Autoškola Helena
Helena Vitovská


Chcete se naučit řídit auto, motorku nebo nákladní vozidlo? Hledáte autoškolu, která vám nabídne individuální přístup, profesionální instruktory a moderní vozový park? Pak jste na správném místě!

Autoškola Vitovská je tu pro vás! Jsme autoškola s dlouholetou tradicí a spokojenými absolventy. U nás se naučíte nejen teorii, ale hlavně praxi. Naše výcvikové jízdy jsou zaměřené na to, abyste si získali jistotu a sebevědomí za volantem. Učíme vás, jak bezpečně a plynule řešit různé dopravní situace.

Nabízíme školení pro všechny skupiny řidičských oprávnění: A, AM, A1, A2, B, B+E, C, C+E. Můžete si tak vybrat, co vás nejvíce baví a zajímá. Ať už chcete jezdit na skútru, motocyklu, osobním autě, dodávce nebo kamionu, my vám pomůžeme splnit váš sen.

Kromě základního školení nabízíme také kondiční jízdy pro ty, kteří chtějí zlepšit své dovednosti nebo si obnovit znalosti. Dále poskytujeme profesní školení pro ty, kteří chtějí pracovat jako řidiči.

Naše autoškola se nachází na adrese K Žižkovu 809/7 Praha 9 - Vysočany. Máme vlastní učebnu a parkoviště. Naše vozidla jsou nová, čistá a dobře udržovaná. Naše ceny jsou férové a transparentní. Naše instruktoři jsou zkušení, trpěliví a vstřícní.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odpovíme na vaše dotazy a domluvíme si termín zahájení výcviku. Těšíme se na vás!

Autoškola Vitovská - vaše cesta k řidičskému oprávnění.

Slogan:

Jezdíme s úsměvem a bez stresu

Informační zdroje:

Autoškoly

,

Štítky:

autoškola, řidičské oprávnění pro skupiny A, B, B+E, C, C+E, kondiční jízdy, profesní školení, Praha

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autoškola Helena Helena Vitovská
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoškola Helena
www.autoskola-helena.cz
Adresa

Adresa

K Žižkovu 809/7
Praha 9 - Vysočany 190 00

autoskolahelena@seznam.cz
+420 704 041 001


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha