Divoký býk spol. s r.o. - Kožené oblečení Praha
Praha - Chodov
Praha - Chodov
Banská Bystrica
Tábor
Vysoké Mýto
Prostějov
Moravská Ostrava
Informační zdroje
Povrchové úpravy kovů,
Spotřební zboží ostatní,
Dámské oblečení,
Dětské oblečení,
Pánské oblečení,
Povrchové úpravy kovů
Společnost Kovo-Kopeček, s.r.o. z okresu Blansko zajišťuje vyvažování rotorů, turbín i ventilátorů s důrazem na přesnost, životnost a tichý provoz. Omezte vibrace a chraňte své stroje.
Firma KRIŽAN, s.r.o. Vám přináší velký výběr z bezpečnostního značení. Na našem e-shopu najdete mino jiné značkovací barvy a spreje na podlahové značení, reflexní i lesnické spreje a mnoho dalších.
Společnost ELLIT PLUS z Litovle zajišťuje specializované povrchové a finální úpravy nerezových výrobků, komponentů a nástrojů. Precizní technologie splňují vysoké požadavky potravinářství, průmyslové výroby i zdravotnictví.
Reklamní potisk, s.r.o. z Telče tvoří školní mikiny s potiskem pro třídy, školy i školky. Vlastní motiv, náhled před tiskem a možnost kombinovat barvy mikin dávají každé třídě osobitý styl.
Společnost Divoký Býk s pobočkou v Praze v OC Westfield Chodov nabízí dámské a pánské kožené bundy, křiváky, saka i kabáty z pravé kůže. Objevte modely, které spojují pohodlí, eleganci a dlouhou životnost.
Laserové řezání plechů a ohraňování rozhoduje o výsledku víc, než se na první pohled zdá. Nestačí jenom přesný výpalek. O kvalitě hotového dílu často rozhodne návaznost jednotlivých kroků, čistota hran i to, jak plynule výroba pokračuje dál. Právě tady vzniká rozdíl mezi dílem, který bez problémů zapadne do montáže, a zakázkou, která se zbytečně vrací k úpravám.
Když svařujete opakované díly, nechcete pokaždé znovu bojovat s drobnými odchylkami, rozptylem kvality a tlakem na termín. Právě tady nejvíce začíná dávat smysl robotické svařování. Ne jako módní doplněk výroby, ale jako nástroj, který vnese do opakovaných zakázek větší klid, přesnost a řád. DIOMETAL PRO na svém pracovišti využívá LORCH Cobot Welding Package s Cobotem UR10, opakovatelností ±0,1 mm a dosahem 1 300 mm. Firma zároveň provádí svařování konstrukčních ocelí, nerezu i hliníkových slitin metodami MIG/MAG a TIG a certifikace ISO 3834-2 a EN 15085-2 CL1.
Výrobky z oceli a ocelové konstrukce všech tvarů a velikostí si zaslouží pečlivé zacházení. Aby se jejich životnost prodloužila na maximum, je třeba povrchová úprava, která nejen ochrání ocel před vnějšími vlivy, ale také dodá výrobkům působivý vzhled. Toto úpravou je cenově dostupné žárové zinkování, které je také šetrné k přírodě.