Čížek & Ptašek
Ptašek Petr


Ostravská 393, Sviadnov 739 25

Čížek & Ptašek - Ptašek Petr Sviadnov, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj.
Prodej, servis, oprava, leasing, pronájem:
- manipulační technika, manipulační techniky (vysokozdvižné, nízkozdvižné vozíky, plošinové vozíky, těžké vozíky, kontejnerové nakladače) Linde, Still, Desta, BT, Caterpillar, Zreb Gliwice, Fiat OM Pimespo, Nissan, Clark, Jungheinrich, Toyota, Transporta, VZV, RPV
- kola, pneu.
Dodávka, prodej:
- náhradní díly na manipulační techniku
- vyskozdvižné vozíky (vysokozdvižných vozíků) nové i použité, repasované
- paletovací vozíky
- náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky zahraniční výroby
- trakční baterie
- nosné vidlice
- kola pro paletovací vozíky
- pneumatiky, kola pro manipulační techniku
Revize LPG.
Školení řidičů VZV.
Technické prohlídky.
Servis 24 hodin denně tel. 777744100, 777744101.

Vestavby vozidel
- návrh
- montáž
- prodej

IČ: 12666068
DIČ: CZ5810101275
Okres: Frýdek-Místek
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Ptašek

Opravy, servis, vysokozdvižné vozíky, Frýdek-Místek, Ostrava

Opravy, servis, vysokozdvižné vozíky, Frýdek-Místek, Ostrava

Nabízíme: - servis, opravy, údržbu vysokozdvižných vozíků - generální opravy - technické a periodické prohlídky. Provádíme: - běžné opravy a prohlídky u zákazníka - dílenské a GO opravy v místě naší provozovny.


Návrh, prodej, montáž vestavby do vozidel Frýdek Místek

Návrh, prodej, montáž vestavby do vozidel Frýdek Místek

Naše firma nabízí návrh, prodej, montáž vestavby do vozidel: SIM - projekt sestavy pro každé, malé i velké užitkové vozidlo! SIM - profesionální řešení na míru podle vašich přání a potřeb! SIM - variabilní systém, kde budete mít vše přehledné a uložené! SIM - nejvyšší kvalita zpracování, tradice, záruka, bezpečnost! SIM - neomezené možnosti kombinace a bohaté příslušenství! SIM - vysoká stabilita a pevnost, malá hmotnost, certifikace! SIM - neomezené možnosti kombinace modulů za dobrou cenu!


Opravy, prodej paletovací vozíky, manipulační technika Frýdek

Opravy, prodej paletovací vozíky, manipulační technika Frýdek

Naše firma nabízí prodej, servis, opravy, pronájem manipulační techniky: - vysokozdvižné vozíky (ruční, elektrické) - náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku - paletovací vozíky - rudle - nízkozdvižné vozíky - vysokozdvižné vidlicové vozíky - trakční baterie pro pohon vysokozdvižných vozíků.


Vysokozdvižné vozíky Heli, Sviadnov, Frýdek-Místek, Ostrava

Vysokozdvižné vozíky Heli, Sviadnov, Frýdek-Místek, Ostrava

Firma Čížek & Ptašek nabízí prodej, pronájem a servis vysokozdvižných vozíků značky Heli. Vysokozdvižné vozíky Heli: - kvalitní - stabilní - bezpečné - jednoduchá obsluha, snadné ovládání - vysoká výkonnost - úspornost - nízké provozní náklady, nízká spotřeba paliva - dlouhá životnost dílů - nosnost od 1 tuny do 32 tun (těžkotonážní stroje) - cenová dostupnost - náhradní díly - prodloužená záruka až 48 měsíců. Typy vysokozdvižných vozíků Heli: - motorové vozíky serie H a G - nosnost 1500 kg, 2500 kg, 3500 kg - akumulátorový vozík serie VE - nosnost 1000 kg, 1500 kg, 2500 kg - ručně vedený vozík - nosnost 1000 kg, 1500 kg, 2000 kg. Poradíme Vám s výběrem vysokozdvižného vozíku! Více informací v přiloženém letáku!Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • elektrocentrály a čerpadla, závěsné vrátky, ližinové výtahy, shozy na suť, stavební míchačky, vibrační a hutnicí technika
  • vysokozdvižné vozíky, dopravní pásy, manipulační technika, válečkové dopravníky, pásové dopravníky


Související články
Robotizovaná pracoviště
Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost T M T spol. s r.o. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.