tuto trhlinu vhodně a efektivně vyřešila. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Dále dosazujeme pracovníky do všech pracovních pozic na základě předchozích osobních pohovorů. Jsme schopni firmám vykrýt i nedostatek pracovníku v době sezónních prací a v jiných nárazových momentech trhu. My jsme personální agentura co vám zajistí ucelené služby v oblasti práce. Působíme v Mladé Boleslavi a dalších okolních městech.


Komplexní personální servis DU-MI CZ | Mladá Boleslav

Komplexní personální servis DU-MI CZ | Mladá Boleslav

Komplexní personální servis pro vás zajišťuje DU-MI CZ Mladá Boleslav. Komplexní personální servis v oblasti zabezpečení lidských zdrojů pomocí dočasného přidělování zaměstnanců naší agentury DU-MI CZ Mladá Boleslav. Kandidáty na vhodné pozice vyhledáváme z obsáhlé databáze uchazečů, na základě osobních pohovorů, dle kritérií stanovených zákazníkem. Tito zaměstnanci jsou pak velice dobře schopni získat potřebnou zručnost pro vykonávání konkrétní pracovní činnosti. Náš komplexní personální servis: Individuální přístup Flexibilní zajištění pracovníků v dobách nárůstu zakázek, sezónních prací a v nárazových situacích, kdy potřebujete z jakéhokoliv důvodu navýšit počet pracovnách sil Komplexní personální služby Šetříme Vaše náklady spojené s personální, administrativní a mzdovou agendou Hledáme nové pracovníky za vás a řešíme situace vyplývající z pracovně právních vztahů DU-MI CZ Mladá Boleslav zaručuje profesionální přístup a ty nejlepší vztahy se zákazníky!


Pracovní agentura Mladá Boleslav - DU-MI CZ

Pracovní agentura Mladá Boleslav - DU-MI CZ

Pracovní agentura z Mladé Boleslavi má pro vás přijatelné řešení v otázce zaměstnanosti. Nemusíte řešit vhodnost uchazečů na požadovaná místa. Tohle vše a daleko víc vyřešíme za vás. Pracovní agentura Mladá Boleslav - DU-MI CZ. Firma DU-MI CZ Vám nabízí možnost využití agenturních zaměstnanců nejen pro firmy v Mladé Boleslavi, ale v celém regionu. Naši pracovníci mohou pracovat ve skladech, v logistických centrech atd. Proč nás? Nejste si jisti dnešní dobou? máte obavy z přijímání vlastních pracovníků? Naše firma Vám vyjde vstříc nejen v krátkodobém, ale i v dlouhodobém pronájmu pracovníků. Budete schopni reagovat na nečekané výkyvy výroby. Dosazené zaměstnance si dosazujeme na jednotlivá místa na základě Vašich požadavků z širokého výběru schopných uchazečů. Naši zaměstnanci si práce u Vás váží. Šetříte na personálních i mzdových nákladech. Chcete ušetřit a zároveň být připraveni reagovat na jakoukoliv změnu v podnikání? Navštivte naše stránky, kde se dozvíte víc!!


Pracovní agentura, personální agentura, agenturní zaměstnávání

Pracovní agentura, personální agentura, agenturní zaměstnávání

Jsme pracovní a personální agentura a dokážeme Vám najít vhodného pracovníka na jakoukoliv pozici a to vše provádíme jako komplexní servis.