Institut psychologických služeb, s. r. o.


Jungmannova 866, Kuřim 664 34
Klinická psychologie.
Poradenské centrum.
Dopravní psychologie.
Psychodiagnostické metody.
Měření firemní kultury.
Manželská poradna.
Individuální psychoterapie.

Další produkty a služby
  • poradenství psychologa, rodinná psychoterapie, manželské poradenství, partnerské poradenství, gerontopsychologie
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat

Prodej a rozvoz kostkového ledu, ledové tříště a ledových koulí. Objednávejte nonstop 725 924 472!

Související články
Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

ON CLINIC, s.r.o.

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

Hemoroidy jsou nemoc, která může velmi znepříjemnit život. Lidé, trpící touto chorobou, se často straní společnosti. Je to onemocnění nepříjemné, ale při včasné léčbě efektivními prostředky můžete svůj boj vyhrát.


Další produkty a služby
Mezinárodně proslulé metody měření a rozvoje firemní kultury

Mezinárodně proslulé metody měření a rozvoje firemní kultury

Institut psychologických služeb poskytuje know-how pro měření a rozvoj firemní kultury pomocí dvou mezinárodně renomovaných modelů. Modely na základě svého použití ve více než 9000 organizací prokázaly, že podporují výkonnost organizací, dosahování dlouhodobé úspěšnosti, naplňování Vaší strategie a cílů, stejně jako budování Vaši interní i externí značky. Hofstedeho model strategie, kultury a změny zohledňuje způsob, kterým členové Vaší firmy navazují vztahy jeden k druhému, ke své práci, ale i k okolnímu světu ve srovnání s jinými organizacemi. Měření zjišťuje aktuální firemní kulturu v osmi hlavních dimenzích a více než 200 dílčích oblastech, u kterých bylo zjištěno, že se podílejí na výsledcích firmy. Na základě výsledků měření poskytuje model konkrétní kroky pro rozvoj kultury. Základní myšlenka modelu CTT staví na předpokladu, že výsledky celé firmy zásadně ovlivňují osobní hodnoty, postoje a způsob myšlení zaměstnanců. Model zohledňuje sedm úrovní hodnot, které podporují dlouhodobou úspěšnost organizace. Stejně jako předchozí model i tento zjišťuje aktuální situaci ve firmě a pomocí krátkodobých i dlouhodobých opatření se zapojením zaměstnanců podporuje rozvoj společnosti. Oba modely poskytují měření s minimálními časovými nároky, lze je využít pro firmy bez ohledu na jejich velikost. Výsledky i navazující metody rozvoje jsou zaměřeny na praktické a konkrétní otázky firmy. Stejně tak oba modely respektují konkrétní podmínky Vaší firmy. Zapojení jednoho nebo druhého modelu do měření a rozvoje kultury Vaší firmy vyplývá z aktuální situace organizace a filozofie managementu. Podpoříme volbu vhodného modelu pro Vaši společnost a zajistíme projekt firemní kultury dle Vašich potřeb.