Obec Horní Moštěnice


Dr. A. Stojana 120/41, Horní Moštěnice 751 17
Obec Horní Moštěnice se nachází v okrese Přerov a protéká jí řeka Moštěnka. Je položena v nadmořské výšce 216 m n. m. a její rozloha činí 981 hektarů. První zmínky o obci pochází z roku 1131. V současné době mají Horní Moštěnice 1 697 stálých obyvatel.

Obecní vybavenost:
- obecní úřad
- zdravotní středisko (praktický, dětský a zubní lékař)
- kulutrní dům
- pošta
- obchody s potravinami
- restaurační zařízení
- hřiště.

Školství:
- základní škola
- mateřská škola.

Kultura:
- knihovna
- kino.

Památky:
- farní kostel Nanebevzetí Panny Marie
- budova zámku
- socha sv. Floriána na náměstí Dr.M.Tyrše
- boží muka u silnice 1/55 mezi Horní Moštěnici a Říkovicemi
- socha Jana z Nepomuku u mostu přes Moštěnku
- Švédské šance - pozůstatky opevnění z třicetileté války.

Místní spolky:
- TJ Sokol Horní Moštěnice, Sbor dobrovolných hasičů, Myslivecký spolek, Český zahrádkářský svaz, Spolek rybářů a Honební společenstvo.

V obci jsou tři prameny minerálních vod – dva oficiální. Nejznámější je „Hanácká kyselka“.

Produkty
  • veřejná správa kraje, veřejná správa města, veřejná správa obce, orgány státní správy, policie městská a obecní, matrika, pasy a řidičské průkazy

Prodejna pro chovatele v Přerově, chovatelské potřeby.

Prodejna pro chovatele v Přerově, chovatelské potřeby

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní.

Vzdělávání v oblasti účetnictví, financí podniku, obchodního práva a daní

Související články
Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Opravy výměna autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

Opravy výměna autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

Výměny, opravy autoskel vám v dnešní době nabídne mnoho servisů. Pokud ale hledáte někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní autoskla a jejich výměny, obraťte se na společnost AUTOSKLO TRIO. Jako jediní v okolí veškeré nabízené práce skutečně sami provádíme - na rozdíl od konkurence, která často využívá outsourcingu služeb a jednotlivé úkony si nechává provést jinde. Výměna autoskel je naším oborem více než 20 let. O skla vašeho vozu se bezchybně postaráme, ať už je problém jakýkoli. To vše za velmi příznivou cenu!


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.

Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.


Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.