Kutná 21,
25244 Psáry
Masérské služby
-Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
-Správa a údržba nemovitostí
-DISKŽOKEJ

Související články




Pavel Jurčeka

Historický šerm, rytířské turnaje a ohňová show: Memento mori promění každou akci v nezapomenutelný zážitek

Když se ozve řinčení mečů, na scénu vjedou rytíři v lesklé zbroji a po setmění oblohu rozzáří tanec s ohněm, je jasné, že dorazilo Memento mori z Uherského Ostrohu. Šermířská a divadelní společnost už více než tři desetiletí dokazuje, že historie nemusí být jen kapitolou v učebnici, ale dobrodružstvím, které pohltí celé publikum.


EVROPA realitní kancelář s.r.o.

EVROPA realitní kancelář s.r.o. (Praha / Česká republika) – prodej a pronájem nemovitostí v Praze, developerské projekty, realitní služby, poradenství v realitách

Rychlý přehled: EVROPA realitní kancelář s.r.o. působí na realitním trhu od roku 1997 a zaměřuje se na prodej a pronájem nemovitostí. Pražská pobočka poskytuje služby po celém hlavním městě. Klientům nabízí komplexní realitní servis zahrnující prodej bytů, domů a pozemků, pronájem nemovitostí, prodej developerských projektů, realitní a daňové poradenství i bezplatný tržní odhad nemovitosti.

Aktuální microsite





Aktuální PR články

Jan Cháňa

Některé prostory člověk uklidí. A některé potřebují opravdu profesionální zásah. Výrobní haly, kanceláře, hotely, činžovní domy nebo prostory po rekonstrukci mají jedno společné – když nejsou perfektně čisté, pozná se to okamžitě. Firma VESTA ukazuje, že kvalitní úklid není drobnost na pozadí, ale důležitá součást prostředí, ve kterém lidé každý den fungují.


A-ROYAL Service s.r.o.

Chráníte dostatečně svůj majetek? Střežení objektů kamerovými systémy je výhodné, ale ne vždy se najde pachatel, proto jsou zde i jiné možnosti, které můžete využít. V případě, že máte o toto téma nadále zájem, veškeré služby Vám zprostředkuje společnost A-ROYAL Service s.r.o.


A-ROYAL Service s.r.o.

Hledáte obchod, kde byste pořídili lovecké potřeby, zbraně, střelivo i veškeré příslušenství a různé doplňky? Pak neváhejte a navštivte kamennou prodejnu ROYAL HUNT rodinné firmy A-ROYAL Service s.r.o.. Od roku 1999 se zabýváme ochranou osob a majetku, naše působení na trhu jsme rozšířili také o rodinnou tradici v myslivosti a zálibě ve zbraních i střelbě.