Autokemp Baška


Baška 420, Baška 739 01
V Autokempu Baška můžete využít ubytování v apartmánech a chatkách nebo pod stanem či v karavanu.

Pro stany máme kapacitu až 120 míst. Plochy určené ke stanování leží v mírném svahu a jsou porostlé jehličnatými i listnatými stromy, které skýtají příjemný stín v slunných dnech.

V objektu je 9 chatek pro 23 osob. Chatky jsou vybaveny lednicí, vařičem, základním kuchyňským nádobím a náčiním. Sociální zařízení je ve společné budově. Rozložení chatek: 4x dvojlůžkové chatky; 5x třílůžkové chatky.

Kapacita karavanů je až 28 míst. Pro karavany je vyhrazena horní část kempu, kde jsou umístěny elektrické přípojky. Výlevka pro chemické WC je součástí budovy se sociálním zařízením.

Máme zde 4 apartmány až pro 11 osob. Čtyři apartmány se nacházejí v podkroví budovy se sociálním zařízením. Jsou vybaveny kuchyňským koutem s lednicí, vařičem, varnou konvicí a základním kuchyňským nádobím a náčiním. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení.

V objektu autokempu Baška se nachází hřiště pro míčové sporty a to tenis, volejbal a nohejbal. Také lze využít dvě hřiště na Beach volleyball.
K dispozici je půjčovna loděk, paddleboardů a šlapadel.

Získali jsme již několik ocenění jako Kemp roku.

Autokemp Baška je ideálním středobodem vašich výletů za poznáním beskydského regionu.
Těšíme se na všechny návštěvníky. Věříme, že budete s pobytem v kempu spokojeni.

Produkty
  • ubytování v kempu, pronájem stanového místa, ubytování v chatkách, pronájem pokojů, sociální zařízení

Vysoce kvalitní plachty a produkty z nich ušité od českého výrobce.

Vysoce kvalitní plachty a produkty z nich ušité od českého výrobce

Vlasové studio IN Plzeň, dámské, pánské i dětské kadeřnické služby, vlasové poradenství, prodej vlasové kosmetiky.

Vlasové studio IN Plzeň, dámské, pánské i dětské kadeřnické služby, vlasové poradenství, prodej vlasové kosmetiky

Související články
Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem, posázená vinohradem. Stará lidová píseň má platnost i v dnešních dobách. Morava nabízí spoustu krás přírodního charakteru, ale skrývá také unikátní možnost ubytování. V Ostrožské Nové Vsi nebudete za turistu, ale naopak se budete cítit jako správný Moravák či Moravačka.


YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Palác YMCA, s.r.o.

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Palác YMCA, s.r.o.

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.


Čistící stroje a odmašťovací stroje pro strojírenské firmy

SUMMA spol. s r.o.

Čistící stroje a odmašťovací stroje pro strojírenské firmy

Nedílnou součástí strojírenství je vedle samotné produkce strojírenských výrobků také důkladná péče o stroje a zařízení, ale také o výrobky během jejich úpravy. Aby vše dlouho fungovalo, jak má, je potřeba mnoho součástí při strojírenských procesech čistit a odmašťovat. Ke správnému čištění a odmaštění jsou pak nutné čisticí a odmašťovací stroje vysoké kvality, ideálně také v kombinaci s účinnými, ale zároveň ekologickými odmašťovacími prostředky. Jaké odmašťovací stroje i prostředky zvolit, vám poradí SUMMA Šumperk.


Firemní články
Autokemp Baška, ubytování v chatkách, karavanech, stanech, apartmánech, ocenění autokempu

Autokemp Baška, ubytování v chatkách, karavanech, stanech, apartmánech, ocenění autokempu

Autokemp Baška se těší na všechny návštěvníky a přeje příjemný pobyt v apartmánech, chatkách, karavanech a stanech, nový stůl na stolní tenis, paddleboardy, workoutové hřiště, rybolov.