Institut psychologických služeb, s. r. o.


Jungmannova 866, Kuřim 664 34
Klinická psychologie.
Poradenské centrum.
Dopravní psychologie.
Psychodiagnostické metody.
Měření firemní kultury.
Manželská poradna.
Individuální psychoterapie.

Další produkty a služby
  • poradenství psychologa, rodinná psychoterapie, manželské poradenství, partnerské poradenství, gerontopsychologie
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat

MARINE s.r.o.

Související články
Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

ON CLINIC, s.r.o.

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez nutnosti hospitalizace a operace a následných bolestivých stavů.


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

ON CLINIC, s.r.o.

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 21 let v Praze a více než 18 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.


Plastická a kosmetická chirurgie: Odstraňujeme vaše komplexy!

PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE

Plastická a kosmetická chirurgie: Odstraňujeme vaše komplexy!

Málokdo se narodí ve svých očích jako dokonalý. Každý máme nějaký ten komplex z určité části svého těla, který schováváme před zraky ostatních lidí. Neschovávejte svoje nedostatky, raději je rovnou odstraňte.


Další produkty a služby
Mezinárodně proslulé metody měření a rozvoje firemní kultury

Mezinárodně proslulé metody měření a rozvoje firemní kultury

Institut psychologických služeb poskytuje know-how pro měření a rozvoj firemní kultury pomocí dvou mezinárodně renomovaných modelů. Modely na základě svého použití ve více než 9000 organizací prokázaly, že podporují výkonnost organizací, dosahování dlouhodobé úspěšnosti, naplňování Vaší strategie a cílů, stejně jako budování Vaši interní i externí značky. Hofstedeho model strategie, kultury a změny zohledňuje způsob, kterým členové Vaší firmy navazují vztahy jeden k druhému, ke své práci, ale i k okolnímu světu ve srovnání s jinými organizacemi. Měření zjišťuje aktuální firemní kulturu v osmi hlavních dimenzích a více než 200 dílčích oblastech, u kterých bylo zjištěno, že se podílejí na výsledcích firmy. Na základě výsledků měření poskytuje model konkrétní kroky pro rozvoj kultury. Základní myšlenka modelu CTT staví na předpokladu, že výsledky celé firmy zásadně ovlivňují osobní hodnoty, postoje a způsob myšlení zaměstnanců. Model zohledňuje sedm úrovní hodnot, které podporují dlouhodobou úspěšnost organizace. Stejně jako předchozí model i tento zjišťuje aktuální situaci ve firmě a pomocí krátkodobých i dlouhodobých opatření se zapojením zaměstnanců podporuje rozvoj společnosti. Oba modely poskytují měření s minimálními časovými nároky, lze je využít pro firmy bez ohledu na jejich velikost. Výsledky i navazující metody rozvoje jsou zaměřeny na praktické a konkrétní otázky firmy. Stejně tak oba modely respektují konkrétní podmínky Vaší firmy. Zapojení jednoho nebo druhého modelu do měření a rozvoje kultury Vaší firmy vyplývá z aktuální situace organizace a filozofie managementu. Podpoříme volbu vhodného modelu pro Vaši společnost a zajistíme projekt firemní kultury dle Vašich potřeb.