FALANX PATRON spol. s r.o.

Vydáno 17.05.2017
28 Zhlédnutí

Bezpečnostní služba jakéhokoliv druhu? To je právě Falanx Patron

Co tedy patří mezi jejich hlavní a základní pracovní úkony? Právě společnost Falanx Patron, poskytuje výkonné a poradenské služby. Jde především o oblast bezpečnostní, detektivní a také informačně zpravodajskou komerčního charakteru.

Bezpečnostní služba, Hradec Králové

Nebezpečná doba si žádá přiměřené činy

Čím dál tím nebezpečnější doba si také žádá právě čím dál tím opatrnější a bezpečností služby. Právě proto existují skupiny odvážlivců, spíše speciálně a naprosto profesionálně vycvičených lidí, kteří mají za úkol chránit nás osobně, nebo také zabezpečit a hlídat náš majetek, či nás střežit jako doprovod a mnoho dalšího. Provádějí také ochranné doprovody osobních i nákladních automobilů.

Všechno o nás a našich službách


Fyzická ochrana a ostraha objektů, doprovodné služby nebo také elektronická ostraha objektů

Všechny tyto úkony patří právě do bezpečnostně ochranné služby. Vyhodnocují bezpečnostní rizika, ochraňují váš osobní movitý a nemovitý majetek. Odborníci jsou na střežení komerčních budov, kde mohou provést i zabezpečení v rámci elektronických systémů. Dokonce jsou schopni zařídit úklid v rámci budovy.

Zaměření na bezpečnostně ochranné služby


V neposlední řadě nabízejí konzultační a poradenskou činnost

Od roku 2006, kdy byla tato společnost založena, získala už mnoho spokojených klientů. Zaměřují se především na individuální zpracování bezpečnostních rizik každého klienta. Na jeho potřeby a také požadavky. Chrání budovy ve dne i v noci nebo také vaše soukromé bezpečí.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.falanxpatron.cz