NOE 2 společnost s ručením omezeným


28. října 124 (Kulturní dům města Ostravy), Ostrava - Moravská Ostrava 702 00
Investice:
- pro drobné, střední a velké investory
- zajímavé zisky podložené garancí.
Financování - řešení finančních problémů:
- exekuce
- dražby
- vyčištění listu vlastníka
- oddlužení dle zákona, odpuštění 70% dluhů.

Produkty
  • finanční služby, komerční banky, družstevní záložny, pojišťovny a penzijní společnosti, finance a investice, zhodnocení peněz


Související články
Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.


Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty společnosti Western Union v České republice patří společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.


Firemní články
Půjčky, úvěry, hypotéky pro právnické osoby, OSVČ i nepodnikatelé

Půjčky, úvěry, hypotéky pro právnické osoby, OSVČ i nepodnikatelé

Nabídka úvěrů pro právnické osoby - finanční řešení: - zahraniční investoři - jen pro právnické osoby i cizí státní příslušníky s pobytem v ČR - výše úvěru neomezena do výše 70% tržní hodnoty zajištění nemovitostí v EU - veřejné zakázky až do výše 100% zástavy - zástava i 3. osobou - doba splatnosti 6 až 180 měsíců - úrok od 3,8 do max 5% pa (roční) s možností předčasného splacení (ze sankcí 1%) - žádné poplatky předem - rychlý a nesložitý proces vyřízení včetně možnosti využití zajímavého faktoringu. Nabídka úvěrů pro firmy, OSVČ i nepodnikatele - finanční řešení: - výše úvěrů je neomezená do výše 70% tržní hodnoty nemovitosti - zástava i 3. osobou do výše 50% tržní hodnoty nemovitosti - doba splatnosti 3 - 240 měsíců - vyplacení veškerých zástav včetně exekucí a dražeb - úrok od 9 - 15% pa (ročně, s možností předčasného splacení) - žádné poplatky za zpracování se předem neplatí - rychlý a nesložitý proces vyřízení.


Sloučení veškerých dluhů do jediné splatky

Sloučení veškerých dluhů do jediné splatky

oznamte nám, kdy budete na telefonu, my Vám zavoláme a poskytneme informace. Máme pro Vás nabídku.Sloučení veškerých dluhů do jediné splatky. Insolvencí formou splátkového kalendáře dle zákona č.182/2006 sb., který nabyl platnost 1.1.2008, Vám sloučíme veškeré půjčky do jedné měsíční splátky. Veliká úspora, protože určitá část dluhů se ze zákona promíjí. Bližší informace přes E-mail nepodáváme, protože jsou neúplné a zkreslené. My pracujeme na vysoké profesionální úrovni, stačí prozvoňit za Noe2 Oldřich Košárek www.noe2.cz , kosarek@noe2.cz , 725533288 , skype : Noe2_Finance ( kancelář ) , Noe2_Finance2 ( notebook )


Nabídka spolupráce Ostrava a okolí

Nabídka spolupráce Ostrava a okolí

Nabízíme možnost spolupráce, kde poptávka převyšuje nabídku. Činnost možná z domova, z kanceláře i v terénu. Požadujeme plné nasazení. Nabízíme zajímavé provize. Kontaktujte nás!