Ateliér TRENDFOTO
Renata Mládenková


Zlínská 370, Vizovice 763 12

Ve firmě Trendfoto, kterou jsme s manželem založili se věnuji především fotografování. Kromě fotografování reklamní a produktové fotografie se věnuji také ateliérní a rodinné fotografii. Se svou více jak 20ti letou praxí jsem vyzkoušela mnoho fotografických žánrů a technik. Mimo ateliér fotografuji hlavně svatby, ve svém fotoateliéru zase rodiny s dětmi, Newborn, těhotné a Glamour. Z fotografií pak kromě fotoalbumů nejčastěji zhotovujeme fotoobrazy vyplé na plátně nebo fotokalendáře.

Styl svatebních fotografií, které pořizuji má v sobě určité prvky fotografie portrétové, fashion a svým způsobem i glamour. Navíc v sobě ukrývají velkou dávku reportážní techniky. Při svatebním focení se přikláním spíše ke světelně i kompozičně vyváženým snímkům, které mají emotivní náboj, než k fotografiím, které si zakládají spíše na kvantitě, než-li kvalitě.

Newborn foto jsou fotografie, které můžeme pořídit po porodu pouze během krátké doby, nejdéle do 3. týdne od narození. Nejlepší volbou je 5. až 14. den věku miminka, protože jsou v této době velmi klidná, dlouho spí a nechávají se snadno a hezky polohovat, přičemž se nevzbudí.

Těhotenství je období života ženy, které je vždy vyjimečné a proto by měly být také fotografie této životní etapy něčím originálním. Na těchto snímcích se vždy snažím vyzdvihnout osobnost dané ženy, její krásu a neopakovatelný zážitek spojení matky s dítětem. Mimo jiné se můžete vyfotit také se svým partnerem či jinou blízkou osobou.

Glamour fotografie zachycují ženskou krásu, smyslnost i sexuální přitažlivost, přičemž se však nejedná o nahé akty. Tento styl focení je opravdu náročný a je potřeba, aby jej prováděl fotograf, který v sobě má obrovskou fantazii, cit pro kompozici a navíc je zde třeba zacházet dokonale se světlem.

Boudoir fotografie jsou podobné stylu Glamour, nesou v sobě však více prvků něžnosti a decentnosti.
Styl Glamour a Boudoir jsem začala tvořit poté, co se na mne obracely nevěsty, které si chtěly domluvit focení ještě před svatbou, kdy mnohokrát zapracovaly na své postavě a tak si přály být zachyceny v této své životní etapě a ukázat jak jim to sluší a jsou sexy. Navíc je v této době velmi žádané focení sexy kalendáře pro svého budoucího manžela. Z focení si můžete nechat vytvořit kalendář nebo fotografii vyhotovit na velké plátno, v každém případě je to nezapomenutelný zážitek a památka, kterou budete mít na celý život.

IČ: 47824301
DIČ: CZ7206065845
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Renata Mládenková

Vánoční focení, rodinné foto i glamour od profesionálního fotografa – originální dárek nejen na Vánoce

Vánoční focení, rodinné foto i glamour od profesionálního fotografa – originální dárek nejen na Vánoce

Renata Mládenková nabízí profesionální fotografování v ateliéru, které můžete darovat jako originální dárek nejen na Vánoce. Vytvoříme Vám krásné fotografie rodin, dětí, párů a jiných portrétů.


Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - profesionální fotograf

Fotografování svateb, vyvážené snímky s emotivním nábojem - profesionální fotograf

Fotografování svateb v okolí Zlína zajišťuje profesionální fotograf Renata Mládenková, Ateliér Trendfoto. Tyto svatební fotografie jsou zárukou vyvážených snímků s emotivním nábojem.Další produkty a služby
  • fotografické služby a práce, zpracování kinofilmů, reklamní a ateliérové fotografie, fotografování svateb

ROBICONT Robert Lučan

Související články
Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty
Výsledek práce reklamního a grafického studia osloví vaše potenciální klienty

Zviditelnit se, reprezentovat, zaujmout. To jsou jen některé vlastnosti dobře vytvořené reklamy, která může mít spoustu podob. Odborníkem v oblasti výroby reklamy a tisku je reklamní studio Trendfoto se sídlem ve Vizovicích, které se specializuje na výrobu polepů aut, výloh, informačních cedulí, tisk reklamních bannerů, billboardů nebo reklamních předmětů ad. Firma disponuje také vlastními zkušenými grafiky a nabízí i pokročilé služby grafického studia.


Autoservis a pneuservis Prostějov
Autoservis a pneuservis Prostějov

Máte problémy s vozidlem? Potřebuje ho opravit? Chcete mu udělat novou fasádu? Narovnat plechy po nějakém tom ťukanci nebo naopak potřebujete využít služby pneuservisu? V tom případě se můžete obrátit na firmu Pneuservis Fiala. Opravují jakékoliv automobily, užitkové, osobní, nákladní a to všech značek. Zajišťují také pneuservis.


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě
Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.


Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.