Top firmy

EDB doporučuje

Společnost COLOR COATING s.r.o. se sídlem ve Starém Městě u Uherského Hradiště se specializuje na povrchové úpravy kovových a plastových dílů různých velikostí. Průmyslová lakovna zajišťuje lakování kontejnerů, CNC strojů, ocelových hal, kovových profilů…


Čističky vzduchu Air Fight od firmy Clean and Healtr s.r.o. účinně odstraňují prach, viry, alergeny i pachy. Pro čistý vzduch doma i na pracovišti.




Společnost A-T-K Fryšták s.r.o. se specializuje na kovovýrobu – od řezání plechů laserem, přes CNC obrábění, bombírování až po ruční i robotické svařování.





Kelč č.p. 231,
75643 Kelč
Telefon: +420 777 559 868

Mlékárenství
Hostinská činnost
-Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
-Velkoobchod a maloobchod
-Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
-Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
-Pronájem a půjčování věcí movitých
-Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
-Zprostředkování obchodu a služeb
-Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
-Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Zámečnictví, nástrojářství
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí

IČ: 12646717
DIČ: CZ510303082
Kraj: Zlínský
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč


Telefon:
+420 777 559 868


QR kód firmy Jaromír Macháč

Plánování trasy


Omlouváme se, nepodařilo se zpracovat trasu.
Kontaktní
formulář

Související články





Nepřehlédněte


Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o.

Nejen výroba a prodej pásových pil, brusných a řezných kotoučů, pilových kotoučů SK, pil pro stavebnictví jsou hlavní náplní nástrojářství Zdeňka Kuchaře z Holešova, ale rovněž odborný servis řezných nástrojů, servis a seřizování pilnic, pilových pásů, svařování pásů, broušení pilových kotoučů SK, pil, zakázková výroba pilových pásů k dělení všech druhů materiálů.


Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o.

Nástrojářství Zdeněk Kuchař vyrábí pilové pásy na kovy, stavební materiály, textil, papír, dřevo, dále pilové kotouče SK, brusné a řezné kotouče na kovy, pily pro stavebnictví z vysoce kvalitní pásové oceli německého výrobce Schmitz a švédského producenta UDDEHOLM. Pilové pásy, brusné a řezné kotouče dodáváme zákazníkům z celé České republiky.

Aktuální microsite





Aktuální PR články

COLOR COATING, s.r.o.

Lakování velkosériových výrobků, jako jsou příruby a technické díly, vyžaduje přesnost, stabilní proces a zkušenosti s průmyslovou výrobou. COLOR COATING, s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště nabízí specializovaný provoz pro lakování ve velkých objemech, kde je kladen důraz na opakovatelnou kvalitu, odolnost povrchu a spolehlivý průběh zakázky i při tisících kusů.


COLOR COATING, s.r.o.

Lakovat ocelové konstrukce o délce až 13 metrů není jen o barvě – je to o technologii, kapacitách a zkušenostech, které rozhodují o výsledku. COLOR COATING, s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště přináší řešení pro projekty, kde běžné lakovny končí. Od ocelových hal přes skladové systémy až po rozměrné profily – zde vzniká odolný, precizní a dlouhodobě funkční povrch, který obstojí i v nejnáročnějších podmínkách.


COLOR COATING, s.r.o.

Rychlý přehled: COLOR COATING, s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště je průmyslová lakovna a autolakovna se zaměřením na mokré lakování kovových i plastových dílů všech velikostí – od drobných komponentů až po rozměrné konstrukce. Zajišťuje lakování kontejnerů, ocelových hal, nádrží, CNC strojů, palet pro automotive i velkosériových výrobků. Součástí služeb je také tryskání a komplexní povrchová úprava. Autolakovna nabízí lakování osobních vozidel, motocyklů, veteránů, dílů nákladních aut i speciálních projektů (např. ultralighty, pergoly, designové prvky). Firma disponuje lakovacími boxy až do 5×10 m, využívá technologie Wagner (Airless, Airmix), zajišťuje manipulaci s díly do 5 000 kg a staví na více než 20 letech zkušeností v oboru lakování.