Ludmila Urbášková Mgr.
Psihratky.cz


Loděnická 291, Bohuňovice 783 14

Zaměřujeme se na prodej a výrobu hraček a potřeb pro Vaše pejsky.

Maloobchod, prodej, e-shop, výroba:
- hračky a potřeby pro psy
- frisbee, míčky, házedla
- angility překážky
- potřeby pro rekondiční cvičení
- interaktivní hračky
- nafukovací poštáře
- pamlsky
- vše pro velké i menší psy a štěňátka.

IČ: 74408470
DIČ:
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Urbášková

E-shop, prodej hračky pro psy, výcvik psů, psí škola Olomouc

E-shop, prodej hračky pro psy, výcvik psů, psí škola Olomouc

Většina psů má ráda hračky. Hračky psa nejen zabaví, ale můžou sloužit i jako výcviková pomůcka. Na našem e-shopu psihratky.cz naleznete široký sortiment hraček a potřeb pro vaše čtyřnohé mazlíčky, hračky pro psy všech velikostí a plemen. Chcete se naučit něco o svém psovi, jak s ním pracovat a spolupracovat? Navštivte naši psí školu v Olomouci. Prodej, e-shop: - hračky pro psy, potřeby pro psy - interaktivní hračky pro psy, různé typy a výrobci - přetahovadla, míčky a kousadla - frisbee, aportovací hračky, dogfrisbee disky - agility překážky - hračky, které rozvíjí mysl a pohyb - potřeby pro kondiční cvičení - inteligentní hračky pro psy - plyšové, gumové, latexové, bavlněné hračky - dentální, vinylové hračky pro psy - potřeby pro výcvik psa – klikry, pamlsovníky, pamlsky na trénink. Psí škola - škola pro psy i jejich páníčky: - kurzy, pravidelné tréninky, semináře, individuální lekce - agility, dogfrisbee, dogdancing, klikr trénink. U nás najdete vše pro výcvik, motivaci, sport, hru a zábavu vašeho pejska.Další produkty a služby
  • potřeby pro psy a kočky, psí krmivo, potřeby pro hlodavce, prodej klecí pro hlodavce, doplňkové krmivo, prodej drobných hlodavců

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti výměny a opravy autoskel. Kontaktujte nás na bezplatné NONSTOP infolince 800 117 556!

Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.